روند قیمت دوازده ماه

  • Feb Feb IRR6,883,000
  • Mar Mar IRR8,195,000
  • Apr Apr IRR8,596,000
  • May May IRR11,100,000
  • Jun Jun IRR12,857,000
  • Jul Jul IRR8,644,000
  • Aug Aug IRR17,691,000
  • Sep Sep IRR27,044,000
  • Oct Oct IRR14,168,000
  • Nov Nov IRR9,079,000
  • Dec Dec IRR20,410,000

برنامه های پرواز از دبی به باکو

  • رفت
    ورود
    مدت
    پرواز و هواپیما
    د س چ پ ج ش ی
  • 02:35 (DXB)
    02:40 (DOH)
    7h 50m
    EK 847 (Boeing 777-300ER)
    4h توقف انتقال در دوحه) (DOH)
  • 06:40 (DOH)
    10:25 (GYD)
    7h 50m
    QR 251 (Airbus A320)
  • 04:10 (DXB)
    04:25 (DOH)
    6h 20m
    EK 879 (Boeing 777-300)
    2h 15m توقف انتقال در دوحه) (DOH)
  • 06:40 (DOH)
    10:30 (GYD)
    6h 20m
    QR 251 (Airbus A320)
  • 05:30 (DXB)
    05:40 (DOH)
    4h 55m
    QR 1003 (Airbus A320)
    1h توقف انتقال در دوحه) (DOH)
  • 06:40 (DOH)
    10:25 (GYD)
    4h 55m
    QR 251 (Airbus A320)
  • 05:30 (DWC)
    05:35 (DOH)
    5h
    QR 1033 (Airbus A320)
    1h 5m توقف انتقال در دوحه) (DOH)
  • 06:40 (DOH)
    10:30 (GYD)
    5h
    QR 251 (Airbus A320)
  • 07:50 (DXB)
    09:40 (IKA)
    5h 30m
    EK 971 (Boeing 777-300ER)
    1h 45m توقف انتقال در تهران) (IKA)
  • 11:25 (IKA)
    13:20 (GYD)
    5h 30m
    J2 8018 (Airbus A320)
  • 09:40 (DXB)
    09:50 (DOH)
    7h 10m
    QR 1025 (Airbus A320)
    3h 15m توقف انتقال در دوحه) (DOH)
  • 13:05 (DOH)
    16:50 (GYD)
    7h 10m
    QR 253 (Airbus A320)
  • 09:55 (DWC)
    10:00 (DOH)
    6h 55m
    QR 1029 (Airbus A320)
    3h 5m توقف انتقال در دوحه) (DOH)
  • 13:05 (DOH)
    16:50 (GYD)
    6h 55m
    QR 253 (Airbus A320)
  • 10:30 (DXB)
    10:40 (DOH)
    6h 20m
    EK 851 (Boeing 777-200/200ER)
    2h 25m توقف انتقال در دوحه) (DOH)
  • 13:05 (DOH)
    16:50 (GYD)
    6h 20m
    QR 253 (Airbus A320)
  • 11:30 (DXB)
    11:40 (DOH)
    5h 20m
    QR 1001 (Airbus A321)
    1h 25m توقف انتقال در دوحه) (DOH)
  • 13:05 (DOH)
    16:50 (GYD)
    5h 20m
    QR 253 (Airbus A320)
  • 11:50 (DXB)
    14:40 (GYD)
    2h 50m
    FZ 707 (Boeing 737-800 (Winglets))
  • 12:30 (DXB)
    12:40 (DOH)
    5h 20m
    QR 1007 (Airbus A330-300)
    1h 20m توقف انتقال در دوحه) (DOH)
  • 14:00 (DOH)
    17:50 (GYD)
    5h 20m
    QR 253 (Airbus A320)
  • 14:10 (DXB)
    17:10 (GYD)
    3h
    J2 12 (Airbus A320)
  • 14:30 (DXB)
    16:00 (BGW)
    6h
    IA 124 (Boeing 737)
    1h توقف انتقال در بغداد) (BGW)
  • 17:00 (BGW)
    20:30 (GYD)
    6h
    IA 421 (Boeing 747)
  • 16:30 (DXB)
    16:40 (DOH)
    8h 30m
    QR 1017 (Airbus A320)
    4h 35m توقف انتقال در دوحه) (DOH)
  • 21:15 (DOH)
    01:00 (GYD) (+1)
    8h 30m
    QR 247 (Airbus A320)
  • 16:55 (DXB)
    17:05 (DOH)
    8h 5m
    EK 849 (Boeing 777-300ER)
    4h 10m توقف انتقال در دوحه) (DOH)
  • 21:15 (DOH)
    01:00 (GYD) (+1)
    8h 5m
    QR 247 (Airbus A320)
  • 18:30 (DXB)
    18:40 (DOH)
    6h 30m
    QR 1013 (Airbus A321)
    2h 35m توقف انتقال در دوحه) (DOH)
  • 21:15 (DOH)
    01:00 (GYD) (+1)
    6h 30m
    QR 247 (Airbus A320)
  • 19:20 (DXB)
    19:30 (DOH)
    5h 40m
    EK 881 (Boeing 777-200LR)
    1h 45m توقف انتقال در دوحه) (DOH)
  • 21:15 (DOH)
    01:00 (GYD) (+1)
    5h 40m
    QR 247 (Airbus A320)
  • 19:30 (DXB)
    19:40 (DOH)
    5h 30m
    QR 1065 (Airbus A320)
    1h 35m توقف انتقال در دوحه) (DOH)
  • 21:15 (DOH)
    01:00 (GYD) (+1)
    5h 30m
    QR 247 (Airbus A320)
  • 19:45 (DWC)
    19:50 (DOH)
    5h 15m
    QR 1031 (Airbus A320)
    1h 25m توقف انتقال در دوحه) (DOH)
  • 21:15 (DOH)
    01:00 (GYD) (+1)
    5h 15m
    QR 247 (Airbus A320)
  • 20:45 (DXB)
    22:30 (IKA)
    7h 45m
    EK 977 (Boeing 777-300ER)
    5m توقف انتقال در تهران) (IKA)
  • 02:35 (IKA)
    04:30 (GYD)
    7h 45m
    J2 8006 (Airbus A320)
  • 20:55 (DXB)
    23:30 (IKA)
    6h 35m
    IR 658 (Airbus A320)
    5m توقف انتقال در تهران) (IKA)
  • 02:35 (IKA)
    03:30 (GYD)
    6h 35m
    J2 8006 (Airbus A320)

یافتن نرخ ارزان برای پروازها ازدبی به باکو. ازWego.ir برای جستجو و مقایسه نرخ هوایی و بلیط ارزان هواپیما برای دبی به باکوپروازها ازخطوط هوایی مختلف بین المللی است. پیدا کردن پروازهای لحظه آخری و آخرین بلیط ارزان برای این مسیر. مقایسه پروازهای ارزان دبی به باکو در یک نگاه و دریافت بهترین پیشنهاد برای سفرتان.

علاوه بر باکو پرواز، هتل های ارزان واقامتگاه های باکیفیت درباکو با Wego پیدا کنید. جستجو و مقایسه آنلاین باکو هتل تا محل اقامت سفر ایده آل خود را رزرو کنید.