روند قیمت دوازده ماه

  • Feb Feb IRR6,604,000
  • Mar Mar IRR3,920,000
  • Apr Apr IRR4,313,000
  • May May IRR3,477,000
  • Jun Jun IRR3,395,000
  • Jul Jul IRR2,696,000
  • Aug Aug IRR2,575,000
  • Sep Sep IRR2,775,000

برنامه های پرواز از مونیخ به پاریس

  • رفت
    ورود
    مدت
    پرواز و هواپیما
    د س چ پ ج ش ی
  • 06:15 (MUC)
    07:35 (HAM)
    5h 45m
    AB 6296 (Boeing 737-700)
    2h 50m توقف انتقال در هامبورگ) (HAM)
  • 10:25 (HAM)
    12:00 (CDG)
    5h 45m
    AF 1411 (Airbus A318)
  • 06:20 (MUC)
    07:30 (TXL)
    5h 35m
    AB 6180 (Airbus A320)
    2h 35m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 10:05 (TXL)
    11:55 (CDG)
    5h 35m
    AF 1435 (Airbus A319)
  • 06:20 (MUC)
    07:35 (DUS)
    4h 15m
    AB 6020 (Boeing 737-800)
    1h 45m توقف انتقال در دوسلدورف) (DUS)
  • 09:20 (DUS)
    10:35 (CDG)
    4h 15m
    AF 1307 (Embraer 170)
  • 06:30 (MUC)
    07:35 (TXL)
    5h 25m
    LH 2028 (Airbus A320 (Sharklets))
    2h 30m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 10:05 (TXL)
    11:55 (CDG)
    5h 25m
    AF 1435 (Airbus A319)
  • 06:30 (MUC)
    07:40 (DUS)
    4h 5m
    LH 2002 (Airbus A319)
    1h 40m توقف انتقال در دوسلدورف) (DUS)
  • 09:20 (DUS)
    10:35 (CDG)
    4h 5m
    AF 1307 (Embraer 190)
  • 06:35 (MUC)
    08:15 (MRS)
    4h 15m
    LH 2260 (Canadair Regional Jet 900)
    1h 15m توقف انتقال در مارسی) (MRS)
  • 09:30 (MRS)
    10:50 (ORY)
    4h 15m
    AF 6007 (Airbus A320)
  • 06:40 (MUC)
    08:10 (AMS)
    4h 5m
    LH 2300 (Embraer 195)
    1h 20m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 09:30 (AMS)
    10:45 (CDG)
    4h 5m
    AF 1241 (Airbus A321)
  • 06:40 (MUC)
    08:15 (CDG)
    1h 35m
    LH 2226 (Embraer 195)
  • 06:45 (MUC)
    07:50 (HAJ)
    5h 25m
    LH 2090 (Airbus A320 (Sharklets))
    2h 45m توقف انتقال در هانوفر) (HAJ)
  • 10:35 (HAJ)
    12:10 (CDG)
    5h 25m
    AF 1339 (Embraer 170)
  • 06:55 (MUC)
    08:30 (AMS)
    5h
    KL 1790 (Boeing 737)
    2h 10m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 10:40 (AMS)
    11:55 (CDG)
    5h
    AF 1341 (Airbus A319)
  • 06:55 (MUC)
    08:05 (BRE)
    5h
    LH 2108 (Airbus A319)
    2h 20m توقف انتقال در برمن) (BRE)
  • 10:25 (BRE)
    11:55 (CDG)
    5h
    AF 1325 (Embraer 170)
  • 06:55 (MUC)
    08:10 (TRN)
    5h 15m
    LH 1894 (Canadair Regional Jet 900)
    2h 25m توقف انتقال در تورین) (TRN)
  • 10:35 (TRN)
    12:10 (CDG)
    5h 15m
    AF 1103 (Avro RJ85)
  • 06:55 (MUC)
    08:15 (LYS)
    5h 15m
    LH 2246 (Canadair Regional Jet 900)
    2h 45m توقف انتقال در لویون) (LYS)
  • 11:00 (LYS)
    12:10 (CDG)
    5h 15m
    AF 7641 (Airbus A320)
  • 06:55 (MUC)
    08:30 (AMS)
    3h 50m
    KL 1790 (Boeing 737)
    1h توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 09:30 (AMS)
    10:45 (CDG)
    3h 50m
    AF 1241 (Airbus A321)
  • 06:55 (MUC)
    08:15 (LYS)
    5h 20m
    LH 2246 (Canadair Regional Jet 900)
    2h 55m توقف انتقال در لویون) (LYS)
  • 11:10 (LYS)
    12:15 (ORY)
    5h 20m
    AF 7417 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
  • 07:00 (MUC)
    08:05 (LHR)
    7h 5m
    LH 2470 (Airbus A319)
    3h 40m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 11:45 (LHR)
    14:05 (CDG)
    7h 5m
    BA 308 (Airbus A319)
  • 07:00 (MUC)
    08:05 (LHR)
    6h 10m
    LH 2470 (Airbus A319)
    2h 40m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 10:45 (LHR)
    13:10 (ORY)
    6h 10m
    BA 334 (Airbus A319)
  • 07:00 (MUC)
    08:10 (FRA)
    4h 55m
    LH 93 (Airbus A321)
    2h 15m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 10:25 (FRA)
    11:55 (CDG)
    4h 55m
    AF 1519 (Embraer 190)
  • 07:00 (MUC)
    08:05 (LHR)
    4h 55m
    LH 2470 (Airbus A319)
    1h 35m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 09:40 (LHR)
    11:55 (CDG)
    4h 55m
    AF 1681 (Airbus A320)
    برنامه های متعدد، جزئیات را ببینید
    • بین ۱۳ day ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
    • بین ۱۸ bah ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
  • 07:00 (MUC)
    08:10 (FRA)
    3h 10m
    LH 93 (Airbus A321)
    50m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 09:00 (FRA)
    10:10 (CDG)
    3h 10m
    LH 1028 (Airbus A321)
  • 07:00 (MUC)
    08:10 (TXL)
    4h 50m
    LH 2030 (Airbus A321)
    1h 55m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 10:05 (TXL)
    11:50 (CDG)
    4h 50m
    AF 1435 (Airbus A320)
  • 07:05 (MUC)
    08:30 (BRU)
    3h 20m
    LH 2282 (Embraer 195)
    55m توقف انتقال در بروکسل) (BRU)
  • 09:25 (BRU)
    10:25 (CDG)
    3h 20m
    SN 3629 (Boeing 737-300)
  • 07:15 (MUC)
    08:55 (CDG)
    1h 40m
    AF 1123 (Airbus A318)
  • 07:20 (MUC)
    08:30 (TXL)
    4h 30m
    AB 6182 (Airbus A320)
    1h 35m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 10:05 (TXL)
    11:50 (CDG)
    4h 30m
    AF 1435 (Airbus A320)
  • 07:25 (MUC)
    08:20 (ZRH)
    4h 25m
    LH 2366 (Embraer 190)
    2h 10m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 10:30 (ZRH)
    11:50 (CDG)
    4h 25m
    AF 1115 (Airbus A319)
  • 07:30 (MUC)
    08:40 (DUS)
    3h 5m
    LH 2004 (Embraer 195)
    40m توقف انتقال در دوسلدورف) (DUS)
  • 09:20 (DUS)
    10:35 (CDG)
    3h 5m
    AF 2883 (Embraer 170)
  • 07:45 (MUC)
    09:00 (LHR)
    5h 25m
    BA 947 (Airbus A321)
    1h 45m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 10:45 (LHR)
    13:10 (ORY)
    5h 25m
    BA 334 (Airbus A319)
  • 07:45 (MUC)
    08:50 (HAJ)
    4h 25m
    LH 2106 (Embraer 195)
    1h 45m توقف انتقال در هانوفر) (HAJ)
  • 10:35 (HAJ)
    12:10 (CDG)
    4h 25m
    AF 1339 (Embraer 170)
  • 07:50 (MUC)
    09:00 (TXL)
    4h
    AB 6192 (Airbus A320)
    1h 5m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 10:05 (TXL)
    11:50 (CDG)
    4h
    AF 1435 (Airbus A320)
  • 07:55 (MUC)
    09:10 (LHR)
    5h 15m
    BA 947 (Airbus A319)
    1h 40m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 10:50 (LHR)
    13:10 (CDG)
    5h 15m
    BA 308 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 08:00 (MUC)
    09:15 (HAM)
    4h
    LH 2062 (Airbus A320 (Sharklets))
    1h 10m توقف انتقال در هامبورگ) (HAM)
  • 10:25 (HAM)
    12:00 (CDG)
    4h
    AF 1411 (Airbus A318)
    برنامه های متعدد، جزئیات را ببینید
    • بین ۱۰ abn ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
    • بین ۲۷ day ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
      -
      -
      -
  • 08:00 (MUC)
    09:10 (GVA)
    6h 10m
    LX 1121 (Avro RJ100)
    3h 50m توقف انتقال در ژنو) (GVA)
  • 13:00 (GVA)
    14:10 (CDG)
    6h 10m
    AF 1743 (Airbus A318)
  • 08:00 (MUC)
    09:10 (FRA)
    5h 35m
    LH 95 (Airbus A320 (Sharklets))
    3h توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 12:10 (FRA)
    13:35 (CDG)
    5h 35m
    AF 1619 (Embraer 190)
  • 08:00 (MUC)
    09:10 (GVA)
    3h 45m
    LX 1121 (Avro RJ100)
    1h 20m توقف انتقال در ژنو) (GVA)
  • 10:30 (GVA)
    11:45 (CDG)
    3h 45m
    AF 1643 (Airbus A320)
  • 08:00 (MUC)
    09:10 (TXL)
    3h 50m
    LH 2032 (Airbus A320 (Sharklets))
    55m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 10:05 (TXL)
    11:50 (CDG)
    3h 50m
    AF 1435 (Airbus A320)
  • 08:00 (MUC)
    09:10 (GVA)
    5h 15m
    LX 1121 (Avro RJ100)
    2h 50m توقف انتقال در ژنو) (GVA)
  • 12:00 (GVA)
    13:15 (CDG)
    5h 15m
    AF 1843 (Airbus A318)
  • 08:05 (MUC)
    08:50 (STR)
    4h 40m
    LH 2144 (Canadair Regional Jet 900)
    2h 35m توقف انتقال در اشتوتگارت) (STR)
  • 11:25 (STR)
    12:45 (CDG)
    4h 40m
    AF 1409 (Embraer 190)
  • 08:10 (MUC)
    09:05 (BSL)
    4h
    LH 2394 (Canadair Regional Jet 900)
    1h 55m توقف انتقال در بازل / مولوز) (BSL)
  • 11:00 (BSL)
    12:10 (CDG)
    4h
    AF 1193 (Embraer 170)
  • 08:20 (MUC)
    09:30 (TXL)
    5h 50m
    AB 6184 (Airbus A321)
    2h 55m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 12:25 (TXL)
    14:10 (CDG)
    5h 50m
    AF 1735 (Airbus A319)
  • 08:25 (MUC)
    09:15 (PRG)
    3h 15m
    LH 1688 (Canadair Regional Jet 900)
    40m توقف انتقال در پراگ) (PRG)
  • 09:55 (PRG)
    11:40 (CDG)
    3h 15m
    AF 1383 (Airbus A320)
  • 08:30 (MUC)
    09:40 (FRA)
    5h 15m
    LH 97 (Airbus A321)
    2h 55m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 12:35 (FRA)
    13:45 (CDG)
    5h 15m
    LH 1034 (Airbus A320)
  • 08:30 (MUC)
    09:40 (TXL)
    5h 40m
    LH 2194 (Embraer 195)
    2h 45m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 12:25 (TXL)
    14:10 (CDG)
    5h 40m
    AF 1735 (Airbus A319)
  • 08:30 (MUC)
    09:30 (FRA)
    5h 5m
    LH 97 (Airbus A321)
    2h 40m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 12:10 (FRA)
    13:35 (CDG)
    5h 5m
    AF 1619 (Embraer 190)
  • 08:40 (MUC)
    09:15 (NUE)
    3h 20m
    LH 2156 (Canadair Regional Jet 900)
    1h 15m توقف انتقال در نورنبرگ) (NUE)
  • 10:30 (NUE)
    12:00 (CDG)
    3h 20m
    AF 1011 (Embraer 170)
  • 08:50 (MUC)
    09:55 (LIN)
    5h 35m
    IG 262 (Boeing 737)
    3h توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 12:55 (LIN)
    14:25 (CDG)
    5h 35m
    AZ 312 (Airbus A318/319/320/321)
  • 08:50 (MUC)
    09:55 (LIN)
    3h 20m
    IG 262 (Boeing 737)
    45m توقف انتقال در میلان) (LIN)
  • 10:40 (LIN)
    12:10 (CDG)
    3h 20m
    AF 1813 (Airbus A318)
  • 08:55 (MUC)
    10:25 (AMS)
    4h 50m
    LH 2302 (Embraer 195)
    2h 5m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 12:30 (AMS)
    13:45 (CDG)
    4h 50m
    KL 1233 (Boeing 737)
  • 09:00 (MUC)
    10:10 (TXL)
    5h 10m
    LH 2034 (Airbus A321)
    2h 15m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 12:25 (TXL)
    14:10 (CDG)
    5h 10m
    AF 1735 (Airbus A319)
  • 09:00 (MUC)
    10:10 (LUX)
    3h 10m
    LG 9732 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    1h توقف انتقال در لوکزامبورگ) (LUX)
  • 11:10 (LUX)
    12:10 (CDG)
    3h 10m
    LG 8013 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
  • 09:00 (MUC)
    10:00 (FRA)
    4h 35m
    LH 99 (Airbus A321)
    2h 10m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 12:10 (FRA)
    13:35 (CDG)
    4h 35m
    AF 1619 (Embraer 190)
  • 09:00 (MUC)
    10:10 (FRA)
    4h 45m
    LH 99 (Airbus A321)
    2h 25m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 12:35 (FRA)
    13:45 (CDG)
    4h 45m
    LH 1034 (Airbus A320)
  • 09:15 (MUC)
    10:50 (ORY)
    1h 35m
    TO 3875 (Boeing 737-800 (Winglets))
  • 09:20 (MUC)
    10:25 (LHR)
    8h 5m
    LH 2472 (Airbus A320)
    4h 40m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 15:05 (LHR)
    17:25 (CDG)
    8h 5m
    BA 316 (Airbus A319)
  • 09:20 (MUC)
    10:25 (LHR)
    5h 55m
    LH 2472 (Airbus A320)
    2h 35m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 13:00 (LHR)
    15:15 (CDG)
    5h 55m
    BA 314 (Airbus A319)
  • 09:20 (MUC)
    10:25 (LHR)
    5h 5m
    LH 2472 (Airbus A320)
    1h 45m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 12:10 (LHR)
    14:25 (CDG)
    5h 5m
    AF 1581 (Airbus A319)
  • 09:20 (MUC)
    10:30 (TXL)
    4h 50m
    AB 6186 (Airbus A320)
    1h 55m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 12:25 (TXL)
    14:10 (CDG)
    4h 50m
    AF 1735 (Airbus A319)
  • 09:25 (MUC)
    11:00 (CDG)
    1h 35m
    LH 2228 (Airbus A321)
  • 09:35 (MUC)
    10:30 (ZRH)
    7h
    LX 1101 (Airbus A319)
    4h 45m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 15:15 (ZRH)
    16:35 (CDG)
    7h
    AF 1615 (Airbus A319)
  • 09:35 (MUC)
    10:30 (ZRH)
    4h 20m
    LX 1101 (Airbus A319)
    2h 5m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 12:35 (ZRH)
    13:55 (CDG)
    4h 20m
    LX 638 (Embraer 190)
  • 09:45 (MUC)
    11:25 (CDG)
    1h 40m
    AF 1423 (Airbus A320)
  • 09:55 (MUC)
    11:35 (AMS)
    3h 50m
    KL 1792 (Embraer 170/195)
    55m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 12:30 (AMS)
    13:45 (CDG)
    3h 50m
    KL 1233 (Boeing 737)
  • 10:00 (MUC)
    11:00 (FRA)
    3h 35m
    LH 101 (Airbus A320)
    1h 10m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 12:10 (FRA)
    13:35 (CDG)
    3h 35m
    AF 1619 (Embraer 190)
  • 10:00 (MUC)
    11:00 (FRA)
    3h 45m
    LH 101 (Airbus A320)
    1h 35m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 12:35 (FRA)
    13:45 (CDG)
    3h 45m
    LH 1034 (Airbus A320)
  • 10:20 (MUC)
    11:30 (TXL)
    4h 10m
    AB 6188 (Airbus A320)
    1h 15m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 12:45 (TXL)
    14:30 (CDG)
    4h 10m
    AF 1735 (Airbus A321)
  • 10:45 (MUC)
    11:55 (LHR)
    4h 25m
    BA 949 (Airbus A320 (Sharklets))
    1h توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 12:55 (LHR)
    15:10 (CDG)
    4h 25m
    BA 314 (Airbus A319)
  • 10:45 (MUC)
    11:55 (LHR)
    8h 20m
    BA 949 (Airbus A320 (Sharklets))
    4h 45m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 16:40 (LHR)
    19:05 (ORY)
    8h 20m
    BA 336 (Airbus A319)
  • 11:00 (MUC)
    12:10 (FRA)
    4h 45m
    LH 103 (Airbus A321)
    2h 15m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 14:25 (FRA)
    15:45 (CDG)
    4h 45m
    AF 1219 (Embraer 190)
  • 11:05 (MUC)
    12:30 (NCE)
    5h
    LH 2272 (Embraer 195)
    2h 10m توقف انتقال در نایس) (NCE)
  • 14:40 (NCE)
    16:05 (ORY)
    5h
    AF 6215 (Airbus A321)
  • 11:15 (MUC)
    12:35 (LYS)
    4h 45m
    LH 2248 (Embraer 195)
    2h 15m توقف انتقال در لویون) (LYS)
  • 14:50 (LYS)
    16:00 (CDG)
    4h 45m
    AF 7645 (Airbus A319)
  • 11:20 (MUC)
    12:55 (MRS)
    4h
    LH 2262 (Embraer 195)
    1h 5m توقف انتقال در مارسی) (MRS)
  • 14:00 (MRS)
    15:20 (ORY)
    4h
    AF 6013 (Airbus A319)
  • 11:20 (MUC)
    12:30 (TXL)
    5h 45m
    AB 6190 (Airbus A320)
    2h 50m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 15:20 (TXL)
    17:05 (CDG)
    5h 45m
    AF 1535 (Airbus A320)
  • 11:25 (MUC)
    12:20 (BSL)
    4h 25m
    LH 2396 (Canadair Regional Jet 900)
    2h 20m توقف انتقال در بازل / مولوز) (BSL)
  • 14:40 (BSL)
    15:50 (CDG)
    4h 25m
    AF 1293 (Embraer 170)
  • 11:30 (MUC)
    12:40 (DUS)
    4h 35m
    LH 2010 (Airbus A319)
    2h 10m توقف انتقال در دوسلدورف) (DUS)
  • 14:50 (DUS)
    16:05 (CDG)
    4h 35m
    AF 1507 (Embraer 190)
  • 11:40 (MUC)
    12:25 (STR)
    4h 55m
    LH 2146 (Canadair Regional Jet 900)
    2h 40m توقف انتقال در اشتوتگارت) (STR)
  • 15:05 (STR)
    16:35 (CDG)
    4h 55m
    AF 1509 (Avro RJ85)
  • 11:40 (MUC)
    12:50 (GVA)
    6h 30m
    LX 1123 (Airbus A319)
    4h 10m توقف انتقال در ژنو) (GVA)
  • 17:00 (GVA)
    18:10 (CDG)
    6h 30m
    AF 1143 (Airbus A318)
  • 11:40 (MUC)
    12:50 (GVA)
    4h 20m
    LX 1123 (Airbus A319)
    2h توقف انتقال در ژنو) (GVA)
  • 14:50 (GVA)
    16:00 (CDG)
    4h 20m
    AF 1443 (Airbus A318)
  • 11:50 (MUC)
    12:40 (PRG)
    5h 5m
    LH 1690 (Airbus A319)
    2h 30m توقف انتقال در پراگ) (PRG)
  • 15:10 (PRG)
    16:55 (CDG)
    5h 5m
    AF 1083 (Airbus A321)
  • 11:50 (MUC)
    13:20 (AMS)
    3h 10m
    KL 1794 (Boeing 737)
    25m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 13:45 (AMS)
    15:00 (CDG)
    3h 10m
    AF 1641 (Airbus A321)
  • 11:55 (MUC)
    13:00 (LHR)
    7h 10m
    LH 2474 (Airbus A319)
    3h 40m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 16:40 (LHR)
    19:05 (ORY)
    7h 10m
    BA 336 (Airbus A319)
  • 11:55 (MUC)
    13:00 (LHR)
    5h 30m
    LH 2474 (Airbus A319)
    2h 5m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 15:05 (LHR)
    17:25 (CDG)
    5h 30m
    BA 316 (Airbus A319)
  • 12:00 (MUC)
    13:00 (FRA)
    4h
    LH 105 (Airbus A320 (Sharklets))
    1h 40m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 14:40 (FRA)
    16:00 (CDG)
    4h
    AF 1219 (Embraer 170)
  • 12:10 (MUC)
    12:45 (NUE)
    3h 55m
    LH 2158 (Canadair Regional Jet 900)
    1h 55m توقف انتقال در نورنبرگ) (NUE)
  • 14:40 (NUE)
    16:05 (CDG)
    3h 55m
    AF 1211 (Embraer 170)
  • 12:20 (MUC)
    13:35 (DUS)
    3h 45m
    AB 6032 (Airbus A319)
    1h 15m توقف انتقال در دوسلدورف) (DUS)
  • 14:50 (DUS)
    16:05 (CDG)
    3h 45m
    AF 1507 (Embraer 190)
  • 12:25 (MUC)
    14:00 (AMS)
    5h 20m
    LH 2304 (Embraer 195)
    2h 25m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 16:25 (AMS)
    17:45 (CDG)
    5h 20m
    KL 1243 (Boeing 737)
  • 12:25 (MUC)
    13:45 (HAM)
    4h 15m
    AB 6302 (Airbus A320)
    1h 20m توقف انتقال در هامبورگ) (HAM)
  • 15:05 (HAM)
    16:40 (CDG)
    4h 15m
    AF 1711 (Airbus A318)
  • 12:25 (MUC)
    14:00 (CDG)
    1h 35m
    LH 2230 (Airbus A319)
  • 12:40 (MUC)
    13:50 (LHR)
    4h 45m
    BA 951 (Airbus A320)
    1h 15m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 15:05 (LHR)
    17:25 (CDG)
    4h 45m
    BA 316 (Airbus A319)
  • 12:50 (MUC)
    14:00 (LHR)
    6h
    BA 951 (Airbus A320)
    2h 25m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 16:25 (LHR)
    18:50 (ORY)
    6h
    BA 336 (Airbus A319)
  • 13:00 (MUC)
    14:15 (HAM)
    3h 40m
    LH 2070 (Airbus A321)
    50m توقف انتقال در هامبورگ) (HAM)
  • 15:05 (HAM)
    16:40 (CDG)
    3h 40m
    AF 1711 (Airbus A318)
  • 13:20 (MUC)
    14:30 (TXL)
    4h
    AB 6194 (Boeing 737-800)
    1h 5m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 15:35 (TXL)
    17:20 (CDG)
    4h
    AF 1535 (Airbus A321)
  • 13:55 (MUC)
    14:50 (ZRH)
    6h 15m
    LX 1105 (Embraer 190)
    4h 5m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 18:55 (ZRH)
    20:10 (CDG)
    6h 15m
    LX 644 (Airbus A321)
  • 13:55 (MUC)
    14:50 (ZRH)
    5h 25m
    LX 1105 (Embraer 190)
    3h 10m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 18:00 (ZRH)
    19:20 (CDG)
    5h 25m
    AF 1815 (Airbus A318)
  • 13:55 (MUC)
    14:50 (ZRH)
    4h 10m
    LX 1105 (Embraer 190)
    2h توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 16:50 (ZRH)
    18:05 (CDG)
    4h 10m
    LX 656 (Airbus A319)
  • 14:00 (MUC)
    15:05 (FRA)
    5h
    LH 109 (Airbus A320 (Sharklets))
    2h 30m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 17:35 (FRA)
    19:00 (CDG)
    5h
    AF 1319 (Embraer 190)
  • 14:00 (MUC)
    15:05 (FRA)
    3h 30m
    LH 109 (Airbus A320 (Sharklets))
    1h 15m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 16:20 (FRA)
    17:30 (CDG)
    3h 30m
    LH 1040 (Airbus A321)
  • 14:00 (MUC)
    15:15 (HAM)
    5h 20m
    LH 2072 (Airbus A320 (Sharklets))
    2h 30m توقف انتقال در هامبورگ) (HAM)
  • 17:45 (HAM)
    19:20 (CDG)
    5h 20m
    AF 1511 (Airbus A318)
  • 14:00 (MUC)
    15:10 (DUS)
    5h
    LH 2012 (Airbus A319)
    2h 35m توقف انتقال در دوسلدورف) (DUS)
  • 17:45 (DUS)
    19:00 (CDG)
    5h
    AF 1407 (Embraer 190)
  • 14:05 (MUC)
    15:35 (AMS)
    3h 35m
    KL 1796 (Embraer 170/195)
    50m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 16:25 (AMS)
    17:40 (CDG)
    3h 35m
    KL 1243 (Boeing 737)
  • 14:10 (MUC)
    15:45 (AMS)
    4h 50m
    KL 1796 (Fokker 70)
    2h توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 17:45 (AMS)
    19:00 (CDG)
    4h 50m
    KL 1245 (Boeing 737)
  • 14:20 (MUC)
    15:40 (HAM)
    5h 35m
    AB 6304 (Boeing 737-700)
    2h 40m توقف انتقال در هامبورگ) (HAM)
  • 18:20 (HAM)
    19:55 (CDG)
    5h 35m
    AF 1511 (Airbus A320)
  • 14:40 (MUC)
    16:00 (LYS)
    5h
    LH 2250 (Embraer 195)
    2h 35m توقف انتقال در لویون) (LYS)
  • 18:35 (LYS)
    19:40 (ORY)
    5h
    AF 7415 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
  • 14:40 (MUC)
    15:45 (LHR)
    7h 40m
    LH 2476 (Airbus A320)
    4h 25m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 20:10 (LHR)
    22:20 (CDG)
    7h 40m
    AF 1181 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 14:55 (MUC)
    16:10 (DUS)
    4h
    AB 6036 (Airbus A320)
    1h 30m توقف انتقال در دوسلدورف) (DUS)
  • 17:40 (DUS)
    18:55 (CDG)
    4h
    AF 1407 (Embraer 190)
  • 14:55 (MUC)
    16:05 (BRE)
    5h
    LH 2112 (Airbus A319)
    2h 20m توقف انتقال در برمن) (BRE)
  • 18:25 (BRE)
    19:55 (CDG)
    5h
    AF 1525 (Embraer 170)
  • 15:00 (MUC)
    16:00 (FRA)
    3h 30m
    LH 111 (Airbus A320)
    1h 20m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 17:20 (FRA)
    18:30 (CDG)
    3h 30m
    LH 1046 (Airbus A320)
  • 15:00 (MUC)
    16:15 (HAM)
    4h 55m
    LH 2074 (Airbus A321)
    2h 5m توقف انتقال در هامبورگ) (HAM)
  • 18:20 (HAM)
    19:55 (CDG)
    4h 55m
    AF 1511 (Airbus A320)
  • 15:00 (MUC)
    16:00 (FRA)
    3h 35m
    LH 111 (Airbus A320)
    1h 10m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 17:10 (FRA)
    18:35 (CDG)
    3h 35m
    AF 1319 (Embraer 190)
  • 15:00 (MUC)
    16:05 (TXL)
    5h 5m
    LH 2042 (Airbus A319)
    2h 15m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 18:20 (TXL)
    20:05 (ORY)
    5h 5m
    AB 8308 (Airbus A320)
  • 15:05 (MUC)
    15:40 (NUE)
    4h 45m
    LH 2160 (Canadair Regional Jet 900)
    2h 40m توقف انتقال در نورنبرگ) (NUE)
  • 18:20 (NUE)
    19:50 (CDG)
    4h 45m
    AF 1811 (Embraer 170)
  • 15:10 (MUC)
    16:00 (PRG)
    4h 15m
    LH 1692 (Embraer 195)
    1h 35m توقف انتقال در پراگ) (PRG)
  • 17:35 (PRG)
    19:25 (CDG)
    4h 15m
    OK 766 (Airbus A319)
  • 15:20 (MUC)
    16:30 (TXL)
    4h 10m
    AB 6198 (Boeing 737-700)
    1h 15m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 17:45 (TXL)
    19:30 (CDG)
    4h 10m
    AF 1835 (Airbus A321)
  • 15:20 (MUC)
    16:30 (TXL)
    4h 45m
    AB 6198 (Boeing 737-700)
    1h 50m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 18:20 (TXL)
    20:05 (ORY)
    4h 45m
    AB 8308 (Boeing 737-800)
  • 15:20 (MUC)
    16:35 (TRN)
    4h 55m
    LH 1898 (Embraer 195)
    2h 15m توقف انتقال در تورین) (TRN)
  • 18:50 (TRN)
    20:15 (CDG)
    4h 55m
    AF 1203 (Embraer 190)
  • 15:20 (MUC)
    16:30 (GVA)
    6h 20m
    LX 1125 (Airbus A319)
    4h توقف انتقال در ژنو) (GVA)
  • 20:30 (GVA)
    21:40 (CDG)
    6h 20m
    AF 1043 (Airbus A321)
  • 15:20 (MUC)
    16:35 (GVA)
    4h 10m
    LX 1125 (Avro RJ100)
    1h 40m توقف انتقال در ژنو) (GVA)
  • 18:15 (GVA)
    19:30 (CDG)
    4h 10m
    AF 1343 (Airbus A320)
  • 15:25 (MUC)
    16:20 (BSL)
    4h 25m
    LH 2398 (Canadair Regional Jet 900)
    2h 20m توقف انتقال در بازل / مولوز) (BSL)
  • 18:40 (BSL)
    19:50 (CDG)
    4h 25m
    AF 1393 (Embraer 170)
  • 15:30 (MUC)
    16:40 (DUS)
    3h 30m
    LH 2014 (Airbus A320)
    1h 5m توقف انتقال در دوسلدورف) (DUS)
  • 17:45 (DUS)
    19:00 (CDG)
    3h 30m
    AF 1407 (Embraer 190)
  • 15:30 (MUC)
    17:10 (CDG)
    1h 40m
    AF 1623 (Airbus A320)
  • 15:35 (MUC)
    16:30 (ZRH)
    4h 35m
    LH 2370 (Embraer 190)
    2h 25m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 18:55 (ZRH)
    20:10 (CDG)
    4h 35m
    LX 644 (Airbus A321)
  • 15:35 (MUC)
    16:30 (ZRH)
    6h 30m
    LH 2370 (Embraer 190)
    4h 15m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 20:45 (ZRH)
    22:05 (CDG)
    6h 30m
    LX 646 (Bombardier CS100)
  • 15:35 (MUC)
    16:30 (ZRH)
    6h 25m
    LH 2370 (Embraer 190)
    4h 10m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 20:40 (ZRH)
    22:00 (CDG)
    6h 25m
    AF 1315 (Airbus A318)
  • 15:35 (MUC)
    16:30 (ZRH)
    3h 45m
    LH 2370 (Embraer 190)
    1h 30m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 18:00 (ZRH)
    19:20 (CDG)
    3h 45m
    AF 1815 (Airbus A318)
  • 15:40 (MUC)
    16:25 (STR)
    4h 10m
    LH 2148 (Canadair Regional Jet 900)
    2h توقف انتقال در اشتوتگارت) (STR)
  • 18:25 (STR)
    19:50 (CDG)
    4h 10m
    AF 1809 (Embraer 190)
  • 15:40 (MUC)
    17:15 (CDG)
    1h 35m
    LH 2234 (Airbus A320)
  • 15:45 (MUC)
    17:10 (NCE)
    3h 50m
    LH 2274 (Embraer 195)
    1h توقف انتقال در نایس) (NCE)
  • 18:10 (NCE)
    19:35 (ORY)
    3h 50m
    AF 6223 (Airbus A321)
  • 15:45 (MUC)
    17:10 (NCE)
    4h 15m
    LH 2274 (Embraer 195)
    1h 25m توقف انتقال در نایس) (NCE)
  • 18:35 (NCE)
    20:00 (ORY)
    4h 15m
    AF 6225 (Airbus A321)
  • 15:45 (MUC)
    17:25 (MRS)
    5h 40m
    LH 2264 (Canadair Regional Jet 900)
    2h 40m توقف انتقال در مارسی) (MRS)
  • 20:05 (MRS)
    21:25 (ORY)
    5h 40m
    AF 6023 (Airbus A320)
  • 15:45 (MUC)
    17:25 (MRS)
    3h 45m
    LH 2264 (Canadair Regional Jet 900)
    45m توقف انتقال در مارسی) (MRS)
  • 18:10 (MRS)
    19:30 (ORY)
    3h 45m
    AF 6019 (Airbus A319)
  • 15:45 (MUC)
    17:25 (MRS)
    4h 55m
    LH 2264 (Canadair Regional Jet 900)
    1h 55m توقف انتقال در مارسی) (MRS)
  • 19:20 (MRS)
    20:40 (ORY)
    4h 55m
    AF 6021 (Airbus A320)
  • 15:45 (MUC)
    17:10 (NCE)
    5h 20m
    LH 2274 (Embraer 195)
    2h 30m توقف انتقال در نایس) (NCE)
  • 19:40 (NCE)
    21:05 (ORY)
    5h 20m
    AF 6227 (Airbus A319)
  • 15:50 (MUC)
    17:00 (LHR)
    5h 40m
    BA 953 (Airbus A319)
    2h 5m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:05 (LHR)
    21:30 (ORY)
    5h 40m
    BA 338 (Airbus A319)
  • 15:55 (MUC)
    17:20 (NCE)
    4h
    LH 2274 (Airbus A319)
    1h توقف انتقال در نایس) (NCE)
  • 18:20 (NCE)
    19:55 (CDG)
    4h
    AF 7709 (Airbus A320)
  • 16:00 (MUC)
    17:05 (LHR)
    5h 45m
    LH 2478 (Airbus A319)
    2h 25m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:30 (LHR)
    21:45 (CDG)
    5h 45m
    BA 326 (Airbus A319)
  • 16:00 (MUC)
    17:05 (LHR)
    6h 20m
    LH 2478 (Airbus A320)
    3h 5m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 20:10 (LHR)
    22:20 (CDG)
    6h 20m
    AF 1181 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 16:00 (MUC)
    17:05 (TXL)
    4h 20m
    LH 2044 (Airbus A321)
    1h 30m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 18:35 (TXL)
    20:20 (ORY)
    4h 20m
    AB 8308 (Boeing 737-800)
  • 16:00 (MUC)
    17:05 (LHR)
    5h 30m
    LH 2478 (Airbus A319)
    2h توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:05 (LHR)
    21:30 (ORY)
    5h 30m
    BA 338 (Airbus A319)
  • 16:00 (MUC)
    17:10 (TXL)
    3h 30m
    LH 2044 (Airbus A321)
    35m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 17:45 (TXL)
    19:30 (CDG)
    3h 30m
    AF 1835 (Airbus A321)
  • 16:20 (MUC)
    17:30 (TXL)
    3h 45m
    AB 6200 (Airbus A320)
    50m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 18:20 (TXL)
    20:05 (ORY)
    3h 45m
    AB 8308 (Boeing 737-800)
  • 16:25 (MUC)
    17:30 (LHR)
    6h 25m
    BA 953 (Airbus A320)
    3h 5m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 20:35 (LHR)
    22:50 (CDG)
    6h 25m
    BA 326 (Airbus A321)
  • 16:25 (MUC)
    17:35 (LHR)
    5h 5m
    BA 927 (Airbus A321)
    1h 30m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:05 (LHR)
    21:30 (ORY)
    5h 5m
    BA 338 (Airbus A319)
  • 16:25 (MUC)
    17:35 (LHR)
    5h 20m
    BA 927 (Airbus A320)
    1h 55m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:30 (LHR)
    21:45 (CDG)
    5h 20m
    BA 326 (Airbus A319)
  • 16:30 (MUC)
    17:40 (DUS)
    5h 20m
    LH 2016 (Airbus A320)
    2h 55m توقف انتقال در دوسلدورف) (DUS)
  • 20:35 (DUS)
    21:50 (CDG)
    5h 20m
    AF 1007 (Embraer 190)
  • 16:50 (MUC)
    18:05 (DUS)
    5h
    AB 6040 (Airbus A320)
    2h 30m توقف انتقال در دوسلدورف) (DUS)
  • 20:35 (DUS)
    21:50 (CDG)
    5h
    AF 1007 (Embraer 190)
  • 17:00 (MUC)
    18:10 (TXL)
    5h 15m
    LH 2046 (Airbus A321)
    2h 20m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 20:30 (TXL)
    22:15 (CDG)
    5h 15m
    AF 1035 (Airbus A319)
  • 17:00 (MUC)
    18:05 (FRA)
    4h 50m
    LH 115 (Airbus A321)
    2h 35m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 20:40 (FRA)
    21:50 (CDG)
    4h 50m
    LH 1050 (Airbus A320)
  • 17:05 (MUC)
    18:00 (ZRH)
    4h 55m
    LX 1109 (Avro RJ100)
    2h 40m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 20:40 (ZRH)
    22:00 (CDG)
    4h 55m
    AF 1315 (Airbus A318)
  • 17:05 (MUC)
    18:00 (ZRH)
    5h
    LX 1109 (Avro RJ100)
    2h 45m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 20:45 (ZRH)
    22:05 (CDG)
    5h
    LX 646 (Bombardier CS100)
  • 17:20 (MUC)
    18:30 (TXL)
    4h 30m
    AB 6202 (Airbus A320)
    1h 35m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 20:05 (TXL)
    21:50 (CDG)
    4h 30m
    AF 1035 (Airbus A318)
  • 17:30 (MUC)
    18:40 (DUS)
    4h 20m
    LH 2018 (Airbus A320 (Sharklets))
    1h 55m توقف انتقال در دوسلدورف) (DUS)
  • 20:35 (DUS)
    21:50 (CDG)
    4h 20m
    AF 1007 (Embraer 190)
  • 17:40 (MUC)
    19:15 (AMS)
    4h 5m
    LH 2308 (Canadair Regional Jet 900)
    1h 15m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 20:30 (AMS)
    21:45 (CDG)
    4h 5m
    AF 1441 (Airbus A321)
  • 17:45 (MUC)
    19:20 (AMS)
    4h
    KL 1798 (Boeing 737)
    1h 10m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 20:30 (AMS)
    21:45 (CDG)
    4h
    AF 1441 (Airbus A321)
  • 17:55 (MUC)
    19:00 (HAJ)
    4h 15m
    LH 2100 (Embraer 195)
    1h 35m توقف انتقال در هانوفر) (HAJ)
  • 20:35 (HAJ)
    22:10 (CDG)
    4h 15m
    AF 1839 (Avro RJ85)
  • 18:00 (MUC)
    19:10 (DUS)
    3h 50m
    LH 2202 (Airbus A319)
    1h 25m توقف انتقال در دوسلدورف) (DUS)
  • 20:35 (DUS)
    21:50 (CDG)
    3h 50m
    AF 1007 (Embraer 190)
  • 18:00 (MUC)
    19:05 (FRA)
    3h 50m
    LH 117 (Airbus A321)
    1h 35m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 20:40 (FRA)
    21:50 (CDG)
    3h 50m
    LH 1050 (Airbus A320)
  • 18:00 (MUC)
    19:10 (TXL)
    4h 15m
    LH 2048 (Airbus A320 (Sharklets))
    1h 20m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 20:30 (TXL)
    22:15 (CDG)
    4h 15m
    AF 1035 (Airbus A319)
  • 18:10 (MUC)
    19:25 (DUS)
    3h 40m
    AB 6042 (Airbus A320)
    1h 10m توقف انتقال در دوسلدورف) (DUS)
  • 20:35 (DUS)
    21:50 (CDG)
    3h 40m
    AF 1007 (Embraer 190)
  • 18:20 (MUC)
    20:00 (CDG)
    1h 40m
    AF 1823 (Airbus A321)
  • 18:30 (MUC)
    19:40 (DUS)
    3h 20m
    LH 2020 (Airbus A319)
    55m توقف انتقال در دوسلدورف) (DUS)
  • 20:35 (DUS)
    21:50 (CDG)
    3h 20m
    AF 1007 (Embraer 190)
  • 18:45 (MUC)
    19:40 (ZRH)
    3h 15m
    LH 2372 (Embraer 190)
    1h توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 20:40 (ZRH)
    22:00 (CDG)
    3h 15m
    AF 1315 (Airbus A318)
  • 18:45 (MUC)
    19:40 (ZRH)
    3h 20m
    LH 2372 (Embraer 190)
    1h 5m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 20:45 (ZRH)
    22:05 (CDG)
    3h 20m
    LX 646 (Bombardier CS100)
  • 18:50 (MUC)
    19:55 (HAJ)
    3h 20m
    LH 2102 (Embraer 195)
    40m توقف انتقال در هانوفر) (HAJ)
  • 20:35 (HAJ)
    22:10 (CDG)
    3h 20m
    AF 1839 (Avro RJ85)
  • 19:10 (MUC)
    20:45 (CDG)
    1h 35m
    LH 2236 (Airbus A320)
  • 20:35 (MUC)
    22:15 (CDG)
    1h 40m
    AF 1023 (Airbus A319)
  • 22:00 (MUC)
    23:35 (CDG)
    1h 35m
    LH 2238 (Airbus A320)

یافتن نرخ ارزان برای پروازها ازمونیخ به پاریس. ازWego.ir برای جستجو و مقایسه نرخ هوایی و بلیط ارزان هواپیما برای مونیخ به پاریسپروازها ازخطوط هوایی مختلف بین المللی است. پیدا کردن پروازهای لحظه آخری و آخرین بلیط ارزان برای این مسیر. مقایسه پروازهای ارزان مونیخ به پاریس در یک نگاه و دریافت بهترین پیشنهاد برای سفرتان.

علاوه بر پاریس پرواز، هتل های ارزان واقامتگاه های باکیفیت درپاریس با Wego پیدا کنید. جستجو و مقایسه آنلاین پاریس هتل تا محل اقامت سفر ایده آل خود را رزرو کنید.