روند قیمت دوازده ماه

  • Jan Jan IRR4,885,000
  • Feb Feb IRR4,516,000

برنامه های پرواز از نایس به پاریس

  • رفت
    ورود
    مدت
    پرواز و هواپیما
    د س چ پ ج ش ی
  • 07:05 (NCE)
    08:35 (ORY)
    1h 30m
    U2 4060 (Airbus A320)
  • 07:10 (NCE)
    08:45 (CDG)
    1h 35m
    AF 7711 (Airbus A319)
  • 07:30 (NCE)
    08:55 (ORY)
    1h 25m
    AF 6205 (Airbus A321)
  • 07:50 (NCE)
    08:45 (LYS)
    4h 30m
    A5 7025 (Airbus A319)
    2h 30m توقف انتقال در لویون) (LYS)
  • 11:15 (LYS)
    12:20 (ORY)
    4h 30m
    AF 7417 (Airbus A319)
  • 07:50 (NCE)
    08:45 (LYS)
    4h 20m
    A5 7025 (Airbus A319)
    2h 15m توقف انتقال در لویون) (LYS)
  • 11:00 (LYS)
    12:10 (CDG)
    4h 20m
    AF 7641 (Airbus A320)
  • 08:40 (NCE)
    10:05 (ORY)
    1h 25m
    AF 6207 (Airbus A320)
  • 08:55 (NCE)
    10:25 (ORY)
    1h 30m
    U2 4062 (Airbus A320)
  • 09:05 (NCE)
    10:35 (XCR)
    1h 30m
    TB 1617 (Airbus A320)
  • 09:25 (NCE)
    10:55 (TLS)
    4h 50m
    A5 5591 (ATR 72)
    2h توقف انتقال در تولوز) (TLS)
  • 12:55 (TLS)
    14:15 (ORY)
    4h 50m
    AF 6123 (Airbus A320)
  • 09:25 (NCE)
    11:00 (TLS)
    5h 15m
    A5 5591 (ATR 72)
    2h 10m توقف انتقال در تولوز) (TLS)
  • 13:10 (TLS)
    14:40 (CDG)
    5h 15m
    AF 7523 (Airbus A321)
  • 09:30 (NCE)
    11:05 (CDG)
    1h 35m
    AF 7705 (Airbus A319)
  • 09:35 (NCE)
    11:15 (CDG)
    1h 40m
    U2 3986 (Airbus A320)
  • 09:45 (NCE)
    11:10 (ORY)
    1h 25m
    AF 6209 (Airbus A320)
  • 09:50 (NCE)
    11:20 (ORY)
    1h 30m
    U2 4058 (Airbus A320)
  • 10:25 (NCE)
    12:00 (CDG)
    1h 35m
    AF 7701 (Airbus A320)
  • 11:40 (NCE)
    12:25 (AJA)
    3h 55m
    XK 101 (ATR 72)
    1h 35m توقف انتقال در آژاکسیو) (AJA)
  • 14:00 (AJA)
    15:35 (ORY)
    3h 55m
    XK 772 (Airbus A320)
  • 11:40 (NCE)
    13:05 (ORY)
    1h 25m
    AF 6211 (Airbus A319)
  • 11:50 (NCE)
    12:30 (CLY)
    3h 20m
    XK 309 (ATR 72)
    1h 5m توقف انتقال در کالوی) (CLY)
  • 13:35 (CLY)
    15:10 (ORY)
    3h 20m
    AF 7571 (Airbus A319)
  • 12:10 (NCE)
    13:35 (ORY)
    1h 25m
    AF 6213 (Airbus A321)
  • 12:15 (NCE)
    13:00 (BIA)
    3h 35m
    XK 201 (ATR 72)
    1h 15m توقف انتقال در باستیا) (BIA)
  • 14:15 (BIA)
    15:50 (ORY)
    3h 35m
    XK 782 (Airbus A320)
  • 12:15 (NCE)
    13:50 (CDG)
    1h 35m
    AF 7703 (Airbus A320)
  • 12:25 (NCE)
    13:45 (BOD)
    3h 45m
    A5 4335 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    1h 15m توقف انتقال در بوردو) (BOD)
  • 15:00 (BOD)
    16:10 (ORY)
    3h 45m
    AF 6265 (Airbus A320)
  • 12:25 (NCE)
    13:45 (BOD)
    4h 40m
    A5 4335 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    2h توقف انتقال در بوردو) (BOD)
  • 15:45 (BOD)
    17:05 (CDG)
    4h 40m
    AF 7629 (Airbus A321)
  • 12:55 (NCE)
    14:25 (ORY)
    1h 30m
    U2 4064 (Airbus A320)
  • 12:55 (NCE)
    14:15 (BOD)
    4h 10m
    A5 4334 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    1h 30m توقف انتقال در بوردو) (BOD)
  • 15:45 (BOD)
    17:05 (CDG)
    4h 10m
    AF 7629 (Airbus A320)
  • 13:30 (NCE)
    14:25 (LYS)
    2h 55m
    A5 7027 (Airbus A319)
    50m توقف انتقال در لویون) (LYS)
  • 15:15 (LYS)
    16:25 (CDG)
    2h 55m
    AF 7645 (Airbus A318)
  • 13:45 (NCE)
    15:10 (ORY)
    1h 25m
    AF 6215 (Airbus A321)
  • 14:00 (NCE)
    15:30 (NTE)
    4h 20m
    A5 7031 (Airbus A319)
    1h 40m توقف انتقال در نانت) (NTE)
  • 17:10 (NTE)
    18:20 (ORY)
    4h 20m
    AF 7385 (ATR 42-300/320)
    برنامه های متعدد، جزئیات را ببینید
    • بین ۰۸ sha ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
      -
      -
      -
    • بین ۱۰ abn ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
  • 14:40 (NCE)
    16:05 (ORY)
    1h 25m
    AF 6217 (Airbus A320)
  • 15:05 (NCE)
    16:30 (ORY)
    1h 25m
    AF 6233 (Airbus A320)
  • 16:05 (NCE)
    17:35 (TLS)
    3h 45m
    A5 5594 (ATR 72)
    45m توقف انتقال در تولوز) (TLS)
  • 18:20 (TLS)
    19:50 (CDG)
    3h 45m
    AF 2979 (Airbus A321)
  • 16:05 (NCE)
    17:30 (ORY)
    1h 25m
    AF 6235 (Airbus A319)
  • 16:05 (NCE)
    17:35 (TLS)
    5h 5m
    A5 5594 (ATR 72)
    2h 15m توقف انتقال در تولوز) (TLS)
  • 19:50 (TLS)
    21:10 (ORY)
    5h 5m
    AF 6145 (Airbus A321)
  • 16:20 (NCE)
    17:45 (ORY)
    1h 25m
    AF 6237 (Airbus A321)
  • 16:30 (NCE)
    17:55 (ORY)
    1h 25m
    AF 6219 (Airbus A321)
  • 16:35 (NCE)
    18:15 (CDG)
    1h 40m
    U2 3988 (Airbus A320)
  • 16:40 (NCE)
    18:15 (TLS)
    5h 10m
    A5 5594 (ATR 72)
    2h 15m توقف انتقال در تولوز) (TLS)
  • 20:30 (TLS)
    21:50 (ORY)
    5h 10m
    AF 6147 (Airbus A320)
  • 16:40 (NCE)
    18:15 (TLS)
    5h 35m
    A5 5594 (ATR 72)
    2h 30m توقف انتقال در تولوز) (TLS)
  • 20:45 (TLS)
    22:15 (CDG)
    5h 35m
    AF 7527 (Airbus A321)
  • 16:55 (NCE)
    18:25 (ORY)
    1h 30m
    U2 4066 (Airbus A320)
  • 18:10 (NCE)
    19:35 (ORY)
    1h 25m
    AF 6223 (Airbus A321)
  • 18:20 (NCE)
    19:45 (ORY)
    1h 25m
    AF 6225 (Airbus A320)
  • 18:20 (NCE)
    19:55 (CDG)
    1h 35m
    AF 7709 (Airbus A320)
  • 18:55 (NCE)
    20:25 (ORY)
    1h 30m
    U2 4068 (Airbus A320)
  • 19:40 (NCE)
    21:05 (ORY)
    1h 25m
    AF 6227 (Airbus A319)
  • 20:15 (NCE)
    21:40 (ORY)
    1h 25m
    AF 6229 (Airbus A319)
  • 20:40 (NCE)
    22:05 (ORY)
    1h 25m
    AF 6231 (Airbus A319)
  • 20:40 (NCE)
    22:15 (CDG)
    1h 35m
    AF 7715 (Airbus A321)
  • 20:50 (NCE)
    22:30 (CDG)
    1h 40m
    U2 3994 (Airbus A319)
  • 20:50 (NCE)
    22:20 (ORY)
    1h 30m
    U2 4070 (Airbus A320)
  • 21:05 (NCE)
    22:30 (ORY)
    1h 25m
    AF 6241 (Airbus A321)

یافتن نرخ ارزان برای پروازها ازنایس به پاریس. ازWego.ir برای جستجو و مقایسه نرخ هوایی و بلیط ارزان هواپیما برای نایس به پاریسپروازها ازخطوط هوایی مختلف بین المللی است. پیدا کردن پروازهای لحظه آخری و آخرین بلیط ارزان برای این مسیر. مقایسه پروازهای ارزان نایس به پاریس در یک نگاه و دریافت بهترین پیشنهاد برای سفرتان.

علاوه بر پاریس پرواز، هتل های ارزان واقامتگاه های باکیفیت درپاریس با Wego پیدا کنید. جستجو و مقایسه آنلاین پاریس هتل تا محل اقامت سفر ایده آل خود را رزرو کنید.