روند قیمت دوازده ماه

  • Apr Apr IRR6,354,000

برنامه های پرواز از کپنهاگ به دوسلدورف

  • رفت
    ورود
    مدت
    پرواز و هواپیما
    د س چ پ ج ش ی
  • 06:00 (CPH)
    07:25 (AMS)
    4h 55m
    KL 1124 (Boeing 737)
    2h 35m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 10:00 (AMS)
    10:55 (DUS)
    4h 55m
    KL 1855 (Embraer 170/195)
  • 06:30 (CPH)
    08:00 (FRA)
    4h 18m
    LH 833 (Airbus A320)
    1h 22m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 09:22 (FRA)
    10:48 (QDU)
    4h 18m
    LH 3504 (TRS)
  • 06:30 (CPH)
    08:00 (FRA)
    3h 35m
    LH 833 (Airbus A320)
    1h 15m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 09:15 (FRA)
    10:05 (DUS)
    3h 35m
    LH 74 (Airbus A320)
  • 07:05 (CPH)
    08:05 (TXL)
    2h 55m
    AB 8031 (Airbus A320)
    50m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 08:55 (TXL)
    10:00 (DUS)
    2h 55m
    AB 6435 (Airbus A321)
  • 07:05 (CPH)
    08:45 (FRA)
    4h 31m
    SK 639 (Airbus A320)
    1h 40m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 10:25 (FRA)
    11:36 (QDU)
    4h 31m
    LH 3506 (TRS)
  • 09:25 (CPH)
    10:20 (TXL)
    2h 55m
    SK 1673 (Airbus A319)
    50m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 11:10 (TXL)
    12:20 (DUS)
    2h 55m
    AB 6439 (Airbus A320)
    برنامه های متعدد، جزئیات را ببینید
    • بین ۰۳ abn ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
      -
      -
      -
    • بین ۲۰ day ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
  • 09:50 (CPH)
    11:10 (AMS)
    4h 10m
    KL 1126 (Boeing 737)
    2h توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 13:10 (AMS)
    14:00 (DUS)
    4h 10m
    KL 1857 (Fokker 70)
  • 10:35 (CPH)
    12:05 (FRA)
    3h 20m
    LH 825 (Airbus A320 (Sharklets))
    1h توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 13:05 (FRA)
    13:55 (DUS)
    3h 20m
    LH 76 (Airbus A319)
  • 10:35 (CPH)
    12:05 (FRA)
    4h 1m
    LH 825 (Airbus A320 (Sharklets))
    1h 20m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 13:25 (FRA)
    14:36 (QDU)
    4h 1m
    LH 3512 (TRS)
  • 10:55 (CPH)
    11:55 (TXL)
    3h 10m
    AB 8352 (Airbus A320)
    1h توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 12:55 (TXL)
    14:05 (DUS)
    3h 10m
    AB 1603 (Airbus A320)
  • 11:35 (CPH)
    12:50 (DUS)
    1h 15m
    SK 1627 (Airbus A320)
  • 12:15 (CPH)
    13:05 (HAM)
    4h 20m
    SK 1647 (Canadair Regional Jet 900)
    2h 30m توقف انتقال در هامبورگ) (HAM)
  • 15:35 (HAM)
    16:35 (DUS)
    4h 20m
    AB 6755 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
  • 12:45 (CPH)
    14:15 (FRA)
    4h 55m
    LH 827 (Airbus A320)
    2h 35m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 16:50 (FRA)
    17:40 (DUS)
    4h 55m
    LH 84 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 12:45 (CPH)
    14:15 (FRA)
    4h 51m
    LH 827 (Airbus A320)
    2h 10m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 16:25 (FRA)
    17:36 (QDU)
    4h 51m
    LH 3518 (TRS)
  • 14:05 (CPH)
    15:35 (STR)
    5h 35m
    SK 655 (Canadair Regional Jet 900)
    3h توقف انتقال در اشتوتگارت) (STR)
  • 18:35 (STR)
    19:40 (DUS)
    5h 35m
    AB 6845 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
  • 14:10 (CPH)
    15:25 (DUS)
    1h 15m
    SK 1621 (Canadair Regional Jet 900)
  • 14:15 (CPH)
    15:45 (AMS)
    3h 55m
    KL 1130 (Embraer 170/195)
    1h 35m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 17:20 (AMS)
    18:10 (DUS)
    3h 55m
    KL 1861 (Embraer 170/195)
  • 14:35 (CPH)
    16:05 (FRA)
    3h 5m
    LH 829 (Airbus A320 (Sharklets))
    45m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 16:50 (FRA)
    17:40 (DUS)
    3h 5m
    LH 84 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 14:40 (CPH)
    16:05 (AMS)
    3h
    KL 1130 (Boeing 737)
    45m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 16:50 (AMS)
    17:40 (DUS)
    3h
    KL 2948 (Embraer 190)
  • 14:50 (CPH)
    15:50 (TXL)
    3h 25m
    AB 8035 (Airbus A321)
    1h 10m توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 17:00 (TXL)
    18:15 (DUS)
    3h 25m
    AB 6447 (Airbus A320)
  • 14:50 (CPH)
    15:50 (TXL)
    5h 10m
    AB 8357 (Airbus A320)
    3h توقف انتقال در برلین) (TXL)
  • 18:50 (TXL)
    20:00 (DUS)
    5h 10m
    AB 1603 (Airbus A319)
  • 14:55 (CPH)
    15:45 (BLL)
    3h 40m
    SK 1285 (ATR 72)
    1h 20m توقف انتقال در بیلاند) (BLL)
  • 17:05 (BLL)
    18:35 (DUS)
    3h 40m
    BA 8203 (British Aerospace Jetstream 31)
  • 15:25 (CPH)
    16:50 (AMS)
    2h 45m
    SK 1549 (Airbus A320)
    30m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 17:20 (AMS)
    18:10 (DUS)
    2h 45m
    KL 1861 (Fokker 70)
  • 15:45 (CPH)
    17:15 (STR)
    3h 55m
    SK 1655 (Canadair Regional Jet 900)
    1h 20m توقف انتقال در اشتوتگارت) (STR)
  • 18:35 (STR)
    19:40 (DUS)
    3h 55m
    AB 6845 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
  • 17:20 (CPH)
    18:50 (AMS)
    4h 55m
    KL 1132 (Boeing 737)
    2h 30m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 21:20 (AMS)
    22:15 (DUS)
    4h 55m
    KL 1863 (Fokker 70)
  • 17:35 (CPH)
    18:35 (HAM)
    3h 40m
    SK 651 (ATR 72)
    1h 40m توقف انتقال در هامبورگ) (HAM)
  • 20:15 (HAM)
    21:15 (DUS)
    3h 40m
    AB 6759 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
  • 18:10 (CPH)
    19:40 (FRA)
    4h 26m
    SK 1635 (Airbus A320)
    1h 45m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 21:25 (FRA)
    22:36 (QDU)
    4h 26m
    LH 3528 (TRS)
  • 18:55 (CPH)
    20:25 (FRA)
    3h 40m
    LH 831 (Airbus A321)
    1h 20m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 21:45 (FRA)
    22:35 (DUS)
    3h 40m
    LH 88 (Airbus A320)
  • 18:55 (CPH)
    20:25 (FRA)
    3h 41m
    LH 831 (Airbus A321)
    1h توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 21:25 (FRA)
    22:36 (QDU)
    3h 41m
    LH 3528 (TRS)
  • 19:05 (CPH)
    20:25 (DUS)
    1h 20m
    AB 8047 (Airbus A319)
  • 19:10 (CPH)
    20:35 (AMS)
    3h 15m
    KL 1134 (Boeing 737)
    1h توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 21:35 (AMS)
    22:25 (DUS)
    3h 15m
    KL 1863 (Fokker 70)
  • 19:40 (CPH)
    21:05 (AMS)
    2h 45m
    SK 553 (Airbus A320)
    30m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 21:35 (AMS)
    22:25 (DUS)
    2h 45m
    KL 1863 (Fokker 70)
    برنامه های متعدد، جزئیات را ببینید
    • بین ۰۸ sha ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
      -
      -
      -
    • بین ۲۴ abn ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
  • 20:45 (CPH)
    22:05 (DUS)
    1h 20m
    SK 629 (Airbus A319)

یافتن نرخ ارزان برای پروازها ازکپنهاگ به دوسلدورف. ازWego.ir برای جستجو و مقایسه نرخ هوایی و بلیط ارزان هواپیما برای کپنهاگ به دوسلدورفپروازها ازخطوط هوایی مختلف بین المللی است. پیدا کردن پروازهای لحظه آخری و آخرین بلیط ارزان برای این مسیر. مقایسه پروازهای ارزان کپنهاگ به دوسلدورف در یک نگاه و دریافت بهترین پیشنهاد برای سفرتان.

علاوه بر دوسلدورف پرواز، هتل های ارزان واقامتگاه های باکیفیت دردوسلدورف با Wego پیدا کنید. جستجو و مقایسه آنلاین دوسلدورف هتل تا محل اقامت سفر ایده آل خود را رزرو کنید.