روند قیمت دوازده ماه

  • Mar Mar IRR4,425,000

برنامه های پرواز از زوریخ به دوسلدورف

  • رفت
    ورود
    مدت
    پرواز و هواپیما
    د س چ پ ج ش ی
  • 06:45 (ZRH)
    08:00 (DUS)
    1h 15m
    AB 8581 (Airbus A319)
  • 06:55 (ZRH)
    08:50 (AMS)
    4h
    KL 1952 (Boeing 737)
    1h 10m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 10:00 (AMS)
    10:55 (DUS)
    4h
    KL 1855 (Embraer 170/195)
  • 07:05 (ZRH)
    08:15 (FRA)
    3h 43m
    LX 1068 (Airbus A320)
    1h 7m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 09:22 (FRA)
    10:48 (QDU)
    3h 43m
    LH 3504 (TRS)
  • 07:05 (ZRH)
    08:15 (FRA)
    3h
    LX 1068 (Airbus A320)
    1h توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 09:15 (FRA)
    10:05 (DUS)
    3h
    LH 74 (Airbus A320)
  • 07:05 (ZRH)
    08:40 (AMS)
    3h 50m
    KL 9366 (Boeing 737-700 (Winglets))
    1h 20m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 10:00 (AMS)
    10:55 (DUS)
    3h 50m
    KL 2944 (Embraer 190)
  • 07:20 (ZRH)
    09:10 (AMS)
    3h 35m
    LX 9790 (Airbus A320)
    50m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 10:00 (AMS)
    10:55 (DUS)
    3h 35m
    KL 2944 (Embraer 190)
  • 07:20 (ZRH)
    08:20 (MUC)
    4h 20m
    LX 1100 (Avro RJ100)
    2h 10m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 10:30 (MUC)
    11:40 (DUS)
    4h 20m
    LH 2008 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 07:20 (ZRH)
    08:20 (MUC)
    5h 20m
    LX 1100 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    3h 10m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 11:30 (MUC)
    12:40 (DUS)
    5h 20m
    LH 2010 (Airbus A319)
  • 07:35 (ZRH)
    09:00 (CDG)
    6h 30m
    LX 632 (Avro RJ100)
    3h 55m توقف انتقال در پاریس) (CDG)
  • 12:55 (CDG)
    14:05 (DUS)
    6h 30m
    AF 1506 (Embraer 190)
  • 07:40 (ZRH)
    09:05 (CDG)
    3h 45m
    AF 1415 (Airbus A318)
    1h 10m توقف انتقال در پاریس) (CDG)
  • 10:15 (CDG)
    11:25 (DUS)
    3h 45m
    AF 1606 (Embraer 190)
  • 08:05 (ZRH)
    09:10 (FRA)
    5h 50m
    LH 1183 (Airbus A319)
    3h 55m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 13:05 (FRA)
    13:55 (DUS)
    5h 50m
    LH 76 (Airbus A319)
  • 08:15 (ZRH)
    09:20 (FRA)
    3h 21m
    LH 1183 (Airbus A320 (Sharklets))
    1h 5m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 10:25 (FRA)
    11:36 (QDU)
    3h 21m
    LH 3506 (TRS)
  • 08:40 (ZRH)
    09:55 (DUS)
    1h 15m
    AB 8583 (Airbus A320)
  • 08:45 (ZRH)
    10:00 (DUS)
    1h 15m
    AB 1300 (Airbus A320)
  • 08:50 (ZRH)
    10:00 (DUS)
    1h 10m
    4U 9763 (Airbus A319)
  • 08:50 (ZRH)
    10:00 (DUS)
    1h 10m
    EW 1763 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 09:20 (ZRH)
    11:00 (AMS)
    4h 40m
    KL 1954 (Embraer 170/195)
    2h 10m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 13:10 (AMS)
    14:00 (DUS)
    4h 40m
    KL 1857 (Fokker 70)
  • 09:20 (ZRH)
    10:15 (MUC)
    5h 20m
    LH 2367 (Embraer 190)
    3h 15m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 13:30 (MUC)
    14:40 (DUS)
    5h 20m
    LH 2012 (Airbus A320)
  • 09:20 (ZRH)
    10:15 (MUC)
    3h 20m
    LH 2367 (Embraer 190)
    1h 15m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 11:30 (MUC)
    12:40 (DUS)
    3h 20m
    LH 2010 (Airbus A320)
  • 09:35 (ZRH)
    10:40 (FRA)
    5h 1m
    LH 1185 (Embraer 190)
    2h 45m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 13:25 (FRA)
    14:36 (QDU)
    5h 1m
    LH 3512 (TRS)
  • 10:15 (ZRH)
    11:20 (FRA)
    3h 40m
    LH 1185 (Airbus A319)
    1h 45m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 13:05 (FRA)
    13:55 (DUS)
    3h 40m
    LH 76 (Airbus A319)
  • 10:30 (ZRH)
    11:50 (CDG)
    3h 30m
    AF 1115 (Airbus A319)
    1h توقف انتقال در پاریس) (CDG)
  • 12:50 (CDG)
    14:00 (DUS)
    3h 30m
    AF 1506 (Embraer 190)
  • 10:40 (ZRH)
    11:55 (DUS)
    1h 15m
    AB 8585 (Airbus A319)
  • 11:15 (ZRH)
    12:20 (FRA)
    3h 21m
    LH 1187 (Airbus A320)
    1h 5m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 13:25 (FRA)
    14:36 (QDU)
    3h 21m
    LH 3512 (TRS)
  • 11:15 (ZRH)
    12:20 (FRA)
    2h 40m
    LH 1187 (Airbus A320)
    45m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 13:05 (FRA)
    13:55 (DUS)
    2h 40m
    LH 76 (Airbus A319)
  • 11:50 (ZRH)
    13:30 (AMS)
    5h 50m
    KL 1958 (Boeing 737)
    3h 20m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 16:50 (AMS)
    17:40 (DUS)
    5h 50m
    KL 1861 (Embraer 170/195)
  • 12:15 (ZRH)
    13:20 (FRA)
    5h 25m
    LX 1072 (Embraer 190)
    3h 30m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 16:50 (FRA)
    17:40 (DUS)
    5h 25m
    LH 84 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 12:15 (ZRH)
    13:20 (FRA)
    5h 21m
    LX 1072 (Embraer 190)
    3h 5m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 16:25 (FRA)
    17:36 (QDU)
    5h 21m
    LH 3518 (TRS)
  • 12:15 (ZRH)
    13:10 (MUC)
    5h 25m
    LX 1104 (Embraer 190)
    3h 20m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 16:30 (MUC)
    17:40 (DUS)
    5h 25m
    LH 2016 (Airbus A320)
  • 12:15 (ZRH)
    13:10 (MUC)
    4h 25m
    LX 1104 (Embraer 190)
    2h 20m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 15:30 (MUC)
    16:40 (DUS)
    4h 25m
    LH 2014 (Airbus A320)
  • 12:30 (ZRH)
    14:15 (AMS)
    5h 10m
    LX 728 (Avro RJ100)
    2h 35m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 16:50 (AMS)
    17:40 (DUS)
    5h 10m
    KL 1861 (Embraer 170/195)
  • 12:50 (ZRH)
    14:10 (DUS)
    1h 20m
    LX 1018 (Fokker 100)
  • 12:55 (ZRH)
    13:55 (LUX)
    3h 35m
    LX 754 (Fokker 100)
    1h 50m توقف انتقال در لوکزامبورگ) (LUX)
  • 15:45 (LUX)
    16:30 (DUS)
    3h 35m
    HR 331 (Cessna Citation)
  • 13:25 (ZRH)
    14:20 (MUC)
    5h 15m
    LH 2369 (Embraer 190)
    3h 10m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 17:30 (MUC)
    18:40 (DUS)
    5h 15m
    LH 2018 (Airbus A319)
  • 13:25 (ZRH)
    14:20 (MUC)
    3h 15m
    LH 2369 (Embraer 190)
    1h 10m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 15:30 (MUC)
    16:40 (DUS)
    3h 15m
    LH 2014 (Airbus A320)
  • 13:25 (ZRH)
    14:20 (MUC)
    4h 40m
    LH 2369 (Embraer 190)
    2h 30m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 16:50 (MUC)
    18:05 (DUS)
    4h 40m
    AB 6040 (Airbus A320)
  • 13:25 (ZRH)
    14:20 (MUC)
    6h
    LH 2369 (Embraer 190)
    3h 50m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 18:10 (MUC)
    19:25 (DUS)
    6h
    AB 6042 (Boeing 737-800)
  • 14:15 (ZRH)
    15:50 (AMS)
    3h 55m
    KL 1960 (Embraer 170/195)
    1h 30m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 17:20 (AMS)
    18:10 (DUS)
    3h 55m
    KL 1861 (Fokker 70)
  • 14:40 (ZRH)
    15:45 (FRA)
    3h 50m
    LH 1191 (Boeing 737-300)
    1h 55m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 17:40 (FRA)
    18:30 (DUS)
    3h 50m
    LH 84 (Airbus A319)
  • 14:55 (ZRH)
    16:10 (DUS)
    1h 15m
    AB 8589 (Airbus A319)
  • 15:15 (ZRH)
    16:35 (CDG)
    4h 25m
    AF 1615 (Airbus A319)
    1h 55m توقف انتقال در پاریس) (CDG)
  • 18:30 (CDG)
    19:40 (DUS)
    4h 25m
    AF 1006 (Embraer 190)
  • 15:20 (ZRH)
    16:30 (DUS)
    1h 10m
    EW 1761 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 15:35 (ZRH)
    16:30 (MUC)
    3h 5m
    LX 1108 (Embraer 190)
    1h توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 17:30 (MUC)
    18:40 (DUS)
    3h 5m
    LH 2018 (Airbus A319)
  • 15:45 (ZRH)
    16:50 (FRA)
    5h 51m
    LX 1074 (Embraer 190)
    3h 35m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 20:25 (FRA)
    21:36 (QDU)
    5h 51m
    LH 3526 (TRS)
  • 16:40 (ZRH)
    17:50 (DUS)
    1h 10m
    AB 8591 (British Aerospace 146-200)
  • 17:05 (ZRH)
    18:00 (MUC)
    5h 35m
    LH 2371 (Embraer 190)
    3h 30m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 21:30 (MUC)
    22:40 (DUS)
    5h 35m
    LH 2024 (Airbus A319)
  • 17:05 (ZRH)
    18:00 (MUC)
    3h 35m
    LH 2371 (Embraer 190)
    1h 30m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 19:30 (MUC)
    20:40 (DUS)
    3h 35m
    LH 2022 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 17:05 (ZRH)
    18:00 (MUC)
    3h 10m
    LH 2371 (Embraer 190)
    1h توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 19:00 (MUC)
    20:15 (DUS)
    3h 10m
    AB 6044 (Boeing 737-800)
  • 17:10 (ZRH)
    18:05 (MUC)
    5h 5m
    LH 2371 (Embraer 190)
    2h 55m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 21:00 (MUC)
    22:15 (DUS)
    5h 5m
    AB 6048 (Airbus A320)
  • 17:10 (ZRH)
    18:05 (MUC)
    4h 5m
    LH 2371 (Embraer 190)
    1h 55m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 20:00 (MUC)
    21:15 (DUS)
    4h 5m
    AB 6046 (Airbus A320)
  • 17:35 (ZRH)
    19:20 (AMS)
    4h 40m
    LX 734 (Airbus A320)
    2h توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 21:20 (AMS)
    22:15 (DUS)
    4h 40m
    KL 1863 (Fokker 70)
  • 17:35 (ZRH)
    19:15 (AMS)
    4h 50m
    KL 1962 (Boeing 737)
    2h 20m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 21:35 (AMS)
    22:25 (DUS)
    4h 50m
    KL 1863 (Fokker 70)
  • 17:45 (ZRH)
    19:05 (DUS)
    1h 20m
    LX 1026 (Airbus A320)
  • 18:10 (ZRH)
    19:30 (CDG)
    3h 30m
    AF 1815 (Airbus A318)
    1h توقف انتقال در پاریس) (CDG)
  • 20:30 (CDG)
    21:40 (DUS)
    3h 30m
    AF 1106 (Embraer 190)
  • 18:35 (ZRH)
    19:35 (FRA)
    4h 1m
    LH 1197 (Airbus A320)
    1h 50m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 21:25 (FRA)
    22:36 (QDU)
    4h 1m
    LH 3528 (TRS)
  • 18:35 (ZRH)
    19:35 (FRA)
    4h
    LH 1197 (Airbus A320)
    2h 10m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 21:45 (FRA)
    22:35 (DUS)
    4h
    LH 88 (Airbus A320)
  • 18:55 (ZRH)
    20:10 (DUS)
    1h 15m
    AB 8595 (Airbus A319)
  • 19:00 (ZRH)
    20:05 (FRA)
    3h 36m
    LX 1076 (Airbus A321)
    1h 20m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 21:25 (FRA)
    22:36 (QDU)
    3h 36m
    LH 3528 (TRS)
  • 19:00 (ZRH)
    20:10 (DUS)
    1h 10m
    4U 9767 (Airbus A320)
  • 19:00 (ZRH)
    20:10 (DUS)
    1h 10m
    EW 1765 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 19:05 (ZRH)
    20:20 (DUS)
    1h 15m
    AB 1302 (Airbus A319)
  • 19:10 (ZRH)
    20:15 (FRA)
    3h 25m
    LX 1076 (Airbus A321)
    1h 30m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 21:45 (FRA)
    22:35 (DUS)
    3h 25m
    LH 88 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 19:15 (ZRH)
    20:55 (AMS)
    3h 10m
    KL 1964 (Embraer 170/195)
    40m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 21:35 (AMS)
    22:25 (DUS)
    3h 10m
    KL 4059 (Fokker 70)
  • 19:20 (ZRH)
    20:15 (MUC)
    2h 50m
    LX 1110 (Airbus A320)
    45m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 21:00 (MUC)
    22:10 (DUS)
    2h 50m
    LH 2024 (Airbus A321)
  • 19:50 (ZRH)
    20:50 (FRA)
    2h 40m
    LH 1199 (Airbus A319)
    50m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 21:40 (FRA)
    22:30 (DUS)
    2h 40m
    LH 88 (Airbus A320)
  • 20:50 (ZRH)
    22:05 (DUS)
    1h 15m
    AB 8597 (Airbus A320)

یافتن نرخ ارزان برای پروازها اززوریخ به دوسلدورف. ازWego.ir برای جستجو و مقایسه نرخ هوایی و بلیط ارزان هواپیما برای زوریخ به دوسلدورفپروازها ازخطوط هوایی مختلف بین المللی است. پیدا کردن پروازهای لحظه آخری و آخرین بلیط ارزان برای این مسیر. مقایسه پروازهای ارزان زوریخ به دوسلدورف در یک نگاه و دریافت بهترین پیشنهاد برای سفرتان.

علاوه بر دوسلدورف پرواز، هتل های ارزان واقامتگاه های باکیفیت دردوسلدورف با Wego پیدا کنید. جستجو و مقایسه آنلاین دوسلدورف هتل تا محل اقامت سفر ایده آل خود را رزرو کنید.