روند قیمت دوازده ماه

  • Jan Jan IRR5,029,000

برنامه های پرواز از بروکسل به فرانکفورت

  • رفت
    ورود
    مدت
    پرواز و هواپیما
    د س چ پ ج ش ی
  • 06:15 (BRU)
    07:05 (AMS)
    3h 40m
    KL 9356 (Fokker 70)
    1h 45m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 08:50 (AMS)
    09:55 (FRA)
    3h 40m
    LH 987 (Airbus A319)
  • 06:15 (BRU)
    07:05 (AMS)
    4h 45m
    KL 1720 (Fokker 70)
    2h 45m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 09:50 (AMS)
    11:00 (FRA)
    4h 45m
    KL 1765 (Fokker 70)
  • 06:15 (BRU)
    07:05 (AMS)
    3h 15m
    KL 1720 (Fokker 70)
    1h 10m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 08:15 (AMS)
    09:30 (FRA)
    3h 15m
    KL 1763 (Embraer 170/195)
  • 06:45 (BRU)
    07:40 (AMS)
    3h 10m
    KL 1720 (Embraer 170/195)
    1h 10m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 08:50 (AMS)
    09:55 (FRA)
    3h 10m
    LH 987 (Airbus A319)
  • 07:05 (BRU)
    08:10 (FRA)
    1h 5m
    LH 1025 (Airbus A319)
  • 07:45 (BRU)
    08:45 (AMS)
    3h 20m
    KL 1722 (Embraer 170/195)
    1h 5m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 09:50 (AMS)
    11:05 (FRA)
    3h 20m
    KL 1765 (Embraer 170/195)
  • 08:10 (BRU)
    09:10 (AMS)
    2h 50m
    KL 1722 (Fokker 70)
    40m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 09:50 (AMS)
    11:00 (FRA)
    2h 50m
    KL 8281 (Fokker 70)
  • 08:10 (BRU)
    09:10 (AMS)
    4h
    KL 1722 (Fokker 70)
    1h 55m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 11:05 (AMS)
    12:10 (FRA)
    4h
    LH 989 (Airbus A319)
  • 09:05 (BRU)
    10:05 (FRA)
    1h
    LH 1005 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 10:25 (BRU)
    11:30 (SXB)
    4h 55m
    SN 3653 (Avro RJ100)
    2h 55m توقف انتقال در استراسبورگ) (SXB)
  • 14:25 (SXB)
    15:20 (FRA)
    4h 55m
    LH 1073 (Airbus A319)
  • 10:40 (BRU)
    11:40 (AMS)
    3h
    KL 1724 (Embraer 170/195)
    50m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 12:30 (AMS)
    13:40 (FRA)
    3h
    KL 1767 (Embraer 170/195)
  • 10:40 (BRU)
    11:40 (AMS)
    5h
    KL 1724 (Embraer 170/195)
    2h 55m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 14:35 (AMS)
    15:40 (FRA)
    5h
    LH 993 (Airbus A320)
  • 11:05 (BRU)
    12:10 (FRA)
    1h 5m
    LH 1009 (Airbus A319)
  • 13:05 (BRU)
    14:10 (FRA)
    1h 5m
    LH 1011 (Canadair Regional Jet 900)
  • 14:45 (BRU)
    15:35 (AMS)
    3h
    KL 1726 (Fokker 70)
    55m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 16:30 (AMS)
    17:45 (FRA)
    3h
    KL 1773 (Embraer 170/195)
  • 15:05 (BRU)
    16:10 (FRA)
    1h 5m
    LH 1013 (Airbus A319)
  • 15:05 (BRU)
    16:00 (AMS)
    4h 45m
    KL 4062 (Fokker 70)
    2h 45m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 18:45 (AMS)
    19:50 (FRA)
    4h 45m
    LH 997 (Airbus A319)
  • 15:05 (BRU)
    16:00 (AMS)
    2h 40m
    KL 4062 (Fokker 70)
    30m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 16:30 (AMS)
    17:45 (FRA)
    2h 40m
    KL 1773 (Embraer 170/195)
  • 18:05 (BRU)
    19:10 (FRA)
    1h 5m
    LH 1017 (Airbus A319)
  • 18:15 (BRU)
    19:15 (AMS)
    2h 35m
    KL 1732 (Embraer 170/195)
    30m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 19:45 (AMS)
    20:50 (FRA)
    2h 35m
    LH 999 (Airbus A320)
  • 18:25 (BRU)
    19:15 (AMS)
    3h 30m
    KL 1732 (Embraer 170/195)
    1h 30m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 20:45 (AMS)
    21:55 (FRA)
    3h 30m
    KL 1775 (Embraer 170/195)
  • 19:05 (BRU)
    20:05 (FRA)
    1h
    LH 1019 (Airbus A319)

یافتن نرخ ارزان برای پروازها ازبروکسل به فرانکفورت. ازWego.ir برای جستجو و مقایسه نرخ هوایی و بلیط ارزان هواپیما برای بروکسل به فرانکفورتپروازها ازخطوط هوایی مختلف بین المللی است. پیدا کردن پروازهای لحظه آخری و آخرین بلیط ارزان برای این مسیر. مقایسه پروازهای ارزان بروکسل به فرانکفورت در یک نگاه و دریافت بهترین پیشنهاد برای سفرتان.

علاوه بر فرانکفورت پرواز، هتل های ارزان واقامتگاه های باکیفیت درفرانکفورت با Wego پیدا کنید. جستجو و مقایسه آنلاین فرانکفورت هتل تا محل اقامت سفر ایده آل خود را رزرو کنید.