روند قیمت دوازده ماه

  • Mar Mar IRR4,493,000

برنامه های پرواز از ورشو به فرانکفورت

  • رفت
    ورود
    مدت
    پرواز و هواپیما
    د س چ پ ج ش ی
  • 06:05 (WAW)
    08:15 (AMS)
    5h
    KL 1362 (Embraer 170/195)
    1h 35m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 09:50 (AMS)
    11:05 (FRA)
    5h
    KL 1765 (Embraer 170/195)
  • 06:20 (WAW)
    07:55 (MUC)
    3h 50m
    LH 1617 (Airbus A319)
    1h 5m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 09:00 (MUC)
    10:10 (FRA)
    3h 50m
    LH 99 (Airbus A321)
  • 06:20 (WAW)
    07:45 (TXL)
    4h 35m
    AB 8211 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    2h توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 09:45 (TXL)
    10:55 (FRA)
    4h 35m
    LH 181 (Airbus A321)
  • 06:20 (WAW)
    07:45 (TXL)
    5h 35m
    AB 8211 (Airbus A319)
    3h توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 10:45 (TXL)
    11:55 (FRA)
    5h 35m
    LH 183 (Airbus A321)
  • 06:20 (WAW)
    07:45 (TXL)
    3h 45m
    AB 8211 (Airbus A319)
    1h 5m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 08:50 (TXL)
    10:05 (FRA)
    3h 45m
    AB 6577 (Airbus A320)
  • 06:20 (WAW)
    07:55 (MUC)
    4h 50m
    LH 1617 (Airbus A319)
    2h 5m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 10:00 (MUC)
    11:10 (FRA)
    4h 50m
    LH 101 (Airbus A320)
  • 06:35 (WAW)
    08:50 (BRU)
    5h 30m
    SN 2560 (Airbus A319)
    2h 15m توقف انتقال در بروکسل) (BRU)
  • 11:05 (BRU)
    12:05 (FRA)
    5h 30m
    LH 1009 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 06:40 (WAW)
    09:10 (CDG)
    4h 45m
    AF 1247 (Airbus A319)
    50m توقف انتقال در پاریس) (CDG)
  • 10:00 (CDG)
    11:25 (FRA)
    4h 45m
    AF 1618 (Embraer 190)
  • 07:10 (WAW)
    08:30 (BUD)
    4h
    LO 533 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    55m توقف انتقال در بوداپست) (BUD)
  • 09:25 (BUD)
    11:10 (FRA)
    4h
    LH 1335 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 07:10 (WAW)
    09:00 (FRA)
    1h 50m
    LH 1353 (Airbus A320)
  • 07:15 (WAW)
    08:30 (PRG)
    4h 40m
    LO 523 (Embraer 175)
    2h 15m توقف انتقال در پراگ) (PRG)
  • 10:45 (PRG)
    11:55 (FRA)
    4h 40m
    LH 1393 (Airbus A319)
  • 07:20 (WAW)
    08:45 (VIE)
    5h 15m
    LO 223 (Embraer 170)
    2h 25m توقف انتقال در وین) (VIE)
  • 11:10 (VIE)
    12:35 (FRA)
    5h 15m
    LH 1235 (Airbus A319)
  • 07:20 (WAW)
    09:00 (MUC)
    5h 40m
    LO 351 (Embraer 175)
    3h توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 12:00 (MUC)
    13:00 (FRA)
    5h 40m
    LH 105 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 07:20 (WAW)
    08:45 (VIE)
    4h 20m
    LO 223 (Embraer 195)
    1h 25m توقف انتقال در وین) (VIE)
  • 10:10 (VIE)
    11:40 (FRA)
    4h 20m
    OS 129 (Airbus A320)
  • 07:20 (WAW)
    09:30 (BRU)
    4h 45m
    LO 235 (Embraer 175)
    1h 35m توقف انتقال در بروکسل) (BRU)
  • 11:05 (BRU)
    12:05 (FRA)
    4h 45m
    LH 1009 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 07:30 (WAW)
    08:25 (POZ)
    4h 45m
    LO 3957 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    2h 25m توقف انتقال در پوزنان) (POZ)
  • 10:50 (POZ)
    12:15 (FRA)
    4h 45m
    LH 1389 (Canadair Regional Jet 900)
  • 07:35 (WAW)
    09:30 (DUS)
    3h 50m
    LO 409 (Embraer 170)
    1h 5m توقف انتقال در دوسلدورف) (DUS)
  • 10:35 (DUS)
    11:25 (FRA)
    3h 50m
    LH 77 (Airbus A320)
  • 07:40 (WAW)
    09:40 (ZRH)
    5h 40m
    LO 411 (Embraer 170)
    2h 35m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 12:15 (ZRH)
    13:20 (FRA)
    5h 40m
    LX 1072 (Embraer 190)
  • 07:40 (WAW)
    09:40 (ZRH)
    7h 55m
    LO 411 (Embraer 170)
    4h 55m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 14:35 (ZRH)
    15:35 (FRA)
    7h 55m
    LH 1191 (Airbus A319)
  • 07:50 (WAW)
    09:50 (FRA)
    2h
    LO 381 (Embraer 195)
  • 08:45 (WAW)
    11:00 (AMS)
    4h 55m
    LO 265 (Embraer 195)
    1h 30m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 12:30 (AMS)
    13:40 (FRA)
    4h 55m
    KL 1767 (Fokker 70)
  • 09:00 (WAW)
    10:35 (HAM)
    4h 10m
    LO 399 (Embraer 175)
    1h 25m توقف انتقال در هامبورگ) (HAM)
  • 12:00 (HAM)
    13:10 (FRA)
    4h 10m
    LH 17 (Airbus A319)
  • 09:10 (WAW)
    10:45 (CPH)
    5h 5m
    LO 463 (Embraer 175)
    2h توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 12:45 (CPH)
    14:15 (FRA)
    5h 5m
    LH 827 (Airbus A320)
  • 09:30 (WAW)
    11:25 (ZAG)
    6h 40m
    LO 611 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    3h 15m توقف انتقال در زاگرب) (ZAG)
  • 14:40 (ZAG)
    16:10 (FRA)
    6h 40m
    LH 1415 (Canadair Regional Jet 900)
  • 09:35 (WAW)
    11:05 (LJU)
    4h 40m
    JP 939 (Canadair Regional Jet 900)
    1h 50m توقف انتقال در لیوبلیانا) (LJU)
  • 12:55 (LJU)
    14:15 (FRA)
    4h 40m
    JP 112 (Canadair Regional Jet 900)
  • 09:40 (WAW)
    11:40 (ZRH)
    7h 5m
    LX 1343 (Fokker 100)
    4h توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 15:40 (ZRH)
    16:45 (FRA)
    7h 5m
    LX 1074 (Embraer 190)
  • 09:40 (WAW)
    11:40 (ZRH)
    6h 5m
    LX 1343 (Fokker 100)
    3h توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 14:40 (ZRH)
    15:45 (FRA)
    6h 5m
    LH 1191 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 09:45 (WAW)
    11:35 (FRA)
    1h 50m
    LH 1347 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 09:50 (WAW)
    11:10 (CPH)
    3h 30m
    SK 752 (Canadair Regional Jet 900)
    40m توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 11:50 (CPH)
    13:20 (FRA)
    3h 30m
    LH 827 (Airbus A319)
  • 10:30 (WAW)
    11:50 (VIE)
    5h 5m
    OS 626 (Fokker 100)
    2h 20m توقف انتقال در وین) (VIE)
  • 14:10 (VIE)
    15:35 (FRA)
    5h 5m
    LH 1239 (Airbus A320)
  • 10:35 (WAW)
    12:40 (VCE)
    5h 20m
    LO 309 (Embraer 170)
    1h 50m توقف انتقال در ونیز) (VCE)
  • 14:30 (VCE)
    15:55 (FRA)
    5h 20m
    LH 327 (Airbus A320)
  • 10:35 (WAW)
    12:35 (VCE)
    5h 35m
    LO 309 (Embraer 175)
    2h 10m توقف انتقال در ونیز) (VCE)
  • 14:45 (VCE)
    16:10 (FRA)
    5h 35m
    LH 329 (Airbus A320)
  • 10:40 (WAW)
    12:05 (TXL)
    3h 30m
    AB 8213 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    50m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 12:55 (TXL)
    14:10 (FRA)
    3h 30m
    AB 6585 (Airbus A319)
  • 10:45 (WAW)
    12:00 (PRG)
    4h 45m
    LO 527 (Embraer 175)
    2h 25m توقف انتقال در پراگ) (PRG)
  • 14:25 (PRG)
    15:30 (FRA)
    4h 45m
    LH 1397 (Airbus A319)
  • 10:50 (WAW)
    13:00 (VNO)
    5h
    LO 771 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    1h 40m توقف انتقال در ویلنیوس) (VNO)
  • 14:40 (VNO)
    15:50 (FRA)
    5h
    LH 887 (Airbus A321)
  • 12:45 (WAW)
    14:50 (AMS)
    5h
    KL 1364 (Boeing 737)
    1h 40m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 16:30 (AMS)
    17:45 (FRA)
    5h
    KL 1773 (Embraer 170/195)
  • 12:55 (WAW)
    15:20 (CDG)
    6h 15m
    AF 1147 (Airbus A319)
    2h 30m توقف انتقال در پاریس) (CDG)
  • 17:50 (CDG)
    19:10 (FRA)
    6h 15m
    AF 1118 (Embraer 190)
  • 13:00 (WAW)
    14:35 (MUC)
    5h 5m
    LH 1613 (Airbus A319)
    2h 25m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 17:00 (MUC)
    18:05 (FRA)
    5h 5m
    LH 115 (Airbus A321)
  • 13:35 (WAW)
    14:25 (KTW)
    2h 45m
    LO 3883 (Embraer 170)
    20m توقف انتقال در کاتوویتس) (KTW)
  • 14:45 (KTW)
    16:20 (FRA)
    2h 45m
    LH 1357 (Boeing 737-300)
  • 14:30 (WAW)
    16:30 (LUX)
    5h
    LO 253 (Embraer 170)
    2h 10m توقف انتقال در لوکزامبورگ) (LUX)
  • 18:40 (LUX)
    19:30 (FRA)
    5h
    LH 397 (Canadair Regional Jet 900)
  • 14:35 (WAW)
    16:35 (ZRH)
    5h
    LX 1349 (Bombardier CS100)
    2h توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 18:35 (ZRH)
    19:35 (FRA)
    5h
    LH 1197 (Airbus A320)
  • 14:35 (WAW)
    16:25 (LJU)
    4h 40m
    LO 9517 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    1h 30m توقف انتقال در لیوبلیانا) (LJU)
  • 17:55 (LJU)
    19:15 (FRA)
    4h 40m
    JP 124 (Canadair Regional Jet 900)
  • 14:35 (WAW)
    16:25 (FRA)
    1h 50m
    LH 1349 (Airbus A319)
  • 14:40 (WAW)
    16:35 (LJU)
    4h 35m
    LO 617 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    1h 20m توقف انتقال در لیوبلیانا) (LJU)
  • 17:55 (LJU)
    19:15 (FRA)
    4h 35m
    JP 124 (Canadair Regional Jet 900)
  • 14:40 (WAW)
    16:15 (PRG)
    4h 25m
    OK 783 (ATR 42-300/320)
    1h 40m توقف انتقال در پراگ) (PRG)
  • 17:55 (PRG)
    19:05 (FRA)
    4h 25m
    OK 536 (Airbus A319)
  • 14:40 (WAW)
    16:15 (PRG)
    5h 10m
    OK 783 (ATR 42-300/320)
    2h 30m توقف انتقال در پراگ) (PRG)
  • 18:45 (PRG)
    19:50 (FRA)
    5h 10m
    LH 1401 (Airbus A320)
  • 14:40 (WAW)
    16:30 (FRA)
    1h 50m
    LH 5377 (Airbus A319)
  • 15:05 (WAW)
    16:35 (VIE)
    3h 40m
    OS 624 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    35m توقف انتقال در وین) (VIE)
  • 17:10 (VIE)
    18:45 (FRA)
    3h 40m
    OS 125 (Airbus A321)
  • 15:05 (WAW)
    16:35 (VIE)
    4h 30m
    OS 624 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    1h 35m توقف انتقال در وین) (VIE)
  • 18:10 (VIE)
    19:35 (FRA)
    4h 30m
    LH 1241 (Airbus A321)
  • 15:15 (WAW)
    16:30 (PRG)
    3h 55m
    LO 521 (Embraer 175)
    1h 25m توقف انتقال در پراگ) (PRG)
  • 17:55 (PRG)
    19:10 (FRA)
    3h 55m
    OK 536 (Airbus A319)
  • 15:20 (WAW)
    16:15 (KRK)
    5h 10m
    LO 3919 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    2h 35m توقف انتقال در کراکوف) (KRK)
  • 18:50 (KRK)
    20:30 (FRA)
    5h 10m
    LH 1369 (Airbus A319)
  • 16:20 (WAW)
    17:50 (CPH)
    3h 50m
    LO 461 (Embraer 175)
    50m توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 18:40 (CPH)
    20:10 (FRA)
    3h 50m
    LH 831 (Airbus A321)
  • 16:30 (WAW)
    18:40 (BRU)
    3h 35m
    LO 233 (Boeing 737-400)
    25m توقف انتقال در بروکسل) (BRU)
  • 19:05 (BRU)
    20:05 (FRA)
    3h 35m
    LH 1019 (Airbus A319)
  • 16:35 (WAW)
    17:30 (KRK)
    3h 55m
    LO 3923 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    1h 20m توقف انتقال در کراکوف) (KRK)
  • 18:50 (KRK)
    20:30 (FRA)
    3h 55m
    LH 1369 (Airbus A319)
  • 16:45 (WAW)
    18:50 (AMS)
    5h 40m
    KL 1366 (Embraer 170/195)
    2h 15m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 21:05 (AMS)
    22:25 (FRA)
    5h 40m
    KL 1775 (Embraer 170/195)
  • 16:45 (WAW)
    18:50 (AMS)
    4h 5m
    KL 1366 (Embraer 170/195)
    55m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 19:45 (AMS)
    20:50 (FRA)
    4h 5m
    LH 999 (Airbus A320)
  • 16:50 (WAW)
    19:00 (AMS)
    5h 35m
    LO 267 (Embraer 195)
    2h 5m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 21:05 (AMS)
    22:25 (FRA)
    5h 35m
    KL 1775 (Embraer 170/195)
  • 16:50 (WAW)
    18:25 (MUC)
    5h 15m
    LH 1615 (Embraer 195)
    2h 35m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 21:00 (MUC)
    22:05 (FRA)
    5h 15m
    LH 123 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 16:50 (WAW)
    18:25 (MUC)
    4h 15m
    LH 1615 (Airbus A319)
    1h 35m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 20:00 (MUC)
    21:05 (FRA)
    4h 15m
    LH 121 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 16:50 (WAW)
    19:00 (AMS)
    4h
    LO 267 (Embraer 195)
    45m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 19:45 (AMS)
    20:50 (FRA)
    4h
    LH 999 (Airbus A320)
  • 17:00 (WAW)
    18:20 (CPH)
    3h 25m
    SK 2752 (Canadair Regional Jet 900)
    35m توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 18:55 (CPH)
    20:25 (FRA)
    3h 25m
    LH 831 (Airbus A321)
  • 17:05 (WAW)
    18:55 (HAM)
    4h 5m
    LO 393 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    1h 5m توقف انتقال در هامبورگ) (HAM)
  • 20:00 (HAM)
    21:10 (FRA)
    4h 5m
    LH 33 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 17:10 (WAW)
    18:50 (MUC)
    4h 50m
    LO 353 (Embraer 175)
    2h 10m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 21:00 (MUC)
    22:00 (FRA)
    4h 50m
    LH 123 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 17:10 (WAW)
    19:05 (FRA)
    1h 55m
    LO 379 (Embraer 195)
  • 17:35 (WAW)
    18:55 (VIE)
    4h 10m
    LO 225 (Embraer 175)
    1h 15m توقف انتقال در وین) (VIE)
  • 20:10 (VIE)
    21:45 (FRA)
    4h 10m
    OS 127 (Airbus A321)
  • 18:35 (WAW)
    20:25 (FRA)
    1h 50m
    LH 1351 (Airbus A319)
  • 18:55 (WAW)
    20:20 (TXL)
    3h 45m
    AB 8217 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    1h 5m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 21:25 (TXL)
    22:40 (FRA)
    3h 45m
    AB 6601 (Airbus A320)
  • 20:15 (WAW)
    22:10 (FRA)
    1h 55m
    LO 383 (Embraer 170)

یافتن نرخ ارزان برای پروازها ازورشو به فرانکفورت. ازWego.ir برای جستجو و مقایسه نرخ هوایی و بلیط ارزان هواپیما برای ورشو به فرانکفورتپروازها ازخطوط هوایی مختلف بین المللی است. پیدا کردن پروازهای لحظه آخری و آخرین بلیط ارزان برای این مسیر. مقایسه پروازهای ارزان ورشو به فرانکفورت در یک نگاه و دریافت بهترین پیشنهاد برای سفرتان.

علاوه بر فرانکفورت پرواز، هتل های ارزان واقامتگاه های باکیفیت درفرانکفورت با Wego پیدا کنید. جستجو و مقایسه آنلاین فرانکفورت هتل تا محل اقامت سفر ایده آل خود را رزرو کنید.