روند قیمت دوازده ماه

  • Feb Feb IRR2,949,000
  • Mar Mar IRR2,990,000
  • Apr Apr IRR1,926,000
  • Jul Jul IRR2,071,000
  • Aug Aug IRR2,660,000

برنامه های پرواز از میلان به پاریس

  • رفت
    ورود
    مدت
    پرواز و هواپیما
    د س چ پ ج ش ی
  • 06:30 (LIN)
    07:50 (FRA)
    5h 25m
    LH 279 (Airbus A320)
    2h 35m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 10:25 (FRA)
    11:55 (CDG)
    5h 25m
    AF 1519 (Embraer 190)
  • 06:30 (LIN)
    08:30 (AMS)
    5h 25m
    KL 1618 (Boeing 737)
    2h 10m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 10:40 (AMS)
    11:55 (CDG)
    5h 25m
    AF 1341 (Airbus A321)
  • 06:30 (LIN)
    08:30 (AMS)
    4h 20m
    KL 1618 (Boeing 737)
    1h توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 09:30 (AMS)
    10:50 (CDG)
    4h 20m
    AF 1241 (Airbus A321)
  • 06:30 (MXP)
    08:00 (CDG)
    1h 30m
    U2 2777 (Airbus A320)
  • 06:35 (MXP)
    07:45 (MUC)
    3h 55m
    LH 1865 (Airbus A319)
    1h 10m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 08:55 (MUC)
    10:30 (CDG)
    3h 55m
    LH 2228 (Airbus A319)
  • 06:35 (MXP)
    07:45 (MUC)
    4h 50m
    LH 1865 (Airbus A319)
    2h توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 09:45 (MUC)
    11:25 (CDG)
    4h 50m
    AF 1423 (Airbus A320)
  • 06:35 (LIN)
    07:55 (FRA)
    3h 35m
    LH 279 (Airbus A320)
    1h 5m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 09:00 (FRA)
    10:10 (CDG)
    3h 35m
    LH 1028 (Airbus A321)
  • 06:50 (LIN)
    08:20 (DUS)
    3h 45m
    AZ 418 (Embraer 190)
    1h توقف انتقال در دوسلدورف) (DUS)
  • 09:20 (DUS)
    10:35 (CDG)
    3h 45m
    AF 1307 (Embraer 170)
  • 06:55 (LIN)
    08:40 (BRU)
    3h 30m
    SN 3152 (Airbus A319)
    45m توقف انتقال در بروکسل) (BRU)
  • 09:25 (BRU)
    10:25 (CDG)
    3h 30m
    SN 3629 (Boeing 737-300)
  • 06:55 (LIN)
    08:25 (CDG)
    1h 30m
    AZ 300 (Airbus A319)
  • 07:00 (LIN)
    08:35 (BRU)
    3h 20m
    AZ 148 (Embraer 175)
    50m توقف انتقال در بروکسل) (BRU)
  • 09:25 (BRU)
    10:20 (CDG)
    3h 20m
    SN 3629 (Boeing 737-300)
  • 07:00 (LIN)
    08:25 (FRA)
    4h 55m
    AZ 416 (Embraer 175)
    2h توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 10:25 (FRA)
    11:55 (CDG)
    4h 55m
    AF 1519 (Embraer 190)
  • 07:05 (MXP)
    08:05 (ZRH)
    6h 45m
    LX 1639 (Embraer 190)
    4h 25m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 12:30 (ZRH)
    13:50 (CDG)
    6h 45m
    LX 638 (Bombardier CS100)
  • 07:10 (MXP)
    08:05 (ZRH)
    4h 35m
    LX 1639 (Avro RJ100)
    2h 20m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 10:25 (ZRH)
    11:45 (CDG)
    4h 35m
    AF 1115 (Airbus A318)
  • 07:10 (LIN)
    08:20 (MUC)
    3h 50m
    IG 261 (Boeing 737)
    1h 5m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 09:25 (MUC)
    11:00 (CDG)
    3h 50m
    LH 2228 (Airbus A320)
  • 07:10 (LIN)
    08:20 (MUC)
    4h 15m
    IG 261 (Boeing 737)
    1h 20m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 09:40 (MUC)
    11:25 (CDG)
    4h 15m
    AF 1423 (Airbus A318)
  • 07:35 (MXP)
    09:00 (FRA)
    4h 20m
    LH 259 (Airbus A320)
    1h 25m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 10:25 (FRA)
    11:55 (CDG)
    4h 20m
    AF 1519 (Embraer 190)
  • 07:40 (LIN)
    09:10 (CDG)
    1h 30m
    AF 1513 (Airbus A318)
  • 08:30 (MXP)
    09:50 (LUX)
    3h 30m
    LG 6992 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    1h 10m توقف انتقال در لوکزامبورگ) (LUX)
  • 11:00 (LUX)
    12:00 (CDG)
    3h 30m
    LG 8013 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
  • 08:30 (LIN)
    09:40 (MUC)
    5h 30m
    IG 261 (Boeing 737)
    2h 45m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 12:25 (MUC)
    14:00 (CDG)
    5h 30m
    LH 2230 (Embraer 195)
  • 08:35 (MXP)
    09:45 (MRS)
    5h 15m
    T7 9012 (Beechcraft 1900D Airliner)
    2h 45m توقف انتقال در مارسی) (MRS)
  • 12:30 (MRS)
    13:50 (ORY)
    5h 15m
    AF 6011 (Airbus A319)
  • 08:35 (MXP)
    09:45 (MRS)
    3h 30m
    T7 9012 (Beechcraft 1900D Airliner)
    50m توقف انتقال در مارسی) (MRS)
  • 10:35 (MRS)
    12:05 (CDG)
    3h 30m
    AF 7663 (Airbus A320)
  • 08:55 (MXP)
    10:05 (MUC)
    5h 5m
    LH 1853 (Airbus A319)
    2h 20m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 12:25 (MUC)
    14:00 (CDG)
    5h 5m
    LH 2230 (Airbus A319)
  • 09:05 (MXP)
    10:40 (CDG)
    1h 35m
    U2 2779 (Airbus A319)
  • 09:05 (LIN)
    11:00 (AMS)
    4h 40m
    AZ 120 (Airbus A318/319/320/321)
    1h 30m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 12:30 (AMS)
    13:45 (CDG)
    4h 40m
    KL 1233 (Boeing 737)
  • 09:40 (MXP)
    11:05 (ORY)
    1h 25m
    VY 9433 (Airbus A320)
  • 09:55 (BGY)
    11:40 (BVA)
    1h 45m
    FR 4231 (Boeing 737-800)
  • 09:55 (LIN)
    11:25 (CDG)
    1h 30m
    AF 1213 (Airbus A318)
  • 10:00 (LIN)
    11:35 (CDG)
    1h 35m
    U2 3932 (Airbus A319)
  • 10:05 (MXP)
    11:05 (ZRH)
    6h 30m
    LX 1613 (Avro RJ100)
    4h 10m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 15:15 (ZRH)
    16:35 (CDG)
    6h 30m
    AF 1615 (Airbus A319)
  • 10:05 (MXP)
    11:05 (ZRH)
    3h 50m
    LX 1613 (Avro RJ100)
    1h 30m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 12:35 (ZRH)
    13:55 (CDG)
    3h 50m
    LX 638 (Embraer 190)
  • 10:30 (LIN)
    11:50 (FRA)
    3h 15m
    LH 271 (Airbus A320)
    45m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 12:35 (FRA)
    13:45 (CDG)
    3h 15m
    LH 1034 (Airbus A320)
  • 10:35 (LIN)
    12:05 (DUS)
    5h 30m
    AB 8741 (Airbus A319)
    2h 45m توقف انتقال در دوسلدورف) (DUS)
  • 14:50 (DUS)
    16:05 (CDG)
    5h 30m
    AF 1507 (Embraer 170)
  • 10:35 (LIN)
    11:55 (FRA)
    5h 25m
    LH 271 (Boeing 737-300)
    2h 45m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 14:40 (FRA)
    16:00 (CDG)
    5h 25m
    AF 1219 (Embraer 170)
  • 10:40 (MXP)
    12:05 (FRA)
    5h 5m
    LH 247 (Airbus A319)
    2h 20m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 14:25 (FRA)
    15:45 (CDG)
    5h 5m
    AF 1219 (Embraer 190)
  • 10:40 (LIN)
    12:10 (CDG)
    1h 30m
    AF 1813 (Airbus A318)
  • 11:10 (MXP)
    12:10 (ZRH)
    5h 25m
    LX 1617 (Avro RJ100)
    3h 5m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 15:15 (ZRH)
    16:35 (CDG)
    5h 25m
    AF 1615 (Airbus A319)
  • 11:10 (MXP)
    12:10 (ZRH)
    6h 55m
    LX 1617 (Avro RJ100)
    4h 40m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 16:50 (ZRH)
    18:05 (CDG)
    6h 55m
    LX 656 (Avro RJ100)
  • 11:20 (LIN)
    13:10 (AMS)
    3h 45m
    KL 1620 (Boeing 737)
    40m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 13:50 (AMS)
    15:05 (CDG)
    3h 45m
    AF 1641 (Airbus A318)
  • 11:40 (MXP)
    13:10 (CDG)
    1h 30m
    U2 2781 (Airbus A319)
  • 12:25 (MXP)
    13:35 (MUC)
    4h 45m
    LH 1855 (Embraer 195)
    1h 55m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 15:30 (MUC)
    17:10 (CDG)
    4h 45m
    AF 1623 (Airbus A320)
  • 12:25 (MXP)
    13:35 (MUC)
    4h 50m
    LH 1855 (Embraer 195)
    2h 5m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 15:40 (MUC)
    17:15 (CDG)
    4h 50m
    LH 2234 (Airbus A320)
  • 12:30 (MXP)
    13:45 (LUX)
    5h 5m
    LG 6994 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    2h 50m توقف انتقال در لوکزامبورگ) (LUX)
  • 16:35 (LUX)
    17:35 (CDG)
    5h 5m
    LG 8019 (Embraer RJ145)
  • 12:40 (LIN)
    14:05 (FRA)
    4h 40m
    AZ 408 (Embraer 175)
    2h 5m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 16:10 (FRA)
    17:20 (CDG)
    4h 40m
    LH 1040 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 12:50 (LIN)
    14:05 (FRA)
    4h 30m
    LH 273 (Airbus A320)
    2h 5m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 16:10 (FRA)
    17:20 (CDG)
    4h 30m
    LH 1040 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 12:50 (MXP)
    14:20 (CDG)
    1h 30m
    U2 2783 (Airbus A319)
  • 12:55 (LIN)
    14:10 (MRS)
    4h 25m
    IG 265 (Boeing 737)
    1h 50m توقف انتقال در مارسی) (MRS)
  • 16:00 (MRS)
    17:20 (ORY)
    4h 25m
    AF 6015 (Airbus A320)
  • 12:55 (LIN)
    14:25 (CDG)
    1h 30m
    AZ 312 (Airbus A318/319/320/321)
  • 12:55 (LIN)
    14:10 (MRS)
    3h 55m
    IG 265 (Boeing 737)
    1h 10m توقف انتقال در مارسی) (MRS)
  • 15:20 (MRS)
    16:50 (CDG)
    3h 55m
    AF 7667 (Airbus A320)
  • 13:10 (LIN)
    15:00 (AMS)
    4h 35m
    KL 1624 (Boeing 737)
    1h 25m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 16:25 (AMS)
    17:45 (CDG)
    4h 35m
    KL 1243 (Boeing 737)
  • 13:20 (MXP)
    14:30 (MUC)
    3h 50m
    LH 1857 (Embraer 195)
    1h توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 15:30 (MUC)
    17:10 (CDG)
    3h 50m
    AF 1623 (Airbus A320)
  • 13:20 (MXP)
    14:30 (MUC)
    3h 55m
    LH 1857 (Embraer 195)
    1h 10m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 15:40 (MUC)
    17:15 (CDG)
    3h 55m
    LH 2234 (Airbus A320)
  • 14:45 (MXP)
    16:00 (LUX)
    2h 50m
    LG 6996 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    35m توقف انتقال در لوکزامبورگ) (LUX)
  • 16:35 (LUX)
    17:35 (CDG)
    2h 50m
    LG 8019 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
  • 14:50 (LIN)
    16:10 (FRA)
    3h 35m
    LH 281 (Canadair Regional Jet 900)
    1h 5m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 17:15 (FRA)
    18:25 (CDG)
    3h 35m
    LH 1046 (Airbus A321)
  • 15:00 (MXP)
    16:20 (FRA)
    4h
    LH 253 (Airbus A320)
    1h 15m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 17:35 (FRA)
    19:00 (CDG)
    4h
    AF 1319 (Embraer 190)
  • 15:00 (MXP)
    16:20 (FRA)
    3h 25m
    LH 253 (Airbus A320)
    55m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 17:15 (FRA)
    18:25 (CDG)
    3h 25m
    LH 1046 (Airbus A321)
  • 15:05 (MXP)
    16:00 (ZRH)
    7h
    LX 1629 (Avro RJ100)
    4h 45m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 20:45 (ZRH)
    22:05 (CDG)
    7h
    LX 646 (Bombardier CS100)
  • 15:05 (MXP)
    16:00 (ZRH)
    6h 55m
    LX 1629 (Avro RJ100)
    4h 40m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 20:40 (ZRH)
    22:00 (CDG)
    6h 55m
    AF 1315 (Airbus A318)
  • 15:05 (MXP)
    16:00 (ZRH)
    5h 5m
    LX 1629 (Avro RJ100)
    2h 55m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 18:55 (ZRH)
    20:10 (CDG)
    5h 5m
    LX 644 (Airbus A321)
  • 15:05 (MXP)
    16:00 (ZRH)
    4h 15m
    LX 1629 (Avro RJ100)
    2h توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 18:00 (ZRH)
    19:20 (CDG)
    4h 15m
    AF 1815 (Airbus A318)
  • 15:10 (MXP)
    16:40 (CDG)
    1h 30m
    U2 2785 (Airbus A320)
  • 15:50 (MXP)
    17:30 (NTE)
    4h 10m
    A5 5349 (Embraer RJ145)
    1h 25m توقف انتقال در نانت) (NTE)
  • 18:55 (NTE)
    20:00 (CDG)
    4h 10m
    AF 7731 (Airbus A318)
  • 15:50 (LIN)
    17:20 (CDG)
    1h 30m
    AF 1013 (Airbus A321)
  • 16:45 (LIN)
    18:10 (ORY)
    1h 25m
    U2 4298 (Airbus A320)
  • 16:55 (MXP)
    18:05 (MUC)
    3h 50m
    LH 1861 (Airbus A319)
    1h 5m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 19:10 (MUC)
    20:45 (CDG)
    3h 50m
    LH 2236 (Airbus A320)
  • 16:55 (MXP)
    18:05 (MUC)
    5h 20m
    LH 1861 (Airbus A319)
    2h 30m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 20:35 (MUC)
    22:15 (CDG)
    5h 20m
    AF 1023 (Airbus A319)
  • 16:55 (LIN)
    18:00 (MUC)
    5h 20m
    IG 263 (Boeing 737)
    2h 35m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 20:35 (MUC)
    22:15 (CDG)
    5h 20m
    AF 1023 (Airbus A319)
  • 17:20 (LIN)
    18:45 (ORY)
    1h 25m
    AZ 352 (Embraer 190)
  • 17:25 (LIN)
    18:45 (FRA)
    4h 40m
    AZ 410 (Embraer 175)
    1h 55m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 20:40 (FRA)
    22:05 (CDG)
    4h 40m
    AF 1719 (Embraer 190)
  • 17:30 (LIN)
    19:00 (CDG)
    1h 30m
    AF 1713 (Airbus A318)
  • 17:55 (MXP)
    19:25 (CDG)
    1h 30m
    U2 2787 (Airbus A319)
    برنامه های متعدد، جزئیات را ببینید
    • بین ۰۸ sha ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
    • بین ۱۰ abn ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
  • 17:55 (LIN)
    19:15 (FRA)
    3h 55m
    LH 275 (Airbus A320)
    1h 25m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 20:40 (FRA)
    21:50 (CDG)
    3h 55m
    LH 1050 (Airbus A320)
  • 19:10 (MXP)
    20:05 (ZRH)
    2h 55m
    LX 1623 (Avro RJ100)
    40m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 20:45 (ZRH)
    22:05 (CDG)
    2h 55m
    LX 646 (Bombardier CS100)
  • 19:15 (MXP)
    20:45 (CDG)
    1h 30m
    U2 2789 (Airbus A320)
  • 19:20 (BGY)
    21:05 (BVA)
    1h 45m
    FR 4235 (Boeing 737-800)
  • 20:00 (MXP)
    21:10 (MUC)
    3h 35m
    LH 1863 (Airbus A319)
    50m توقف انتقال در مونیخ) (MUC)
  • 22:00 (MUC)
    23:35 (CDG)
    3h 35m
    LH 2238 (Airbus A320)
  • 20:15 (LIN)
    21:40 (ORY)
    1h 25m
    AZ 356 (Embraer 175)
  • 20:35 (LIN)
    22:05 (CDG)
    1h 30m
    AF 1313 (Airbus A318)
  • 21:00 (MXP)
    22:30 (ORY)
    1h 30m
    VY 9435 (Airbus A321)
  • 21:15 (MXP)
    22:45 (CDG)
    1h 30m
    U2 2791 (Airbus A320)

یافتن نرخ ارزان برای پروازها ازمیلان به پاریس. ازWego.ir برای جستجو و مقایسه نرخ هوایی و بلیط ارزان هواپیما برای میلان به پاریسپروازها ازخطوط هوایی مختلف بین المللی است. پیدا کردن پروازهای لحظه آخری و آخرین بلیط ارزان برای این مسیر. مقایسه پروازهای ارزان میلان به پاریس در یک نگاه و دریافت بهترین پیشنهاد برای سفرتان.

علاوه بر پاریس پرواز، هتل های ارزان واقامتگاه های باکیفیت درپاریس با Wego پیدا کنید. جستجو و مقایسه آنلاین پاریس هتل تا محل اقامت سفر ایده آل خود را رزرو کنید.