روند قیمت دوازده ماه

  • Feb Feb IRR6,320,000
  • Mar Mar IRR4,870,000
  • Apr Apr IRR3,450,000
  • May May IRR3,171,000

برنامه های پرواز از آمستردام به پاریس

  • رفت
    ورود
    مدت
    پرواز و هواپیما
    د س چ پ ج ش ی
  • 05:52 (ZYA)
    09:15 (ZYR)
    5h 57m
    9B 9212 (Train)
    1h 16m توقف انتقال در بروکسل) (ZYR)
  • 10:31 (ZYR)
    11:49 (CDG)
    5h 57m
    AF 7184 (Train)
  • 06:07 (AMS)
    09:15 (ZYR)
    5h 42m
    9B 9212 (Train)
    1h 16m توقف انتقال در بروکسل) (ZYR)
  • 10:31 (ZYR)
    11:49 (CDG)
    5h 42m
    AF 7184 (Train)
  • 06:50 (AMS)
    07:35 (BRU)
    3h 35m
    KL 1721 (Fokker 70)
    1h 50m توقف انتقال در بروکسل) (BRU)
  • 09:25 (BRU)
    10:25 (CDG)
    3h 35m
    SN 3629 (Boeing 737-300)
  • 06:50 (AMS)
    07:40 (DUS)
    3h 45m
    KL 1853 (Fokker 70)
    1h 40m توقف انتقال در دوسلدورف) (DUS)
  • 09:20 (DUS)
    10:35 (CDG)
    3h 45m
    AF 1307 (Embraer 190)
  • 06:52 (ZYA)
    10:15 (ZYR)
    7h 1m
    9B 9216 (Train)
    2h 2m توقف انتقال در بروکسل) (ZYR)
  • 12:17 (ZYR)
    13:53 (CDG)
    7h 1m
    AF 7192 (Train)
  • 06:55 (AMS)
    08:15 (CDG)
    1h 20m
    KL 1223 (Boeing 737)
  • 07:07 (AMS)
    10:15 (ZYR)
    6h 46m
    9B 9216 (Train)
    2h 2m توقف انتقال در بروکسل) (ZYR)
  • 12:17 (ZYR)
    13:53 (CDG)
    6h 46m
    AF 7192 (Train)
  • 07:15 (AMS)
    07:20 (LCY)
    3h 30m
    BA 8450 (Embraer 170)
    55m توقف انتقال در لندن) (LCY)
  • 08:15 (LCY)
    10:45 (CDG)
    3h 30m
    BE 3302 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
  • 07:20 (AMS)
    07:40 (LHR)
    5h 50m
    KL 1001 (Boeing 737)
    3h 10m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 10:50 (LHR)
    13:10 (CDG)
    5h 50m
    BA 308 (Airbus A319)
  • 07:20 (AMS)
    07:40 (LHR)
    7h
    KL 1001 (Boeing 737)
    4h 15m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 11:55 (LHR)
    14:20 (ORY)
    7h
    BA 334 (Airbus A319)
  • 07:30 (AMS)
    08:50 (CDG)
    1h 20m
    KL 1227 (Boeing 737)
  • 07:30 (AMS)
    07:50 (LHR)
    3h 45m
    BA 423 (Airbus A320)
    1h 5m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 08:55 (LHR)
    11:15 (CDG)
    3h 45m
    BA 306 (Airbus A320)
  • 07:45 (AMS)
    08:00 (LCY)
    4h 35m
    WX 170 (Avro RJ85)
    1h 50m توقف انتقال در لندن) (LCY)
  • 09:50 (LCY)
    12:20 (ORY)
    4h 35m
    WX 19 (Avro RJ85)
  • 07:52 (ZYA)
    11:15 (ZYR)
    6h 1m
    9B 9220 (Train)
    1h 2m توقف انتقال در بروکسل) (ZYR)
  • 12:17 (ZYR)
    13:53 (CDG)
    6h 1m
    AF 7192 (Train)
  • 08:00 (AMS)
    09:25 (CDG)
    1h 25m
    KL 1229 (Boeing 737)
  • 08:00 (AMS)
    08:10 (LCY)
    6h
    WX 172 (Avro RJ85)
    3h 25m توقف انتقال در لندن) (LCY)
  • 11:35 (LCY)
    14:00 (ORY)
    6h
    WX 23 (Avro RJ85)
  • 08:07 (AMS)
    11:15 (ZYR)
    5h 46m
    9B 9220 (Train)
    1h 2m توقف انتقال در بروکسل) (ZYR)
  • 12:17 (ZYR)
    13:53 (CDG)
    5h 46m
    AF 7192 (Train)
  • 08:20 (AMS)
    08:35 (LHR)
    7h
    BA 423 (Airbus A321)
    4h 20m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 12:55 (LHR)
    15:20 (ORY)
    7h
    BA 334 (Airbus A320)
  • 08:40 (AMS)
    09:00 (LHR)
    4h 30m
    KL 1007 (Boeing 737)
    1h 50m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 10:50 (LHR)
    13:10 (CDG)
    4h 30m
    BA 308 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 08:40 (AMS)
    09:00 (LHR)
    5h 40m
    KL 1007 (Boeing 737)
    2h 55m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 11:55 (LHR)
    14:20 (ORY)
    5h 40m
    BA 334 (Airbus A319)
  • 08:45 (AMS)
    09:00 (LCY)
    5h 15m
    WX 174 (Avro RJ85)
    2h 35m توقف انتقال در لندن) (LCY)
  • 11:35 (LCY)
    14:00 (ORY)
    5h 15m
    WX 23 (Avro RJ85)
  • 09:20 (AMS)
    10:45 (ORY)
    1h 25m
    TO 3051 (Boeing 737-800 (Winglets))
  • 09:30 (AMS)
    10:30 (LUX)
    2h 30m
    KL 1739 (Embraer 170/195)
    30m توقف انتقال در لوکزامبورگ) (LUX)
  • 11:00 (LUX)
    12:00 (CDG)
    2h 30m
    LG 8013 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
  • 09:30 (AMS)
    10:45 (CDG)
    1h 15m
    AF 1241 (Airbus A321)
  • 10:05 (AMS)
    10:25 (LHR)
    4h 20m
    KL 1031 (Boeing 737)
    1h 45m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 12:10 (LHR)
    14:25 (CDG)
    4h 20m
    AF 1581 (Airbus A319)
  • 10:15 (AMS)
    10:45 (LHR)
    4h 55m
    KL 1009 (Boeing 737)
    2h 10m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 12:55 (LHR)
    15:10 (CDG)
    4h 55m
    BA 314 (Airbus A319)
    برنامه های متعدد، جزئیات را ببینید
    • بین ۲۰ day ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
    • بین ۰۲ esf ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
      -
  • 10:15 (AMS)
    10:35 (LHR)
    4h 55m
    BA 429 (Boeing 767)
    2h 20m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 12:55 (LHR)
    15:10 (CDG)
    4h 55m
    BA 314 (Airbus A319)
    برنامه های متعدد، جزئیات را ببینید
    • بین ۲۴ abn ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
      -
    • بین ۲۵ bah ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
      -
  • 10:15 (AMS)
    10:35 (LHR)
    7h 10m
    BA 429 (Airbus A321)
    4h 30m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 15:05 (LHR)
    17:25 (CDG)
    7h 10m
    BA 316 (Airbus A319)
  • 10:15 (AMS)
    10:45 (LHR)
    7h 10m
    KL 1009 (Boeing 737)
    4h 20m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 15:05 (LHR)
    17:25 (CDG)
    7h 10m
    BA 316 (Airbus A319)
    برنامه های متعدد، جزئیات را ببینید
    • بین ۰۸ sha ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
    • بین ۰۹ esf ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
      -
      -
      -
      -
  • 10:15 (AMS)
    10:45 (LHR)
    4h 15m
    KL 1009 (Boeing 737)
    1h 25m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 12:10 (LHR)
    14:30 (CDG)
    4h 15m
    AF 1581 (Airbus A320)
  • 10:20 (AMS)
    10:40 (LHR)
    3h 45m
    BA 429 (Boeing 767)
    1h 5m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 11:45 (LHR)
    14:05 (CDG)
    3h 45m
    BA 308 (Airbus A319)
  • 10:40 (AMS)
    11:55 (CDG)
    1h 15m
    AF 1341 (Airbus A320)
  • 10:50 (AMS)
    11:05 (LCY)
    6h 5m
    WX 180 (Avro RJ85)
    3h 30m توقف انتقال در لندن) (LCY)
  • 14:35 (LCY)
    16:55 (ORY)
    6h 5m
    WX 25 (Avro RJ85)
  • 10:52 (ZYA)
    14:15 (ZYR)
    7h 1m
    9B 9232 (Train)
    2h 2m توقف انتقال در بروکسل) (ZYR)
  • 16:17 (ZYR)
    17:53 (CDG)
    7h 1m
    AF 7186 (Train)
  • 11:07 (AMS)
    14:15 (ZYR)
    6h 46m
    9B 9232 (Train)
    2h 2m توقف انتقال در بروکسل) (ZYR)
  • 16:17 (ZYR)
    17:53 (CDG)
    6h 46m
    AF 7186 (Train)
  • 11:15 (AMS)
    11:40 (LHR)
    7h 35m
    KL 1009 (Boeing 737)
    4h 45m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 16:25 (LHR)
    18:50 (ORY)
    7h 35m
    BA 336 (Airbus A319)
  • 11:40 (AMS)
    12:05 (LHR)
    7h 25m
    KL 1011 (Boeing 737)
    4h 35m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 16:40 (LHR)
    19:05 (ORY)
    7h 25m
    BA 336 (Airbus A319)
  • 11:40 (AMS)
    12:05 (LHR)
    5h 45m
    KL 1011 (Boeing 737)
    3h توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 15:05 (LHR)
    17:25 (CDG)
    5h 45m
    BA 316 (Airbus A319)
  • 11:45 (AMS)
    12:00 (LHR)
    7h 20m
    BA 431 (Airbus A321)
    4h 40m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 16:40 (LHR)
    19:05 (ORY)
    7h 20m
    BA 336 (Airbus A319)
  • 11:52 (ZYA)
    15:15 (ZYR)
    6h 1m
    9B 9236 (Train)
    1h 2m توقف انتقال در بروکسل) (ZYR)
  • 16:17 (ZYR)
    17:53 (CDG)
    6h 1m
    AF 7186 (Train)
  • 12:00 (AMS)
    12:15 (LHR)
    5h 25m
    BA 431 (Airbus A320)
    2h 50m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 15:05 (LHR)
    17:25 (CDG)
    5h 25m
    BA 316 (Airbus A319)
  • 12:07 (AMS)
    15:15 (ZYR)
    5h 46m
    9B 9236 (Train)
    1h 2m توقف انتقال در بروکسل) (ZYR)
  • 16:17 (ZYR)
    17:53 (CDG)
    5h 46m
    AF 7186 (Train)
  • 12:30 (AMS)
    13:45 (CDG)
    1h 15m
    KL 1233 (Boeing 737)
  • 12:45 (AMS)
    13:00 (LCY)
    7h 20m
    WX 180 (Avro RJ85)
    4h 45m توقف انتقال در لندن) (LCY)
  • 17:45 (LCY)
    20:05 (ORY)
    7h 20m
    WX 27 (Avro RJ85)
  • 13:15 (AMS)
    13:30 (LCY)
    3h 40m
    WX 2402 (Avro RJ70/RJ85/RJ100)
    1h 5m توقف انتقال در لندن) (LCY)
  • 14:35 (LCY)
    16:55 (ORY)
    3h 40m
    WX 25 (Avro RJ85)
  • 13:20 (AMS)
    14:05 (DUS)
    2h 40m
    KL 1857 (Fokker 70)
    40m توقف انتقال در دوسلدورف) (DUS)
  • 14:45 (DUS)
    16:00 (CDG)
    2h 40m
    AF 1507 (Embraer 190)
  • 13:25 (AMS)
    13:50 (LHR)
    6h 15m
    KL 1017 (Fokker 70)
    3h 30m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 17:20 (LHR)
    19:40 (CDG)
    6h 15m
    BA 322 (Airbus A319)
  • 13:25 (AMS)
    13:50 (LHR)
    5h 25m
    KL 1017 (Embraer 170/195)
    2h 35m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 16:25 (LHR)
    18:50 (ORY)
    5h 25m
    BA 336 (Airbus A319)
  • 13:45 (AMS)
    14:10 (SOU)
    4h 35m
    BE 1014 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    1h 45m توقف انتقال در ساوت‌همپتون) (SOU)
  • 15:55 (SOU)
    18:20 (ORY)
    4h 35m
    BE 3045 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
  • 13:50 (AMS)
    15:05 (CDG)
    1h 15m
    AF 1641 (Airbus A318)
  • 13:52 (ZYA)
    17:15 (ZYR)
    7h 19m
    9B 9244 (Train)
    2h 2m توقف انتقال در بروکسل) (ZYR)
  • 19:17 (ZYR)
    21:11 (CDG)
    7h 19m
    AF 7188 (Train)
  • 14:00 (AMS)
    14:25 (LHR)
    7h 30m
    KL 1027 (Embraer 170/195)
    4h 40m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:05 (LHR)
    21:30 (ORY)
    7h 30m
    BA 338 (Airbus A319)
  • 14:00 (AMS)
    14:25 (LHR)
    5h 5m
    KL 1027 (Embraer 170/195)
    2h 15m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 16:40 (LHR)
    19:05 (ORY)
    5h 5m
    BA 336 (Airbus A319)
  • 14:00 (AMS)
    14:25 (LHR)
    4h 10m
    KL 1027 (Embraer 170/195)
    1h 30m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 15:55 (LHR)
    18:10 (CDG)
    4h 10m
    AF 1781 (Airbus A319)
  • 14:05 (AMS)
    14:25 (LHR)
    5h 35m
    BA 435 (Airbus A321)
    2h 55m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 17:20 (LHR)
    19:40 (CDG)
    5h 35m
    BA 322 (Airbus A319)
    برنامه های متعدد، جزئیات را ببینید
    • بین ۰۲ esf ۱۳۹۵ - ۰۸ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
    • بین ۰۲ esf ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
  • 14:05 (AMS)
    14:25 (LHR)
    5h
    KL 1019 (Fokker 70)
    2h 15m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 16:40 (LHR)
    19:05 (ORY)
    5h
    BA 336 (Airbus A319)
  • 14:05 (AMS)
    14:25 (LHR)
    7h 25m
    KL 1019 (Boeing 737)
    4h 40m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:05 (LHR)
    21:30 (ORY)
    7h 25m
    BA 338 (Airbus A319)
    برنامه های متعدد، جزئیات را ببینید
    • بین ۲۰ day ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
    • بین ۰۹ esf ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
      -
      -
  • 14:05 (AMS)
    14:25 (LHR)
    5h 5m
    BA 435 (Airbus A320)
    2h 20m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 16:45 (LHR)
    19:10 (ORY)
    5h 5m
    BA 336 (Airbus A319)
    برنامه های متعدد، جزئیات را ببینید
    • بین ۲۷ day ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
    • بین ۰۹ esf ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
      -
      -
      -
      -
  • 14:05 (AMS)
    14:25 (LHR)
    7h 25m
    BA 435 (Airbus A321)
    4h 40m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:05 (LHR)
    21:30 (ORY)
    7h 25m
    BA 338 (Airbus A319)
    برنامه های متعدد، جزئیات را ببینید
    • بین ۲۰ day ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
    • بین ۰۹ esf ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
      -
      -
      -
  • 14:05 (AMS)
    14:25 (LHR)
    5h
    BA 6505 (Airbus A321)
    2h 15m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 16:40 (LHR)
    19:05 (ORY)
    5h
    BA 6509 (Airbus A319)
  • 14:05 (AMS)
    14:25 (LHR)
    4h 5m
    KL 1019 (Boeing 737)
    1h 30m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 15:55 (LHR)
    18:10 (CDG)
    4h 5m
    AF 1781 (Airbus A319)
  • 14:05 (AMS)
    14:25 (LHR)
    5h 35m
    KL 1019 (Boeing 737)
    2h 55m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 17:20 (LHR)
    19:40 (CDG)
    5h 35m
    BA 322 (Airbus A319)
    برنامه های متعدد، جزئیات را ببینید
    • بین ۰۲ esf ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
      -
      -
      -
    • بین ۰۲ esf ۱۳۹۵ - ۱۵ esf ۱۳۹۵ معتبر است
      -
      -
      -
  • 14:05 (AMS)
    14:25 (LHR)
    7h 25m
    BA 6505 (Airbus A321)
    4h 40m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:05 (LHR)
    21:30 (ORY)
    7h 25m
    BA 6429 (Airbus A319)
  • 14:07 (AMS)
    17:15 (ZYR)
    7h 4m
    9B 9244 (Train)
    2h 2m توقف انتقال در بروکسل) (ZYR)
  • 19:17 (ZYR)
    21:11 (CDG)
    7h 4m
    AF 7188 (Train)
  • 14:10 (AMS)
    14:25 (LCY)
    5h 55m
    WX 182 (Avro RJ85)
    3h 20m توقف انتقال در لندن) (LCY)
  • 17:45 (LCY)
    20:05 (ORY)
    5h 55m
    WX 27 (Avro RJ85)
  • 14:30 (AMS)
    14:30 (LCY)
    3h 45m
    BA 8454 (Embraer 170)
    1h 15m توقف انتقال در لندن) (LCY)
  • 15:45 (LCY)
    18:15 (CDG)
    3h 45m
    BE 3306 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
  • 14:40 (AMS)
    15:00 (LHR)
    5h 20m
    KL 1019 (Fokker 70)
    2h 45m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 17:45 (LHR)
    20:00 (CDG)
    5h 20m
    AF 1281 (Airbus A320)
  • 14:50 (AMS)
    16:05 (CDG)
    1h 15m
    AF 1741 (Airbus A319)
  • 15:25 (AMS)
    15:35 (LCY)
    5h 10m
    WX 188 (Avro RJ85)
    2h 35m توقف انتقال در لندن) (LCY)
  • 18:10 (LCY)
    20:35 (ORY)
    5h 10m
    WX 27 (Avro RJ85)
  • 15:45 (AMS)
    16:05 (LHR)
    6h 35m
    KL 1021 (Boeing 737)
    4h 5m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 20:10 (LHR)
    22:20 (CDG)
    6h 35m
    AF 1181 (Airbus A319)
  • 15:50 (AMS)
    16:15 (LHR)
    5h 30m
    KL 1021 (Boeing 737)
    2h 45m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:00 (LHR)
    21:20 (ORY)
    5h 30m
    BA 338 (Airbus A320)
  • 16:10 (AMS)
    16:25 (LHR)
    5h 35m
    BA 439 (Airbus A320)
    3h 5m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:30 (LHR)
    21:45 (CDG)
    5h 35m
    BA 326 (Airbus A319)
  • 16:10 (AMS)
    16:25 (LHR)
    5h 20m
    BA 439 (Airbus A320)
    2h 40m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:05 (LHR)
    21:30 (ORY)
    5h 20m
    BA 338 (Airbus A319)
  • 16:20 (AMS)
    16:30 (LCY)
    3h 45m
    WX 192 (Avro RJ85)
    1h 15m توقف انتقال در لندن) (LCY)
  • 17:45 (LCY)
    20:05 (ORY)
    3h 45m
    WX 27 (Avro RJ85)
  • 16:25 (AMS)
    17:40 (CDG)
    1h 15m
    KL 1243 (Boeing 737)
  • 16:40 (AMS)
    17:00 (LHR)
    4h 50m
    KL 1023 (Boeing 737)
    2h 5m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:05 (LHR)
    21:30 (ORY)
    4h 50m
    BA 338 (Airbus A319)
  • 16:40 (AMS)
    17:00 (LHR)
    5h 40m
    KL 1023 (Boeing 737)
    3h 10m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 20:10 (LHR)
    22:20 (CDG)
    5h 40m
    AF 1181 (Airbus A319)
  • 17:05 (AMS)
    17:20 (LCY)
    3h 30m
    WX 3175 (Avro RJ85)
    50m توقف انتقال در لندن) (LCY)
  • 18:10 (LCY)
    20:35 (ORY)
    3h 30m
    WX 5083 (Avro RJ85)
  • 17:20 (AMS)
    18:10 (DUS)
    4h 30m
    KL 1861 (Fokker 70)
    2h 25m توقف انتقال در دوسلدورف) (DUS)
  • 20:35 (DUS)
    21:50 (CDG)
    4h 30m
    AF 1007 (Embraer 190)
  • 17:25 (AMS)
    17:40 (LHR)
    4h 5m
    BA 447 (Airbus A319)
    1h 25m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:05 (LHR)
    21:30 (ORY)
    4h 5m
    BA 338 (Airbus A319)
  • 17:35 (AMS)
    17:50 (LHR)
    4h 10m
    BA 447 (Airbus A321)
    1h 40m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 19:30 (LHR)
    21:45 (CDG)
    4h 10m
    BA 326 (Airbus A319)
  • 17:35 (AMS)
    17:50 (LHR)
    4h 45m
    KL 1031 (Boeing 737)
    2h 20m توقف انتقال در لندن) (LHR)
  • 20:10 (LHR)
    22:20 (CDG)
    4h 45m
    AF 1181 (Airbus A320 (Sharklets))
  • 17:45 (AMS)
    19:00 (CDG)
    1h 15m
    KL 1245 (Boeing 737)
  • 18:55 (AMS)
    20:10 (CDG)
    1h 15m
    AF 1141 (Airbus A320)
  • 19:40 (AMS)
    21:00 (ORY)
    1h 20m
    HV 5193 (Boeing 737-800 (Winglets))
  • 20:30 (AMS)
    21:45 (CDG)
    1h 15m
    AF 1441 (Airbus A321)

یافتن نرخ ارزان برای پروازها ازآمستردام به پاریس. ازWego.ir برای جستجو و مقایسه نرخ هوایی و بلیط ارزان هواپیما برای آمستردام به پاریسپروازها ازخطوط هوایی مختلف بین المللی است. پیدا کردن پروازهای لحظه آخری و آخرین بلیط ارزان برای این مسیر. مقایسه پروازهای ارزان آمستردام به پاریس در یک نگاه و دریافت بهترین پیشنهاد برای سفرتان.

علاوه بر پاریس پرواز، هتل های ارزان واقامتگاه های باکیفیت درپاریس با Wego پیدا کنید. جستجو و مقایسه آنلاین پاریس هتل تا محل اقامت سفر ایده آل خود را رزرو کنید.