روند قیمت دوازده ماه

  • Feb Feb IRR17,428,000
  • Mar Mar IRR6,769,000
  • Apr Apr IRR5,827,000
  • Jul Jul IRR4,204,000

برنامه های پرواز از استکهلم به دوسلدورف

  • رفت
    ورود
    مدت
    پرواز و هواپیما
    د س چ پ ج ش ی
  • 06:15 (ARN)
    07:25 (CPH)
    3h 10m
    SK 1415 (Boeing 737-800 (Winglets))
    40m توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 08:05 (CPH)
    09:25 (DUS)
    3h 10m
    SK 1629 (Airbus A320)
  • 06:30 (ARN)
    08:05 (TXL)
    3h 30m
    AB 8001 (Airbus A320)
    50m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 08:55 (TXL)
    10:00 (DUS)
    3h 30m
    AB 6435 (Airbus A321)
  • 06:30 (ARN)
    08:30 (DUS)
    2h
    AB 8011 (Airbus A320)
  • 06:35 (ARN)
    08:45 (AMS)
    5h 15m
    KL 1106 (Boeing 737)
    2h 15m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 11:00 (AMS)
    11:50 (DUS)
    5h 15m
    KL 1855 (Embraer 170/195)
  • 06:50 (ARN)
    09:05 (FRA)
    4h 46m
    LH 809 (Airbus A320 (Sharklets))
    1h 20m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 10:25 (FRA)
    11:36 (QDU)
    4h 46m
    LH 3506 (TRS)
  • 07:15 (ARN)
    09:50 (CDG)
    6h 45m
    SK 573 (Boeing 737-800 (Winglets))
    3h توقف انتقال در پاریس) (CDG)
  • 12:50 (CDG)
    14:00 (DUS)
    6h 45m
    AF 1506 (Embraer 190)
  • 07:15 (ARN)
    09:10 (LHR)
    6h 55m
    BA 771 (Airbus A320)
    2h 40m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 11:50 (LHR)
    14:10 (DUS)
    6h 55m
    BA 942 (Airbus A319)
  • 07:20 (ARN)
    09:45 (ZRH)
    6h 35m
    SK 605 (Boeing 737-700 (Winglets))
    2h 45m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 12:30 (ZRH)
    13:55 (DUS)
    6h 35m
    LX 1018 (Embraer 190)
  • 07:40 (ARN)
    08:50 (CPH)
    4h 50m
    SK 419 (Airbus A321)
    2h 20m توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 11:10 (CPH)
    12:30 (DUS)
    4h 50m
    AB 8043 (Airbus A320)
  • 07:40 (ARN)
    08:50 (CPH)
    5h 10m
    SK 419 (Boeing 737-800 (Winglets))
    2h 45m توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 11:35 (CPH)
    12:50 (DUS)
    5h 10m
    SK 1627 (Airbus A320)
  • 07:45 (ARN)
    09:55 (MUC)
    5h 50m
    LH 2421 (Airbus A321)
    2h 25m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 12:20 (MUC)
    13:35 (DUS)
    5h 50m
    AB 6032 (Airbus A320)
  • 07:45 (ARN)
    09:55 (MUC)
    4h 55m
    LH 2421 (Airbus A320 (Sharklets))
    1h 35m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 11:30 (MUC)
    12:40 (DUS)
    4h 55m
    LH 2010 (Airbus A319)
  • 07:55 (ARN)
    09:35 (LHR)
    7h 50m
    SK 525 (Boeing 737-600)
    3h 45m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 13:20 (LHR)
    15:45 (DUS)
    7h 50m
    BA 940 (Airbus A319)
  • 07:55 (ARN)
    09:05 (CPH)
    4h 35m
    SK 1417 (Boeing 737-600)
    2h 5m توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 11:10 (CPH)
    12:30 (DUS)
    4h 35m
    AB 8043 (Airbus A319)
  • 08:10 (ARN)
    09:20 (CPH)
    4h 40m
    SK 401 (Airbus A321)
    2h 15m توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 11:35 (CPH)
    12:50 (DUS)
    4h 40m
    SK 1627 (Airbus A320)
  • 08:10 (ARN)
    09:20 (CPH)
    4h 20m
    SK 401 (Airbus A321)
    1h 50m توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 11:10 (CPH)
    12:30 (DUS)
    4h 20m
    AB 8043 (Airbus A320)
  • 08:20 (ARN)
    10:25 (DUS)
    2h 5m
    SK 1623 (Boeing 737-800 (Winglets))
  • 08:25 (ARN)
    10:30 (AMS)
    5h 40m
    SK 1553 (Boeing 737-600)
    2h 50m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 13:20 (AMS)
    14:05 (DUS)
    5h 40m
    KL 1857 (Fokker 70)
  • 08:30 (ARN)
    10:05 (HAM)
    4h 5m
    SK 2645 (Canadair Regional Jet 900)
    1h 30m توقف انتقال در هامبورگ) (HAM)
  • 11:35 (HAM)
    12:35 (DUS)
    4h 5m
    AB 6747 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
  • 08:40 (ARN)
    10:15 (TXL)
    3h 40m
    SK 2677 (Boeing 737-700 (Winglets))
    55m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 11:10 (TXL)
    12:20 (DUS)
    3h 40m
    AB 6439 (Airbus A320)
  • 08:45 (ARN)
    10:35 (LHR)
    5h 25m
    BA 775 (Airbus A320)
    1h 15m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 11:50 (LHR)
    14:10 (DUS)
    5h 25m
    BA 942 (Airbus A319)
  • 08:50 (ARN)
    11:00 (AMS)
    5h 15m
    SK 557 (Canadair Regional Jet 900)
    2h 20m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 13:20 (AMS)
    14:05 (DUS)
    5h 15m
    KL 1857 (Fokker 70)
  • 09:05 (ARN)
    11:20 (RIX)
    4h 35m
    BT 102 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    40m توقف انتقال در ریگا) (RIX)
  • 12:00 (RIX)
    13:40 (DUS)
    4h 35m
    BT 233 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
  • 09:05 (ARN)
    11:25 (FRA)
    5h 31m
    SK 635 (Boeing 737-800 (Winglets))
    2h توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 13:25 (FRA)
    14:36 (QDU)
    5h 31m
    LH 3512 (TRS)
  • 09:05 (ARN)
    11:25 (FRA)
    4h 50m
    SK 635 (Boeing 737-800 (Winglets))
    1h 40m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 13:05 (FRA)
    13:55 (DUS)
    4h 50m
    LH 76 (Airbus A319)
  • 09:10 (ARN)
    10:20 (CPH)
    3h 40m
    SK 403 (Airbus A321)
    1h 15m توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 11:35 (CPH)
    12:50 (DUS)
    3h 40m
    SK 1627 (Airbus A320)
  • 09:10 (ARN)
    10:20 (CPH)
    3h 20m
    SK 403 (Airbus A320)
    50m توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 11:10 (CPH)
    12:30 (DUS)
    3h 20m
    AB 8043 (Airbus A319)
  • 09:20 (ARN)
    11:35 (FRA)
    4h 35m
    LH 801 (Airbus A320 (Sharklets))
    1h 30m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 13:05 (FRA)
    13:55 (DUS)
    4h 35m
    LH 76 (Airbus A319)
  • 09:20 (ARN)
    11:35 (FRA)
    5h 16m
    LH 801 (Airbus A320 (Sharklets))
    1h 50m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 13:25 (FRA)
    14:36 (QDU)
    5h 16m
    LH 3512 (TRS)
  • 09:25 (ARN)
    11:15 (LHR)
    6h 20m
    BA 771 (Airbus A319)
    2h 5m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 13:20 (LHR)
    15:45 (DUS)
    6h 20m
    BA 940 (Airbus A319)
  • 09:30 (ARN)
    11:35 (AMS)
    4h 35m
    KL 1104 (Embraer 170/195)
    1h 45m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 13:20 (AMS)
    14:05 (DUS)
    4h 35m
    KL 1857 (Fokker 70)
  • 09:35 (ARN)
    11:35 (DUS)
    2h
    EW 1211 (Boeing 737-800)
  • 09:35 (ARN)
    11:35 (DUS)
    2h
    4U 9217 (Airbus A319)
  • 09:45 (ARN)
    12:10 (ZRH)
    4h 25m
    LX 2651 (Airbus A320)
    40m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 12:50 (ZRH)
    14:10 (DUS)
    4h 25m
    LX 1018 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
  • 09:50 (ARN)
    12:15 (ZRH)
    6h 40m
    LX 3509 (Airbus A321 (Sharklets))
    3h 5m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 15:20 (ZRH)
    16:30 (DUS)
    6h 40m
    4U 3018 (Airbus A320)
  • 09:50 (ARN)
    12:15 (ZRH)
    6h 40m
    LX 1249 (Airbus A321)
    3h 5m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 15:20 (ZRH)
    16:30 (DUS)
    6h 40m
    4U 3018 (Airbus A320)
  • 10:00 (ARN)
    11:10 (CPH)
    5h 25m
    SK 1419 (Airbus A320)
    3h توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 14:10 (CPH)
    15:25 (DUS)
    5h 25m
    SK 1621 (Canadair Regional Jet 900)
  • 10:10 (ARN)
    12:00 (LHR)
    5h 15m
    BA 775 (Airbus A321)
    1h 5m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 13:05 (LHR)
    15:25 (DUS)
    5h 15m
    BA 940 (Airbus A319)
  • 10:10 (ARN)
    12:20 (MUC)
    5h
    SK 2659 (Boeing 737-700 (Winglets))
    1h 40m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 14:00 (MUC)
    15:10 (DUS)
    5h
    LH 2012 (Airbus A319)
  • 10:10 (ARN)
    12:00 (LHR)
    8h 15m
    BA 775 (Airbus A320)
    4h توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 16:00 (LHR)
    18:25 (DUS)
    8h 15m
    BA 944 (Airbus A319)
  • 10:10 (ARN)
    12:45 (CDG)
    6h 45m
    SK 577 (Boeing 737-600)
    3h توقف انتقال در پاریس) (CDG)
  • 15:45 (CDG)
    16:55 (DUS)
    6h 45m
    AF 1406 (Embraer 190)
  • 10:35 (ARN)
    12:35 (DUS)
    2h
    AB 8013 (Airbus A319)
  • 10:35 (ARN)
    12:10 (TXL)
    5h 35m
    AB 8003 (Airbus A320)
    2h 50m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 15:00 (TXL)
    16:10 (DUS)
    5h 35m
    AB 6445 (Airbus A320)
  • 11:10 (ARN)
    12:40 (TXL)
    5h
    SK 2677 (Boeing 737-600)
    2h 20m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 15:00 (TXL)
    16:10 (DUS)
    5h
    AB 6445 (Airbus A320)
    برنامه های متعدد، جزئیات را ببینید
    • بین ۰۸ sha ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
    • بین ۱۰ abn ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
      -
      -
      -
      -
  • 11:10 (ARN)
    12:50 (LHR)
    8h 25m
    SK 531 (Boeing 737-800 (Winglets))
    4h 25m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 17:15 (LHR)
    19:35 (DUS)
    8h 25m
    BA 932 (Airbus A319)
  • 11:15 (ARN)
    12:50 (LHR)
    8h 40m
    SK 531 (Boeing 737-600)
    4h 45m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 17:35 (LHR)
    19:55 (DUS)
    8h 40m
    BA 944 (Airbus A319)
  • 11:30 (NYO)
    13:30 (NRN)
    2h
    FR 1951 (Boeing 737-800)
  • 12:15 (ARN)
    14:05 (LHR)
    7h 40m
    BA 777 (Airbus A321)
    3h 30m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 17:35 (LHR)
    19:55 (DUS)
    7h 40m
    BA 944 (Airbus A319)
  • 12:15 (ARN)
    14:25 (MUC)
    5h 25m
    LH 2415 (Airbus A320 (Sharklets))
    2h 5m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 16:30 (MUC)
    17:40 (DUS)
    5h 25m
    LH 2016 (Airbus A321)
  • 12:15 (ARN)
    14:25 (MUC)
    4h 25m
    LH 2415 (Airbus A321)
    1h 5m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 15:30 (MUC)
    16:40 (DUS)
    4h 25m
    LH 2014 (Airbus A320)
  • 12:25 (ARN)
    13:35 (CPH)
    3h
    SK 1407 (Airbus A320)
    35m توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 14:10 (CPH)
    15:25 (DUS)
    3h
    SK 1621 (Canadair Regional Jet 900)
  • 12:45 (ARN)
    13:55 (CPH)
    5h 20m
    SK 405 (Airbus A320)
    2h 55m توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 16:50 (CPH)
    18:05 (DUS)
    5h 20m
    SK 627 (Airbus A319)
  • 12:50 (BMA)
    15:00 (HEL)
    5h 5m
    AY 990 (ATR 72)
    1h 30m توقف انتقال در هلسینکی) (HEL)
  • 16:30 (HEL)
    17:55 (DUS)
    5h 5m
    AY 707 (Airbus A319)
  • 13:00 (ARN)
    15:00 (HEL)
    4h 55m
    AY 634 (Airbus A320)
    1h 30m توقف انتقال در هلسینکی) (HEL)
  • 16:30 (HEL)
    17:55 (DUS)
    4h 55m
    AY 707 (Airbus A319)
  • 13:00 (ARN)
    14:50 (PRG)
    6h 15m
    SK 1767 (Boeing 737-800 (Winglets))
    2h 45m توقف انتقال در پراگ) (PRG)
  • 17:35 (PRG)
    19:15 (DUS)
    6h 15m
    OK 526 (ATR 72)
  • 13:15 (ARN)
    15:20 (AMS)
    4h 55m
    KL 1110 (Boeing 737)
    2h توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 17:20 (AMS)
    18:10 (DUS)
    4h 55m
    KL 1861 (Fokker 70)
  • 13:20 (ARN)
    15:30 (FRA)
    4h 20m
    LH 803 (Airbus A321)
    1h 20m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 16:50 (FRA)
    17:40 (DUS)
    4h 20m
    LH 84 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 13:30 (ARN)
    15:25 (HEL)
    4h 25m
    SK 708 (Canadair Regional Jet 900)
    1h 5m توقف انتقال در هلسینکی) (HEL)
  • 16:30 (HEL)
    17:55 (DUS)
    4h 25m
    AY 707 (Airbus A319)
    برنامه های متعدد، جزئیات را ببینید
    • بین ۰۳ abn ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
      -
      -
    • بین ۲۰ day ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
      -
  • 13:30 (ARN)
    15:05 (TXL)
    3h 50m
    SK 2679 (Boeing 737-600)
    1h 5m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 16:10 (TXL)
    17:20 (DUS)
    3h 50m
    AB 6451 (Airbus A320)
  • 13:30 (ARN)
    14:40 (CPH)
    4h 40m
    SK 1423 (Boeing 737-700)
    2h 10m توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 16:50 (CPH)
    18:10 (DUS)
    4h 40m
    SK 627 (Airbus A320)
  • 13:40 (BMA)
    15:50 (HEL)
    4h 15m
    AY 982 (ATR 72)
    40m توقف انتقال در هلسینکی) (HEL)
  • 16:30 (HEL)
    17:55 (DUS)
    4h 15m
    AY 707 (Airbus A319)
  • 13:45 (ARN)
    15:45 (HEL)
    4h 10m
    AY 642 (Airbus A320)
    45m توقف انتقال در هلسینکی) (HEL)
  • 16:30 (HEL)
    17:55 (DUS)
    4h 10m
    AY 707 (Airbus A319)
  • 13:50 (ARN)
    14:50 (OSL)
    5h
    SK 867 (Boeing 737-800 (Winglets))
    2h 5m توقف انتقال در اسلو) (OSL)
  • 16:55 (OSL)
    18:50 (DUS)
    5h
    SK 818 (Boeing 737-700 (Winglets))
  • 14:05 (ARN)
    16:00 (HEL)
    3h 50m
    SK 708 (Boeing 737-800 (Winglets))
    30m توقف انتقال در هلسینکی) (HEL)
  • 16:30 (HEL)
    17:55 (DUS)
    3h 50m
    AY 5617 (Airbus A319)
  • 14:45 (ARN)
    16:45 (PRG)
    4h 30m
    OK 491 (Airbus A319)
    50m توقف انتقال در پراگ) (PRG)
  • 17:35 (PRG)
    19:15 (DUS)
    4h 30m
    OK 526 (ATR 72)
  • 14:55 (ARN)
    16:30 (TXL)
    3h 20m
    AB 8005 (Airbus A320)
    30m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 17:00 (TXL)
    18:15 (DUS)
    3h 20m
    AB 6447 (Airbus A320)
  • 15:05 (ARN)
    17:15 (MUC)
    4h 5m
    LH 2417 (Airbus A320 (Sharklets))
    45m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 18:00 (MUC)
    19:10 (DUS)
    4h 5m
    LH 2202 (Airbus A319)
  • 15:10 (ARN)
    16:20 (CPH)
    2h 55m
    SK 1407 (Boeing 737-800 (Winglets))
    30m توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 16:50 (CPH)
    18:05 (DUS)
    2h 55m
    SK 627 (Airbus A320)
  • 15:10 (ARN)
    16:20 (CPH)
    5h 15m
    SK 1407 (Airbus A320)
    2h 45m توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 19:05 (CPH)
    20:25 (DUS)
    5h 15m
    AB 8047 (Airbus A319)
  • 15:15 (ARN)
    16:25 (CPH)
    5h 10m
    SK 405 (Airbus A319)
    2h 40m توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 19:05 (CPH)
    20:25 (DUS)
    5h 10m
    AB 8047 (Airbus A319)
  • 15:20 (ARN)
    17:00 (LHR)
    6h 40m
    SK 527 (Airbus A320)
    2h 40m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:40 (LHR)
    22:00 (DUS)
    6h 40m
    BA 5277 (Airbus A319)
  • 15:30 (ARN)
    17:00 (TXL)
    4h 35m
    SK 2679 (Boeing 737-800 (Winglets))
    1h 55m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 18:55 (TXL)
    20:05 (DUS)
    4h 35m
    AB 6449 (Airbus A320)
  • 15:35 (ARN)
    17:35 (DUS)
    2h
    SK 2625 (Boeing 737-800 (Winglets))
  • 15:40 (ARN)
    17:25 (LHR)
    5h 50m
    BA 779 (Airbus A320 (Sharklets))
    1h 45m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:10 (LHR)
    21:30 (DUS)
    5h 50m
    BA 946 (Airbus A319)
  • 15:50 (ARN)
    18:15 (ZRH)
    4h 20m
    LX 1251 (Airbus A320)
    45m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 19:00 (ZRH)
    20:10 (DUS)
    4h 20m
    4U 3020 (Airbus A320)
  • 16:10 (ARN)
    17:50 (LHR)
    5h 50m
    SK 2611 (Boeing 737-800 (Winglets))
    1h 50m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:40 (LHR)
    22:00 (DUS)
    5h 50m
    BA 5277 (Airbus A319)
  • 16:15 (ARN)
    17:25 (CPH)
    4h 10m
    SK 407 (Boeing 737-600)
    1h 40m توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 19:05 (CPH)
    20:25 (DUS)
    4h 10m
    AB 8047 (Airbus A319)
  • 16:20 (ARN)
    18:45 (ZRH)
    6h 5m
    SK 1605 (Boeing 737-800 (Winglets))
    2h 25m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 21:10 (ZRH)
    22:25 (DUS)
    6h 5m
    AB 8597 (Airbus A320)
  • 16:25 (ARN)
    18:00 (HAM)
    4h 35m
    SK 2647 (Canadair Regional Jet 900)
    2h 5m توقف انتقال در هامبورگ) (HAM)
  • 20:05 (HAM)
    21:00 (DUS)
    4h 35m
    AB 6759 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
  • 16:25 (ARN)
    18:35 (FRA)
    6h 11m
    LH 807 (Airbus A320 (Sharklets))
    2h 50m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 21:25 (FRA)
    22:36 (QDU)
    6h 11m
    LH 3528 (TRS)
  • 16:30 (ARN)
    18:40 (AMS)
    5h 45m
    SK 1555 (Boeing 737-800 (Winglets))
    2h 40m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 21:20 (AMS)
    22:15 (DUS)
    5h 45m
    KL 1863 (Fokker 70)
  • 16:45 (ARN)
    18:20 (TXL)
    5h 15m
    AB 8009 (Airbus A320)
    2h 30m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 20:50 (TXL)
    22:00 (DUS)
    5h 15m
    AB 6453 (Airbus A320)
  • 17:00 (ARN)
    19:10 (FRA)
    5h 10m
    SK 673 (Boeing 737-600)
    2h 10m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 21:20 (FRA)
    22:10 (DUS)
    5h 10m
    LH 88 (Airbus A319)
  • 17:00 (ARN)
    19:10 (FRA)
    5h 36m
    SK 673 (Boeing 737-600)
    2h 15m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 21:25 (FRA)
    22:36 (QDU)
    5h 36m
    LH 3528 (TRS)
  • 17:10 (ARN)
    18:25 (CPH)
    4h 55m
    SK 1429 (Airbus A320)
    2h 20m توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 20:45 (CPH)
    22:05 (DUS)
    4h 55m
    SK 629 (Airbus A319)
  • 17:10 (ARN)
    18:25 (CPH)
    3h 15m
    SK 1429 (Airbus A320)
    40m توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 19:05 (CPH)
    20:25 (DUS)
    3h 15m
    AB 8047 (Airbus A319)
  • 17:20 (ARN)
    19:35 (AMS)
    5h 5m
    KL 2909 (Boeing 737-800 (Winglets))
    2h توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 21:35 (AMS)
    22:25 (DUS)
    5h 5m
    KL 4059 (Fokker 70)
  • 17:20 (ARN)
    19:35 (AMS)
    4h 50m
    KL 2909 (Boeing 737-800 (Winglets))
    1h 40m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 21:15 (AMS)
    22:10 (DUS)
    4h 50m
    KL 9731 (Fokker 70)
  • 17:20 (ARN)
    19:35 (AMS)
    4h 55m
    KL 1116 (Boeing 737)
    1h 45m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 21:20 (AMS)
    22:15 (DUS)
    4h 55m
    KL 1863 (Fokker 70)
  • 17:55 (ARN)
    19:30 (TXL)
    4h 5m
    SK 2679 (Boeing 737-600)
    1h 20m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 20:50 (TXL)
    22:00 (DUS)
    4h 5m
    AB 6453 (Airbus A320)
    برنامه های متعدد، جزئیات را ببینید
    • بین ۰۸ sha ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
      -
    • بین ۱۰ abn ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
  • 17:55 (ARN)
    19:55 (DUS)
    2h
    AB 8019 (Airbus A319)
  • 18:20 (ARN)
    20:30 (MUC)
    4h 20m
    SK 2659 (Boeing 737-600)
    1h توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 21:30 (MUC)
    22:40 (DUS)
    4h 20m
    LH 2024 (Airbus A320)
  • 18:25 (ARN)
    20:35 (MUC)
    4h 15m
    LH 2419 (Airbus A321)
    55m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 21:30 (MUC)
    22:40 (DUS)
    4h 15m
    LH 2024 (Airbus A319)
  • 18:45 (ARN)
    20:55 (FRA)
    3h 50m
    LH 805 (Airbus A320)
    50m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 21:45 (FRA)
    22:35 (DUS)
    3h 50m
    LH 88 (Airbus A320)
  • 18:50 (ARN)
    20:05 (CPH)
    3h 15m
    SK 1409 (Airbus A320)
    40m توقف انتقال در کپنهاگ) (CPH)
  • 20:45 (CPH)
    22:05 (DUS)
    3h 15m
    SK 629 (Airbus A319)
  • 20:20 (ARN)
    22:20 (DUS)
    2h
    EW 1217 (Boeing 737-800)

یافتن نرخ ارزان برای پروازها ازاستکهلم به دوسلدورف. ازWego.ir برای جستجو و مقایسه نرخ هوایی و بلیط ارزان هواپیما برای استکهلم به دوسلدورفپروازها ازخطوط هوایی مختلف بین المللی است. پیدا کردن پروازهای لحظه آخری و آخرین بلیط ارزان برای این مسیر. مقایسه پروازهای ارزان استکهلم به دوسلدورف در یک نگاه و دریافت بهترین پیشنهاد برای سفرتان.

علاوه بر دوسلدورف پرواز، هتل های ارزان واقامتگاه های باکیفیت دردوسلدورف با Wego پیدا کنید. جستجو و مقایسه آنلاین دوسلدورف هتل تا محل اقامت سفر ایده آل خود را رزرو کنید.