روند قیمت دوازده ماه

  • Mar Mar IRR3,912,000
  • May May IRR2,375,000
  • Jul Jul IRR5,102,000

برنامه های پرواز از بارسلونا به پاریس

  • رفت
    ورود
    مدت
    پرواز و هواپیما
    د س چ پ ج ش ی
  • 06:00 (BCN)
    08:15 (FRA)
    4h 10m
    LH 1139 (Airbus A321)
    45m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 09:00 (FRA)
    10:10 (CDG)
    4h 10m
    LH 1028 (Airbus A321)
  • 06:00 (BCN)
    08:15 (FRA)
    5h 55m
    LH 1139 (Airbus A321)
    2h 10m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 10:25 (FRA)
    11:55 (CDG)
    5h 55m
    AF 1519 (Embraer 190)
  • 06:20 (BCN)
    08:45 (AMS)
    4h 25m
    KL 1662 (Boeing 737)
    45m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 09:30 (AMS)
    10:45 (CDG)
    4h 25m
    AF 1241 (Airbus A321)
  • 06:25 (BCN)
    08:45 (AMS)
    5h 30m
    KL 1662 (Boeing 737)
    1h 55m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 10:40 (AMS)
    11:55 (CDG)
    5h 30m
    AF 1341 (Airbus A319)
    برنامه های متعدد، جزئیات را ببینید
    • بین ۲۲ sha ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
    • بین ۱۰ abn ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
      -
      -
      -
      -
  • 06:30 (BCN)
    08:15 (ZRH)
    7h 20m
    LX 1951 (Airbus A321)
    4h 15m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 12:30 (ZRH)
    13:50 (CDG)
    7h 20m
    LX 638 (Bombardier CS100)
  • 06:35 (BCN)
    08:35 (BVA)
    2h
    FR 6374 (Boeing 737-800)
  • 06:45 (BCN)
    08:05 (MAD)
    4h 5m
    IB 2739 (Airbus A321)
    45m توقف انتقال در مادرید) (MAD)
  • 08:50 (MAD)
    10:50 (ORY)
    4h 5m
    IB 3436 (Airbus A319)
  • 06:45 (BCN)
    08:40 (CDG)
    1h 55m
    AF 1449 (Airbus A321)
  • 06:50 (BCN)
    09:05 (FRA)
    5h 5m
    LH 1137 (Airbus A321)
    1h 20m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 10:25 (FRA)
    11:55 (CDG)
    5h 5m
    AF 1519 (Embraer 190)
  • 07:00 (BCN)
    08:45 (ORY)
    1h 45m
    VY 8012 (Airbus A321)
  • 07:20 (BCN)
    09:20 (CDG)
    2h
    VY 8242 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 07:20 (BCN)
    09:20 (CDG)
    2h
    U2 3918 (Airbus A320)
  • 07:55 (BCN)
    09:20 (LHR)
    6h 5m
    BA 477 (Airbus A320)
    2h 20m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 11:40 (LHR)
    14:00 (CDG)
    6h 5m
    BA 308 (Airbus A319)
  • 07:55 (BCN)
    09:20 (LHR)
    5h 20m
    BA 477 (Airbus A320)
    1h 30m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 10:50 (LHR)
    13:15 (ORY)
    5h 20m
    BA 334 (Airbus A319)
  • 08:00 (BCN)
    09:25 (MAD)
    6h 25m
    IB 2741 (Airbus A319)
    2h 55m توقف انتقال در مادرید) (MAD)
  • 12:20 (MAD)
    14:25 (CDG)
    6h 25m
    AF 1301 (Airbus A320)
  • 08:00 (BCN)
    09:25 (MAD)
    5h 55m
    IB 2741 (Airbus A320)
    2h 30m توقف انتقال در مادرید) (MAD)
  • 11:55 (MAD)
    13:55 (ORY)
    5h 55m
    IB 3406 (Airbus A319)
  • 08:05 (BCN)
    10:15 (FRA)
    5h 30m
    LH 1137 (Airbus A321)
    1h 55m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 12:10 (FRA)
    13:35 (CDG)
    5h 30m
    AF 1619 (Embraer 190)
  • 08:25 (BCN)
    10:15 (ORY)
    1h 50m
    VY 8010 (Airbus A320)
  • 08:45 (BCN)
    10:05 (MAD)
    5h 10m
    IB 2723 (Airbus A321)
    1h 50m توقف انتقال در مادرید) (MAD)
  • 11:55 (MAD)
    13:55 (ORY)
    5h 10m
    IB 3406 (Airbus A320)
  • 08:55 (BCN)
    10:45 (ORY)
    1h 50m
    VY 8008 (Airbus A321)
  • 09:00 (BCN)
    10:55 (ORY)
    1h 55m
    TO 3133 (Boeing 737-800 (Winglets))
  • 09:30 (BCN)
    10:50 (MAD)
    4h 25m
    IB 2725 (Airbus A320)
    1h توقف انتقال در مادرید) (MAD)
  • 11:50 (MAD)
    13:55 (ORY)
    4h 25m
    IB 3406 (Airbus A321)
  • 09:30 (BCN)
    10:50 (MAD)
    4h 25m
    IB 2729 (Airbus A321)
    1h توقف انتقال در مادرید) (MAD)
  • 11:50 (MAD)
    13:55 (ORY)
    4h 25m
    IB 3406 (Airbus A321)
  • 09:45 (BCN)
    11:40 (ZRH)
    4h 5m
    LX 1953 (Airbus A321)
    50m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 12:30 (ZRH)
    13:50 (CDG)
    4h 5m
    LX 638 (Bombardier CS100)
  • 09:50 (BCN)
    11:55 (CDG)
    2h 5m
    U2 3916 (Airbus A319)
  • 09:50 (BCN)
    12:05 (FRA)
    5h 55m
    LH 1125 (Airbus A321)
    2h 20m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 14:25 (FRA)
    15:45 (CDG)
    5h 55m
    AF 1219 (Embraer 190)
  • 09:55 (BCN)
    11:50 (CDG)
    1h 55m
    AF 1149 (Airbus A321)
  • 10:00 (BCN)
    11:25 (MAD)
    6h 5m
    IB 2727 (Airbus A340-500)
    2h 45m توقف انتقال در مادرید) (MAD)
  • 14:10 (MAD)
    16:05 (ORY)
    6h 5m
    UX 1029 (Boeing 737-800)
  • 10:10 (BCN)
    11:30 (LHR)
    5h 5m
    BA 473 (Airbus A320)
    1h 30m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 13:00 (LHR)
    15:15 (CDG)
    5h 5m
    BA 314 (Airbus A319)
  • 10:10 (BCN)
    11:30 (LHR)
    7h 15m
    BA 473 (Airbus A320)
    3h 35m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 15:05 (LHR)
    17:25 (CDG)
    7h 15m
    BA 316 (Airbus A319)
  • 10:10 (BCN)
    12:35 (AMS)
    5h 55m
    HV 2699 (Boeing 737)
    2h 15m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 14:50 (AMS)
    16:05 (CDG)
    5h 55m
    AF 2013 (Airbus A318/319/320/321)
  • 10:10 (BCN)
    12:35 (AMS)
    4h 55m
    HV 2699 (Boeing 737)
    1h 15m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 13:50 (AMS)
    15:05 (CDG)
    4h 55m
    AF 2009 (Airbus A318/319/320/321)
  • 11:10 (BCN)
    13:35 (AMS)
    4h 55m
    KL 1666 (Boeing 737)
    1h 15m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 14:50 (AMS)
    16:05 (CDG)
    4h 55m
    AF 1741 (Airbus A319)
  • 11:30 (BCN)
    12:50 (MAD)
    6h 20m
    IB 2737 (Airbus A321)
    2h 55m توقف انتقال در مادرید) (MAD)
  • 15:45 (MAD)
    17:50 (ORY)
    6h 20m
    IB 3444 (Airbus A319)
  • 11:45 (BCN)
    13:15 (LHR)
    7h 20m
    BA 479 (Airbus A320)
    3h 25m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 16:40 (LHR)
    19:05 (ORY)
    7h 20m
    BA 336 (Airbus A319)
  • 11:45 (BCN)
    13:15 (LHR)
    5h 40m
    BA 479 (Airbus A320)
    1h 50m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 15:05 (LHR)
    17:25 (CDG)
    5h 40m
    BA 316 (Airbus A319)
  • 11:55 (BCN)
    12:40 (PMI)
    4h 45m
    UX 6037 (Boeing 737-800)
    1h 55m توقف انتقال در پالما مایورکا) (PMI)
  • 14:35 (PMI)
    16:40 (ORY)
    4h 45m
    UX 1297 (Embraer 190)
  • 12:05 (BCN)
    13:35 (MAD)
    5h 35m
    UX 2057 (Airbus A330-200)
    2h توقف انتقال در مادرید) (MAD)
  • 15:35 (MAD)
    17:40 (CDG)
    5h 35m
    AF 1601 (Airbus A318)
  • 12:45 (BCN)
    14:40 (CDG)
    1h 55m
    AF 1349 (Airbus A321)
  • 13:00 (BCN)
    14:30 (MAD)
    4h 55m
    IB 2731 (Airbus A320)
    1h 25m توقف انتقال در مادرید) (MAD)
  • 15:55 (MAD)
    17:55 (ORY)
    4h 55m
    IB 3444 (Airbus A321)
  • 13:00 (BCN)
    14:30 (MAD)
    6h 30m
    IB 2731 (Airbus A320)
    3h توقف انتقال در مادرید) (MAD)
  • 17:30 (MAD)
    19:30 (ORY)
    6h 30m
    IB 3410 (Airbus A319)
  • 13:00 (BCN)
    14:30 (MAD)
    6h 15m
    IB 2731 (Airbus A320)
    2h 40m توقف انتقال در مادرید) (MAD)
  • 17:10 (MAD)
    19:15 (CDG)
    6h 15m
    IB 3740 (Airbus A318/319/320/321)
  • 13:00 (BCN)
    14:30 (MAD)
    6h 20m
    IB 2731 (Airbus A320)
    2h 50m توقف انتقال در مادرید) (MAD)
  • 17:20 (MAD)
    19:20 (ORY)
    6h 20m
    UX 1025 (Boeing 737-800)
  • 13:05 (BCN)
    15:05 (CDG)
    2h
    U2 3920 (Airbus A320)
  • 13:10 (BCN)
    15:35 (AMS)
    4h 30m
    KL 1672 (Boeing 737)
    50m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 16:25 (AMS)
    17:40 (CDG)
    4h 30m
    KL 1243 (Boeing 737)
  • 13:20 (BCN)
    15:40 (AMS)
    5h 40m
    KL 1672 (Boeing 737)
    2h 5m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 17:45 (AMS)
    19:00 (CDG)
    5h 40m
    KL 1245 (Boeing 737)
  • 13:35 (BCN)
    15:50 (FRA)
    4h 50m
    LH 1127 (Airbus A321)
    1h 25m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 17:15 (FRA)
    18:25 (CDG)
    4h 50m
    LH 1046 (Airbus A321)
  • 13:40 (BCN)
    15:05 (LHR)
    5h 25m
    BA 475 (Airbus A320)
    1h 35m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 16:40 (LHR)
    19:05 (ORY)
    5h 25m
    BA 336 (Airbus A319)
  • 13:45 (BCN)
    15:10 (LHR)
    8h 15m
    BA 475 (Airbus A320)
    4h 40m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:50 (LHR)
    22:00 (CDG)
    8h 15m
    AF 1181 (Airbus A319)
  • 13:50 (BCN)
    16:05 (FRA)
    4h 35m
    LH 1131 (Airbus A321)
    1h 10m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 17:15 (FRA)
    18:25 (CDG)
    4h 35m
    LH 1046 (Airbus A321)
  • 14:35 (BCN)
    16:05 (LHR)
    7h 45m
    BA 485 (Airbus A320)
    4h 5m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 20:10 (LHR)
    22:20 (CDG)
    7h 45m
    AF 1181 (Airbus A319)
  • 14:40 (BCN)
    16:10 (LHR)
    6h 50m
    BA 485 (Airbus A320)
    2h 55m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:05 (LHR)
    21:30 (ORY)
    6h 50m
    BA 338 (Airbus A320)
  • 14:40 (BCN)
    16:10 (LHR)
    7h 5m
    BA 485 (Airbus A320)
    3h 20m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:30 (LHR)
    21:45 (CDG)
    7h 5m
    BA 326 (Airbus A319)
  • 14:45 (BCN)
    16:35 (ZRH)
    7h 15m
    LX 1955 (Airbus A321)
    4h 5m توقف انتقال در زوریخ) (ZRH)
  • 20:40 (ZRH)
    22:00 (CDG)
    7h 15m
    AF 1315 (Airbus A318)
  • 14:50 (BCN)
    16:40 (ORY)
    1h 50m
    VY 8018 (Airbus A321)
  • 15:00 (BCN)
    16:20 (MAD)
    4h 35m
    IB 2709 (Airbus A321)
    1h 10m توقف انتقال در مادرید) (MAD)
  • 17:30 (MAD)
    19:35 (CDG)
    4h 35m
    IB 3740 (Airbus A318/319/320/321)
  • 15:00 (BCN)
    16:20 (MAD)
    4h 30m
    IB 2709 (Airbus A321)
    1h 10m توقف انتقال در مادرید) (MAD)
  • 17:30 (MAD)
    19:30 (ORY)
    4h 30m
    IB 3410 (Airbus A319)
  • 15:15 (BCN)
    17:10 (CDG)
    1h 55m
    AF 1649 (Airbus A320)
  • 16:00 (BCN)
    17:25 (MAD)
    6h 20m
    IB 2705 (Airbus A321)
    2h 50m توقف انتقال در مادرید) (MAD)
  • 20:15 (MAD)
    22:20 (CDG)
    6h 20m
    AF 1101 (Airbus A319)
  • 16:00 (BCN)
    17:25 (MAD)
    5h 50m
    IB 2705 (Airbus A321)
    2h 25m توقف انتقال در مادرید) (MAD)
  • 19:50 (MAD)
    21:50 (ORY)
    5h 50m
    IB 3400 (Airbus A321)
  • 16:45 (BCN)
    19:00 (FRA)
    5h 5m
    LH 1129 (Airbus A321)
    1h 40m توقف انتقال در فرانکفورت) (FRA)
  • 20:40 (FRA)
    21:50 (CDG)
    5h 5m
    LH 1050 (Airbus A320)
  • 17:20 (BCN)
    19:45 (AMS)
    4h 25m
    KL 1674 (Boeing 737)
    45m توقف انتقال در آمستردام) (AMS)
  • 20:30 (AMS)
    21:45 (CDG)
    4h 25m
    AF 1441 (Airbus A321)
  • 17:30 (BCN)
    18:55 (MAD)
    4h 10m
    IB 2711 (Airbus A320)
    50m توقف انتقال در مادرید) (MAD)
  • 19:45 (MAD)
    21:40 (ORY)
    4h 10m
    IB 3400 (Airbus A319)
  • 18:00 (BCN)
    19:55 (CDG)
    1h 55m
    AF 1549 (Airbus A319)
  • 19:20 (BCN)
    21:05 (ORY)
    1h 45m
    VY 8022 (Airbus A320)
  • 19:25 (BCN)
    21:20 (CDG)
    1h 55m
    AF 1049 (Airbus A318)
  • 19:30 (BCN)
    21:30 (CDG)
    2h
    VY 8244 (Airbus A320)
  • 19:55 (BCN)
    21:40 (ORY)
    1h 45m
    VY 8020 (Airbus A319)
  • 20:25 (BCN)
    22:20 (CDG)
    1h 55m
    AF 1249 (Airbus A319)
  • 20:25 (BCN)
    22:20 (ORY)
    1h 55m
    TO 3139 (Boeing 737-800 (Winglets))
  • 20:40 (BCN)
    22:30 (ORY)
    1h 50m
    VY 8014 (Airbus A321)
  • 21:25 (BCN)
    23:25 (CDG)
    2h
    U2 3922 (Airbus A320)

یافتن نرخ ارزان برای پروازها ازبارسلونا به پاریس. ازWego.ir برای جستجو و مقایسه نرخ هوایی و بلیط ارزان هواپیما برای بارسلونا به پاریسپروازها ازخطوط هوایی مختلف بین المللی است. پیدا کردن پروازهای لحظه آخری و آخرین بلیط ارزان برای این مسیر. مقایسه پروازهای ارزان بارسلونا به پاریس در یک نگاه و دریافت بهترین پیشنهاد برای سفرتان.

علاوه بر پاریس پرواز، هتل های ارزان واقامتگاه های باکیفیت درپاریس با Wego پیدا کنید. جستجو و مقایسه آنلاین پاریس هتل تا محل اقامت سفر ایده آل خود را رزرو کنید.