روند قیمت دوازده ماه

  • Jan Jan IRR5,662,000
  • Feb Feb IRR4,419,000
  • Mar Mar IRR3,494,000
  • Apr Apr IRR3,324,000
  • May May IRR2,933,000
  • Aug Aug IRR4,655,000
  • Dec Dec IRR4,036,000

برنامه های پرواز از رم به پاریس

  • رفت
    ورود
    مدت
    پرواز و هواپیما
    د س چ پ ج ش ی
  • 06:10 (FCO)
    08:50 (AMS)
    5h 45m
    KL 1596 (Boeing 737)
    1h 50m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 10:40 (AMS)
    11:55 (CDG)
    5h 45m
    AF 1341 (Airbus A321)
  • 06:25 (FCO)
    08:50 (AMS)
    4h 20m
    KL 1596 (Boeing 737)
    40m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 09:30 (AMS)
    10:45 (CDG)
    4h 20m
    AF 1241 (Airbus A321)
  • 06:30 (FCO)
    08:10 (ZRH)
    7h 25m
    LX 1735 (Avro RJ100)
    4h 25m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 12:35 (ZRH)
    13:55 (CDG)
    7h 25m
    LX 638 (Embraer 190)
  • 06:30 (CIA)
    08:45 (BVA)
    2h 15m
    FR 9631 (Boeing 737-800)
  • 06:35 (FCO)
    08:45 (BRU)
    3h 45m
    SN 3188 (Airbus A319)
    40m توقف انتقال در بروکسل) (BRU)
  • 09:25 (BRU)
    10:20 (CDG)
    3h 45m
    SN 3629 (Boeing 737-300)
  • 06:45 (FCO)
    08:55 (CDG)
    2h 10m
    AF 1005 (Airbus A321)
  • 07:00 (FCO)
    08:10 (LIN)
    4h 25m
    AZ 2010 (Airbus A320)
    1h 45m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 09:55 (LIN)
    11:25 (CDG)
    4h 25m
    AF 1213 (Airbus A320)
  • 07:00 (FCO)
    08:10 (LIN)
    3h 15m
    AZ 2010 (Airbus A320)
    45m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 08:55 (LIN)
    10:15 (ORY)
    3h 15m
    AZ 350 (Airbus A319)
  • 07:05 (FCO)
    09:05 (FRA)
    4h 50m
    LH 243 (Airbus A321)
    1h 20m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 10:25 (FRA)
    11:55 (CDG)
    4h 50m
    AF 1519 (Embraer 190)
  • 07:10 (FCO)
    09:10 (FRA)
    6h 25m
    LH 243 (Airbus A321)
    3h توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 12:10 (FRA)
    13:35 (CDG)
    6h 25m
    AF 1619 (Embraer 190)
  • 07:10 (FCO)
    09:00 (BCN)
    6h 20m
    VY 6109 (Airbus A320)
    2h 40m توقف انتقال در بارسلونا) (BCN)
  • 11:40 (BCN)
    13:30 (ORY)
    6h 20m
    VY 8014 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 07:30 (FCO)
    08:40 (LIN)
    3h 55m
    AZ 2014 (Airbus A319)
    1h 15m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 09:55 (LIN)
    11:25 (CDG)
    3h 55m
    AF 1213 (Airbus A320)
  • 07:55 (FCO)
    10:05 (CDG)
    2h 10m
    AZ 316 (Airbus A321)
  • 08:00 (FCO)
    09:10 (LIN)
    3h 25m
    AZ 2016 (Embraer 190)
    45m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 09:55 (LIN)
    11:25 (CDG)
    3h 25m
    AF 1213 (Airbus A318)
  • 08:00 (FCO)
    09:50 (LHR)
    6h
    BA 551 (Airbus A320 (Sharklets))
    1h 50m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 11:40 (LHR)
    14:00 (CDG)
    6h
    BA 308 (Airbus A319)
  • 08:05 (FCO)
    09:55 (LHR)
    7h 15m
    BA 551 (Airbus A320)
    3h توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 12:55 (LHR)
    15:20 (ORY)
    7h 15m
    BA 334 (Airbus A320)
  • 08:20 (FCO)
    09:30 (LIN)
    4h 10m
    AZ 2026 (Airbus A319)
    1h 30m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 11:00 (LIN)
    12:30 (CDG)
    4h 10m
    AF 1813 (Airbus A318)
  • 08:25 (FCO)
    09:40 (TRN)
    3h 45m
    AZ 1421 (Airbus A318/319/320/321)
    55m توقف انتقال در تورین) (TRN)
  • 10:35 (TRN)
    12:10 (CDG)
    3h 45m
    AF 1103 (Avro RJ85)
  • 08:30 (FCO)
    10:05 (MUC)
    5h 30m
    LH 1841 (Airbus A320 (Sharklets))
    2h 20m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 12:25 (MUC)
    14:00 (CDG)
    5h 30m
    LH 2230 (Airbus A319)
  • 08:35 (FCO)
    09:35 (GOA)
    5h 25m
    AZ 1397 (Airbus A320)
    2h 50m توقف انتقال در جنوا) (GOA)
  • 12:25 (GOA)
    14:00 (CDG)
    5h 25m
    AF 1517 (Embraer 170)
  • 08:40 (FCO)
    10:45 (FRA)
    4h 55m
    AZ 400 (Airbus A319)
    1h 25m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 12:10 (FRA)
    13:35 (CDG)
    4h 55m
    AF 1619 (Embraer 190)
  • 08:40 (FCO)
    09:50 (LIN)
    3h 50m
    AZ 2022 (Airbus A319)
    1h 10m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 11:00 (LIN)
    12:30 (CDG)
    3h 50m
    AF 1813 (Airbus A318)
  • 08:45 (FCO)
    09:45 (VCE)
    5h 5m
    AZ 1471 (Airbus A318/319/320/321)
    2h 15m توقف انتقال در ونیز) (VCE)
  • 12:00 (VCE)
    13:50 (CDG)
    5h 5m
    AF 1427 (Airbus A318)
  • 08:50 (FCO)
    10:25 (VIE)
    6h 20m
    AB 8721 (Airbus A319)
    2h 35m توقف انتقال در وین) (VIE)
  • 13:00 (VIE)
    15:10 (CDG)
    6h 20m
    OS 415 (Airbus A319)
  • 08:55 (FCO)
    11:25 (AMS)
    6h 10m
    AZ 108 (Airbus A318/319/320/321)
    2h 25m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 13:50 (AMS)
    15:05 (CDG)
    6h 10m
    AF 1641 (Airbus A318)
  • 08:55 (FCO)
    11:25 (AMS)
    4h 50m
    AZ 108 (Airbus A318/319/320/321)
    1h 5m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 12:30 (AMS)
    13:45 (CDG)
    4h 50m
    KL 1233 (Boeing 737)
  • 09:00 (FCO)
    10:10 (LIN)
    5h 25m
    AZ 2028 (Airbus A319)
    2h 45m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 12:55 (LIN)
    14:25 (CDG)
    5h 25m
    AZ 312 (Airbus A318/319/320/321)
  • 09:05 (FCO)
    10:55 (BCN)
    5h 35m
    AZ 74 (Airbus A320)
    1h 50m توقف انتقال در بارسلونا) (BCN)
  • 12:45 (BCN)
    14:40 (CDG)
    5h 35m
    AF 1349 (Airbus A321)
  • 09:15 (FCO)
    11:30 (CDG)
    2h 15m
    AZ 318 (Airbus A321)
  • 09:30 (FCO)
    11:00 (MUC)
    4h 30m
    AZ 432 (Airbus A319)
    1h 25m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 12:25 (MUC)
    14:00 (CDG)
    4h 30m
    LH 2230 (Airbus A319)
  • 09:40 (FCO)
    11:20 (ZRH)
    4h 15m
    LX 1727 (Airbus A320)
    1h 15m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 12:35 (ZRH)
    13:55 (CDG)
    4h 15m
    LX 638 (Fokker 100)
  • 09:45 (FCO)
    11:35 (TLS)
    5h 15m
    AZ 366 (Airbus A320)
    2h 5m توقف انتقال در تولوز) (TLS)
  • 13:40 (TLS)
    15:00 (ORY)
    5h 15m
    AF 6127 (Airbus A320)
  • 09:45 (FCO)
    11:10 (MRS)
    4h
    AZ 334 (Airbus A318/319/320/321)
    1h 15m توقف انتقال در مارسی) (MRS)
  • 12:25 (MRS)
    13:45 (ORY)
    4h
    AF 6023 (Airbus A320)
  • 09:45 (FCO)
    11:35 (TLS)
    3h 55m
    AZ 366 (Airbus A320)
    45m توقف انتقال در تولوز) (TLS)
  • 12:20 (TLS)
    13:40 (ORY)
    3h 55m
    AF 6123 (Airbus A319)
  • 09:45 (FCO)
    11:35 (TLS)
    6h 5m
    AZ 366 (Airbus A320)
    2h 55m توقف انتقال در تولوز) (TLS)
  • 14:30 (TLS)
    15:50 (ORY)
    6h 5m
    AF 6161 (Airbus A320)
  • 09:45 (FCO)
    11:10 (MRS)
    5h 15m
    AZ 334 (Airbus A318/319/320/321)
    2h 30m توقف انتقال در مارسی) (MRS)
  • 13:40 (MRS)
    15:00 (ORY)
    5h 15m
    AF 6013 (Airbus A321)
    برنامه های متعدد، جزئیات را ببینید
    • بین ۰۱ sha ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
    • بین ۱۸ bah ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
  • 09:45 (FCO)
    11:10 (MRS)
    4h 25m
    AZ 334 (Airbus A318/319/320/321)
    1h 30m توقف انتقال در مارسی) (MRS)
  • 12:40 (MRS)
    14:10 (CDG)
    4h 25m
    AF 7665 (Airbus A319)
  • 09:45 (FCO)
    11:10 (MRS)
    3h 35m
    AZ 334 (Airbus A318/319/320/321)
    50m توقف انتقال در مارسی) (MRS)
  • 12:00 (MRS)
    13:20 (ORY)
    3h 35m
    AF 6009 (Airbus A320)
  • 09:45 (FCO)
    11:45 (FRA)
    6h
    LH 231 (Airbus A321)
    2h 40m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 14:25 (FRA)
    15:45 (CDG)
    6h
    AF 1219 (Embraer 190)
  • 09:45 (FCO)
    10:55 (GOA)
    4h 15m
    AZ 1383 (Airbus A319)
    1h 30m توقف انتقال در جنوا) (GOA)
  • 12:25 (GOA)
    14:00 (CDG)
    4h 15m
    AF 1517 (Embraer 170)
  • 09:45 (FCO)
    11:35 (TLS)
    4h 5m
    AZ 366 (Airbus A320)
    45m توقف انتقال در تولوز) (TLS)
  • 12:20 (TLS)
    13:50 (CDG)
    4h 5m
    AF 7523 (Airbus A321)
  • 09:50 (FCO)
    11:40 (BCN)
    5h 15m
    VY 6101 (Airbus A320)
    1h 30m توقف انتقال در بارسلونا) (BCN)
  • 13:10 (BCN)
    15:05 (CDG)
    5h 15m
    VY 8242 (Airbus A320)
  • 09:50 (FCO)
    11:00 (NCE)
    5h 20m
    AZ 348 (Airbus A318/319/320/321)
    2h 45m توقف انتقال در نایس) (NCE)
  • 13:45 (NCE)
    15:10 (ORY)
    5h 20m
    AF 6215 (Airbus A321)
  • 09:50 (FCO)
    11:00 (NCE)
    3h 25m
    AZ 348 (Embraer 175)
    50m توقف انتقال در نایس) (NCE)
  • 11:50 (NCE)
    13:15 (ORY)
    3h 25m
    AF 6235 (Airbus A320)
  • 09:50 (FCO)
    11:50 (FRA)
    3h 55m
    LH 231 (Airbus A321)
    45m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 12:35 (FRA)
    13:45 (CDG)
    3h 55m
    LH 1034 (Airbus A320)
  • 09:50 (FCO)
    11:00 (NCE)
    4h
    AZ 348 (Airbus A318/319/320/321)
    1h 15m توقف انتقال در نایس) (NCE)
  • 12:15 (NCE)
    13:50 (CDG)
    4h
    AF 7703 (Airbus A320)
  • 09:50 (FCO)
    11:40 (BCN)
    4h 55m
    VY 6101 (Airbus A320)
    1h 15m توقف انتقال در بارسلونا) (BCN)
  • 12:55 (BCN)
    14:45 (ORY)
    4h 55m
    VY 8010 (Airbus A320)
  • 09:55 (FCO)
    11:30 (GVA)
    4h 25m
    AZ 576 (Airbus A319)
    1h 40m توقف انتقال در ژنو) (GVA)
  • 13:10 (GVA)
    14:20 (CDG)
    4h 25m
    AF 1743 (Airbus A318)
  • 09:55 (FCO)
    12:00 (ORY)
    2h 5m
    U2 4242 (Airbus A320)
  • 10:00 (FCO)
    10:55 (NAP)
    5h 5m
    AZ 1263 (Airbus A318/319/320/321)
    1h 50m توقف انتقال در ناپل) (NAP)
  • 12:45 (NAP)
    15:05 (CDG)
    5h 5m
    AF 1179 (Airbus A320)
  • 10:00 (FCO)
    12:35 (AMS)
    5h
    KL 9674 (Boeing 737-800 (Winglets))
    1h 10m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 13:45 (AMS)
    15:00 (CDG)
    5h
    AF 4960 (Airbus A321)
  • 10:00 (FCO)
    11:25 (MPL)
    4h 20m
    AZ 9788 (Airbus A318/319/320/321)
    1h 35m توقف انتقال در مونپلیر) (MPL)
  • 13:00 (MPL)
    14:20 (ORY)
    4h 20m
    AF 7549 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
  • 10:00 (FCO)
    11:10 (LIN)
    4h 25m
    AZ 2036 (Embraer 175)
    1h 45m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 12:55 (LIN)
    14:25 (CDG)
    4h 25m
    AZ 312 (Airbus A318/319/320/321)
  • 10:20 (FCO)
    12:30 (CDG)
    2h 10m
    AF 1205 (Airbus A320)
  • 10:25 (FCO)
    13:00 (AMS)
    4h 35m
    KL 1598 (Boeing 737)
    45m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 13:45 (AMS)
    15:00 (CDG)
    4h 35m
    AF 1641 (Airbus A321)
  • 10:25 (FCO)
    11:20 (FLR)
    4h 10m
    AZ 1675 (Airbus A319)
    1h 25m توقف انتقال در فلورانس) (FLR)
  • 12:45 (FLR)
    14:35 (CDG)
    4h 10m
    AF 1367 (Airbus A318)
  • 11:00 (FCO)
    12:10 (LIN)
    3h 25m
    AZ 2032 (Embraer 175)
    45m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 12:55 (LIN)
    14:25 (CDG)
    3h 25m
    AZ 312 (Airbus A318/319/320/321)
  • 11:25 (FCO)
    13:20 (LHR)
    7h 40m
    BA 549 (Airbus A320)
    3h 20m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 16:40 (LHR)
    19:05 (ORY)
    7h 40m
    BA 336 (Airbus A319)
  • 11:25 (FCO)
    13:20 (LHR)
    6h
    BA 549 (Airbus A320)
    1h 45m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 15:05 (LHR)
    17:25 (CDG)
    6h
    BA 316 (Airbus A319)
  • 11:40 (FCO)
    13:15 (MUC)
    5h 30m
    LH 1843 (Airbus A320 (Sharklets))
    2h 15m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 15:30 (MUC)
    17:10 (CDG)
    5h 30m
    AF 1623 (Airbus A320)
  • 11:45 (CIA)
    14:05 (BVA)
    2h 20m
    FR 9635 (Boeing 737-800)
  • 11:55 (FCO)
    14:05 (ORY)
    2h 10m
    VY 6251 (Airbus A320)
  • 12:00 (FCO)
    13:50 (BCN)
    4h 40m
    VY 6101 (Airbus A320)
    1h توقف انتقال در بارسلونا) (BCN)
  • 14:50 (BCN)
    16:40 (ORY)
    4h 40m
    VY 8018 (Airbus A321)
  • 12:00 (FCO)
    13:10 (LIN)
    5h 20m
    AZ 2034 (Embraer 175)
    2h 40m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 15:50 (LIN)
    17:20 (CDG)
    5h 20m
    AF 1013 (Airbus A320)
  • 12:40 (FCO)
    14:45 (BOD)
    3h 55m
    A5 5365 (Embraer 170)
    30m توقف انتقال در بوردو) (BOD)
  • 15:15 (BOD)
    16:35 (CDG)
    3h 55m
    AF 7629 (Airbus A319)
    برنامه های متعدد، جزئیات را ببینید
    • بین ۰۱ sha ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
      -
    • بین ۲۲ azr ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
      -
      -
      -
      -
  • 12:40 (FCO)
    14:45 (BOD)
    5h 5m
    A5 5365 (Embraer 170)
    1h 50m توقف انتقال در بوردو) (BOD)
  • 16:35 (BOD)
    17:45 (ORY)
    5h 5m
    AF 6269 (Airbus A319)
  • 12:45 (FCO)
    14:50 (BOD)
    4h 25m
    A5 5365 (Embraer 170)
    1h 10m توقف انتقال در بوردو) (BOD)
  • 16:00 (BOD)
    17:10 (ORY)
    4h 25m
    AF 6267 (Airbus A321)
  • 12:50 (FCO)
    14:25 (LYS)
    3h 10m
    A5 5345 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    25m توقف انتقال در لویون) (LYS)
  • 14:50 (LYS)
    16:00 (CDG)
    3h 10m
    AF 7645 (Airbus A319)
  • 12:50 (FCO)
    15:00 (CDG)
    2h 10m
    AF 1505 (Airbus A321)
  • 13:00 (FCO)
    14:10 (LIN)
    4h
    AZ 2038 (Embraer 175)
    1h 20m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 15:30 (LIN)
    17:00 (CDG)
    4h
    AF 1013 (Airbus A319)
  • 13:00 (FCO)
    15:35 (AMS)
    6h
    KL 1602 (Boeing 737)
    2h 10m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 17:45 (AMS)
    19:00 (CDG)
    6h
    KL 1245 (Boeing 737)
  • 13:00 (FCO)
    15:35 (AMS)
    4h 45m
    KL 1602 (Boeing 737)
    50m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 16:25 (AMS)
    17:45 (CDG)
    4h 45m
    KL 1243 (Boeing 737)
  • 13:20 (FCO)
    15:25 (BOD)
    6h 15m
    A5 5365 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    2h 50m توقف انتقال در بوردو) (BOD)
  • 18:15 (BOD)
    19:35 (CDG)
    6h 15m
    AF 7637 (Airbus A319)
  • 13:20 (FCO)
    15:25 (BOD)
    5h 50m
    A5 5365 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    2h 35m توقف انتقال در بوردو) (BOD)
  • 18:00 (BOD)
    19:10 (ORY)
    5h 50m
    AF 6271 (Airbus A320)
  • 13:25 (FCO)
    15:25 (FRA)
    4h 5m
    LH 233 (Airbus A320 (Sharklets))
    55m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 16:20 (FRA)
    17:30 (CDG)
    4h 5m
    LH 1040 (Airbus A321)
  • 13:55 (FCO)
    15:45 (LHR)
    5h 15m
    BA 555 (Airbus A319)
    1h توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 16:45 (LHR)
    19:10 (ORY)
    5h 15m
    BA 336 (Airbus A319)
  • 13:55 (FCO)
    15:45 (LHR)
    8h 5m
    BA 555 (Airbus A319)
    4h 5m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:50 (LHR)
    22:00 (CDG)
    8h 5m
    AF 1181 (Airbus A319)
  • 14:00 (FCO)
    15:05 (LIN)
    5h
    AZ 2068 (Embraer 175)
    2h 25m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 17:30 (LIN)
    19:00 (CDG)
    5h
    AF 1713 (Airbus A318)
  • 14:00 (FCO)
    15:05 (LIN)
    4h 45m
    AZ 2068 (Embraer 190)
    2h 15m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 17:20 (LIN)
    18:45 (ORY)
    4h 45m
    AZ 352 (Embraer 175)
  • 14:05 (FCO)
    15:55 (LHR)
    7h 25m
    BA 555 (Airbus A320 (Sharklets))
    3h 10m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:05 (LHR)
    21:30 (ORY)
    7h 25m
    BA 338 (Airbus A319)
  • 14:05 (FCO)
    15:55 (LHR)
    7h 40m
    BA 555 (Airbus A320)
    3h 35m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:30 (LHR)
    21:45 (CDG)
    7h 40m
    BA 326 (Airbus A319)
  • 14:05 (FCO)
    15:55 (LHR)
    5h 35m
    BA 555 (Airbus A320 (Sharklets))
    1h 25m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 17:20 (LHR)
    19:40 (CDG)
    5h 35m
    BA 322 (Airbus A319)
  • 14:10 (FCO)
    16:00 (LHR)
    5h 40m
    AZ 204 (Airbus A321)
    1h 40m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 17:40 (LHR)
    19:50 (CDG)
    5h 40m
    AF 1281 (Airbus A319)
  • 14:10 (FCO)
    16:00 (LHR)
    7h 50m
    AZ 204 (Airbus A321)
    3h 50m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:50 (LHR)
    22:00 (CDG)
    7h 50m
    AF 1181 (Airbus A319)
  • 14:10 (FCO)
    16:00 (LHR)
    7h 35m
    AZ 204 (Airbus A321)
    3h 30m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:30 (LHR)
    21:45 (CDG)
    7h 35m
    BA 326 (Airbus A319)
  • 14:10 (FCO)
    16:00 (LHR)
    7h 20m
    AZ 204 (Airbus A321)
    3h 5m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:05 (LHR)
    21:30 (ORY)
    7h 20m
    BA 338 (Airbus A320)
  • 14:20 (FCO)
    16:30 (DUS)
    4h 40m
    AZ 1883 (Embraer 190)
    1h 15m توقف انتقال در دوسلدورف) (DUS)
  • 17:45 (DUS)
    19:00 (CDG)
    4h 40m
    AF 1407 (Embraer 190)
  • 14:25 (FCO)
    16:55 (AMS)
    4h 35m
    AZ 110 (Airbus A320)
    50m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 17:45 (AMS)
    19:00 (CDG)
    4h 35m
    KL 1245 (Boeing 737)
  • 14:25 (FCO)
    16:55 (AMS)
    5h 45m
    AZ 110 (Airbus A320)
    2h توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 18:55 (AMS)
    20:10 (CDG)
    5h 45m
    AF 1141 (Airbus A320)
  • 14:25 (FCO)
    16:55 (AMS)
    4h 35m
    AZ 110 (Airbus A320)
    50m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 17:45 (AMS)
    19:00 (CDG)
    4h 35m
    KL 8241 (Boeing 737-700 (Winglets))
  • 14:30 (FCO)
    16:20 (PRG)
    4h 55m
    AZ 512 (Airbus A318/319/320/321)
    1h 15m توقف انتقال در پراگ) (PRG)
  • 17:35 (PRG)
    19:25 (CDG)
    4h 55m
    OK 766 (Airbus A319)
  • 14:30 (FCO)
    15:35 (VCE)
    5h 15m
    AZ 1475 (Airbus A319)
    2h 20m توقف انتقال در ونیز) (VCE)
  • 17:55 (VCE)
    19:45 (CDG)
    5h 15m
    AF 1227 (Airbus A318)
  • 14:40 (FCO)
    16:10 (MUC)
    5h
    AZ 436 (Airbus A319)
    1h 55m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 18:05 (MUC)
    19:40 (CDG)
    5h
    LH 2236 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 14:40 (FCO)
    16:15 (MUC)
    5h 10m
    LH 1845 (Airbus A320 (Sharklets))
    1h 55m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 18:10 (MUC)
    19:50 (CDG)
    5h 10m
    AF 1823 (Airbus A321)
  • 14:40 (FCO)
    16:15 (MUC)
    5h
    LH 1845 (Airbus A320 (Sharklets))
    1h 50m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 18:05 (MUC)
    19:40 (CDG)
    5h
    LH 2236 (Airbus A319)
  • 14:40 (FCO)
    16:10 (MUC)
    5h 10m
    AZ 436 (Airbus A319)
    2h توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 18:10 (MUC)
    19:50 (CDG)
    5h 10m
    AF 1823 (Airbus A321)
    برنامه های متعدد، جزئیات را ببینید
    • بین ۰۳ abn ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
    • بین ۱۸ bah ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
      -
      -
      -
      -
  • 14:40 (FCO)
    15:50 (TRN)
    5h 35m
    AZ 1417 (Airbus A318/319/320/321)
    3h توقف انتقال در تورین) (TRN)
  • 18:50 (TRN)
    20:15 (CDG)
    5h 35m
    AF 1203 (Embraer 190)
  • 14:45 (FCO)
    16:20 (VIE)
    4h 30m
    AB 8727 (Airbus A319)
    1h توقف انتقال در وین) (VIE)
  • 17:20 (VIE)
    19:15 (CDG)
    4h 30m
    AB 8318 (Airbus A320)
  • 14:45 (FCO)
    16:35 (BCN)
    4h 45m
    VY 6111 (Airbus A320)
    1h 5m توقف انتقال در بارسلونا) (BCN)
  • 17:40 (BCN)
    19:30 (ORY)
    4h 45m
    VY 8020 (Airbus A320)
  • 14:45 (FCO)
    16:40 (PRG)
    4h 40m
    OK 725 (Boeing 737-400)
    55m توقف انتقال در پراگ) (PRG)
  • 17:35 (PRG)
    19:25 (CDG)
    4h 40m
    OK 766 (Airbus A319)
  • 14:45 (FCO)
    16:20 (VIE)
    4h 45m
    AB 8727 (Airbus A319)
    1h توقف انتقال در وین) (VIE)
  • 17:20 (VIE)
    19:30 (CDG)
    4h 45m
    OS 417 (Airbus A320)
  • 14:50 (FCO)
    15:45 (BLQ)
    4h 40m
    AZ 1319 (Airbus A319)
    2h توقف انتقال در بولونیا) (BLQ)
  • 17:45 (BLQ)
    19:30 (CDG)
    4h 40m
    AF 1829 (Airbus A318)
  • 14:50 (FCO)
    16:30 (ZRH)
    7h 10m
    LX 1737 (Airbus A320)
    4h 10m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 20:40 (ZRH)
    22:00 (CDG)
    7h 10m
    AF 1315 (Airbus A318)
  • 14:55 (FCO)
    16:35 (ZRH)
    5h 10m
    LX 1737 (Airbus A320)
    2h 15m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 18:50 (ZRH)
    20:05 (CDG)
    5h 10m
    LX 644 (Airbus A320)
  • 14:55 (FCO)
    16:45 (VIE)
    4h 35m
    OS 502 (Airbus A320)
    35m توقف انتقال در وین) (VIE)
  • 17:20 (VIE)
    19:30 (CDG)
    4h 35m
    OS 417 (Airbus A321)
  • 15:00 (FCO)
    16:10 (LIN)
    3h 45m
    AZ 2044 (Airbus A318/319/320/321)
    1h 10m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 17:20 (LIN)
    18:45 (ORY)
    3h 45m
    AZ 352 (Embraer 190)
  • 15:00 (FCO)
    16:10 (LIN)
    4h 45m
    AZ 2044 (Airbus A318/319/320/321)
    2h 5m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 18:15 (LIN)
    19:45 (CDG)
    4h 45m
    AZ 358 (Airbus A318/319/320/321)
  • 15:00 (FCO)
    16:10 (LIN)
    3h 40m
    AZ 2044 (Airbus A318/319/320/321)
    1h توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 17:10 (LIN)
    18:40 (CDG)
    3h 40m
    AF 1713 (Airbus A318)
  • 15:00 (FCO)
    16:50 (BCN)
    4h 55m
    AZ 76 (Airbus A318/319/320/321)
    1h 10m توقف انتقال در بارسلونا) (BCN)
  • 18:00 (BCN)
    19:55 (CDG)
    4h 55m
    AF 1549 (Airbus A320)
  • 15:05 (FCO)
    17:15 (CDG)
    2h 10m
    AZ 324 (Airbus A318/319/320/321)
  • 15:10 (FCO)
    17:15 (ORY)
    2h 5m
    U2 4244 (Airbus A320)
  • 15:10 (FCO)
    17:00 (BCN)
    6h 10m
    AZ 76 (Airbus A318/319/320/321)
    2h 25m توقف انتقال در بارسلونا) (BCN)
  • 19:25 (BCN)
    21:20 (CDG)
    6h 10m
    AF 1049 (Airbus A319)
  • 15:15 (FCO)
    16:40 (MRS)
    5h 35m
    AZ 336 (Airbus A318/319/320/321)
    2h 40m توقف انتقال در مارسی) (MRS)
  • 19:20 (MRS)
    20:50 (CDG)
    5h 35m
    AF 7671 (Airbus A320)
  • 15:15 (FCO)
    16:40 (MRS)
    3h 20m
    AZ 336 (Embraer 175)
    35m توقف انتقال در مارسی) (MRS)
  • 17:15 (MRS)
    18:35 (ORY)
    3h 20m
    AF 6017 (Airbus A321)
  • 15:25 (FCO)
    17:15 (BCN)
    5h 35m
    VY 6109 (Airbus A320)
    1h 55m توقف انتقال در بارسلونا) (BCN)
  • 19:10 (BCN)
    21:00 (ORY)
    5h 35m
    VY 8022 (Airbus A320)
  • 15:30 (FCO)
    17:10 (ZRH)
    6h 30m
    AZ 574 (Embraer 175)
    3h 30m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 20:40 (ZRH)
    22:00 (CDG)
    6h 30m
    AF 1315 (Airbus A318)
  • 15:30 (FCO)
    17:10 (ZRH)
    4h 35m
    AZ 574 (Embraer 175)
    1h 40m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 18:50 (ZRH)
    20:05 (CDG)
    4h 35m
    LX 644 (Airbus A320)
  • 15:35 (FCO)
    17:45 (FRA)
    5h 35m
    AZ 404 (Airbus A318/319/320/321)
    2h 5m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 19:50 (FRA)
    21:10 (CDG)
    5h 35m
    AF 1119 (Embraer 190)
  • 16:00 (FCO)
    17:50 (TLS)
    4h 20m
    AZ 368 (Airbus A319)
    1h 10m توقف انتقال در تولوز) (TLS)
  • 19:00 (TLS)
    20:20 (ORY)
    4h 20m
    AF 6143 (Airbus A319)
  • 16:00 (FCO)
    17:10 (LIN)
    3h 45m
    AZ 2080 (Embraer 190)
    1h 5m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 18:15 (LIN)
    19:45 (CDG)
    3h 45m
    AZ 358 (Airbus A318/319/320/321)
  • 16:30 (FCO)
    17:40 (NCE)
    5h 45m
    AZ 354 (Embraer 175)
    3h توقف انتقال در نایس) (NCE)
  • 20:40 (NCE)
    22:15 (CDG)
    5h 45m
    AF 7715 (Airbus A318)
  • 16:30 (FCO)
    17:40 (NCE)
    3h 10m
    AZ 354 (Embraer 175)
    35m توقف انتقال در نایس) (NCE)
  • 18:15 (NCE)
    19:40 (ORY)
    3h 10m
    AF 6247 (Airbus A320)
  • 16:35 (FCO)
    18:10 (LYS)
    3h 20m
    A5 5347 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    35m توقف انتقال در لویون) (LYS)
  • 18:45 (LYS)
    19:55 (CDG)
    3h 20m
    AF 7649 (Airbus A318)
  • 16:35 (FCO)
    18:10 (LYS)
    3h 5m
    A5 5347 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    25m توقف انتقال در لویون) (LYS)
  • 18:35 (LYS)
    19:40 (ORY)
    3h 5m
    AF 7415 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
  • 16:40 (FCO)
    18:10 (GVA)
    5h
    AZ 578 (Embraer 175)
    2h 20m توقف انتقال در ژنو) (GVA)
  • 20:30 (GVA)
    21:40 (CDG)
    5h
    AF 1043 (Airbus A321)
  • 16:55 (FCO)
    19:05 (CDG)
    2h 10m
    AZ 326 (Airbus A318/319/320/321)
  • 17:00 (FCO)
    18:10 (LIN)
    4h 40m
    AZ 2092 (Embraer 190)
    2h 5m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 20:15 (LIN)
    21:40 (ORY)
    4h 40m
    AZ 356 (Embraer 175)
  • 17:00 (FCO)
    18:10 (LIN)
    5h 10m
    AZ 2092 (Airbus A319)
    2h 30m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 20:40 (LIN)
    22:10 (CDG)
    5h 10m
    AF 1313 (Airbus A321)
  • 17:05 (FCO)
    19:40 (AMS)
    4h 40m
    AZ 132 (Airbus A319)
    50m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 20:30 (AMS)
    21:45 (CDG)
    4h 40m
    AF 1441 (Airbus A321)
  • 17:20 (FCO)
    19:10 (LHR)
    5h
    AZ 208 (Airbus A318/319/320/321)
    1h توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 20:10 (LHR)
    22:20 (CDG)
    5h
    AF 1181 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 17:30 (FCO)
    18:40 (LIN)
    4h 35m
    AZ 2088 (Airbus A319)
    1h 55m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 20:35 (LIN)
    22:05 (CDG)
    4h 35m
    AF 1313 (Airbus A318)
  • 17:30 (FCO)
    18:40 (LIN)
    4h 10m
    AZ 2088 (Airbus A319)
    1h 35m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 20:15 (LIN)
    21:40 (ORY)
    4h 10m
    AZ 356 (Embraer 175)
  • 17:50 (FCO)
    20:00 (CDG)
    2h 10m
    AF 1305 (Airbus A319)
  • 18:00 (FCO)
    19:10 (LIN)
    4h 5m
    AZ 2050 (Airbus A319)
    1h 25m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 20:35 (LIN)
    22:05 (CDG)
    4h 5m
    AF 1313 (Airbus A318)
  • 18:00 (FCO)
    19:10 (LIN)
    3h 40m
    AZ 2050 (Airbus A319)
    1h 5m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 20:15 (LIN)
    21:40 (ORY)
    3h 40m
    AZ 356 (Embraer 175)
  • 18:10 (FCO)
    20:00 (BCN)
    4h 20m
    VY 6105 (Airbus A320)
    40m توقف انتقال در بارسلونا) (BCN)
  • 20:40 (BCN)
    22:30 (ORY)
    4h 20m
    VY 8014 (Airbus A321)
  • 18:30 (FCO)
    19:40 (LIN)
    3h 40m
    AZ 2100 (Airbus A319)
    1h توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 20:40 (LIN)
    22:10 (CDG)
    3h 40m
    AF 1313 (Airbus A321)
  • 18:55 (FCO)
    21:00 (ORY)
    2h 5m
    VY 6253 (Airbus A320)
  • 19:10 (FCO)
    21:20 (CDG)
    2h 10m
    AF 1405 (Airbus A320)
  • 19:10 (FCO)
    20:45 (MUC)
    4h 25m
    LH 1847 (Airbus A320 (Sharklets))
    1h 15m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 22:00 (MUC)
    23:35 (CDG)
    4h 25m
    LH 2238 (Airbus A320)
  • 20:00 (FCO)
    22:00 (ORY)
    2h
    U2 4246 (Airbus A320)
  • 20:10 (FCO)
    22:20 (CDG)
    2h 10m
    AZ 332 (Airbus A318/319/320/321)
  • 20:25 (FCO)
    22:35 (ORY)
    2h 10m
    VY 6255 (Airbus A321)

یافتن نرخ ارزان برای پروازها ازرم به پاریس. ازWego.ir برای جستجو و مقایسه نرخ هوایی و بلیط ارزان هواپیما برای رم به پاریسپروازها ازخطوط هوایی مختلف بین المللی است. پیدا کردن پروازهای لحظه آخری و آخرین بلیط ارزان برای این مسیر. مقایسه پروازهای ارزان رم به پاریس در یک نگاه و دریافت بهترین پیشنهاد برای سفرتان.

علاوه بر پاریس پرواز، هتل های ارزان واقامتگاه های باکیفیت درپاریس با Wego پیدا کنید. جستجو و مقایسه آنلاین پاریس هتل تا محل اقامت سفر ایده آل خود را رزرو کنید.